PDA

View Full Version : dali me haresva ili az si vuobrazqvam ne6to



6okolad4e
06-12-2006, 12:59
Здравейте,извинявам се много ако темата не е за тук и е тъпа,ноняма на кой да споделя и си мисля че тук може би ще намеря разбиране.само моля да не ми се смеете защото аз съм мн отчаяня и смятамче все ще се намери някой да ме разбере.та проблема е следния:значи харесвам едно момче от моето даскало,той знае че го харесвам,аз много го показвам.знае как се казвам въпреки че не сме се запознавали официално.значи моите фр смятат че той ме харесва.когато съм в коридора или в тяхната класна при едни момичета от неговия клас той постоянно ме гледа.дори днес бяхме пред тоалетните,а те са близо до неговата класна и стояхме там с няколко момичета и си гожорехме а той 100 пъти излиза и ходи до тоалетна като се задържаше дълго навън и ме гледаше.всички бяха на мнение че ме харесва или поне съм му симпатична.той беше питал една фр как се казвам след като рабзра че го харесвам и тя му казала обаче после го питала защо пита и той казал че това си е негова работа.надявах се аз и до днес имах надежди,до като една фр ми каза че когато била в тяхната класна го чула да си говори с едно момче.момчето казало-"не казвай на жена си е че е отвратителна бе."и той казал "бе маани я тая тая с дънките по става."нз за коя ставаше на въпрос но все си мисля че на мен ми казаха че съм му жена.разбира се на бъзик.нз какво да си мисля.дали ме харесва или му е кеф просто че някое момиче го е харесало и е говорел точно за мен че съм отвратителна.ако наистина се е отнасяло з амен това защо постоянно ме гледа и ми се усмихва.вие как мислите.а и за бравих да кажа,че ние щяхме да ходим заедно на лагер,обаче той в последния момент казал на г-на който ще ни води че понеже аз и другите ф сме го били разпитвали дали ще ходи и той не искал да ходи заради нас.не искал да ходи с нас на лагер.а днес даже извика един негов фр и му каза "виж обожателката ми".честно ви кавам нз кво да си мисля.дали изпитва нещо към мен или?объркана съм и съм мн отчаяна защото мн съм хлътнала.моля да не се подигравате или да се присмивате.благодаря предварително на тези които се отзоват.

I_love_dead_people
06-12-2006, 13:08
По-скоро мисля,че си играе с чувствата си.
Както виждам не е някой сдуханяк и се държи смело.
Мислиш ли,че едно смело момче би крило чувствата си...
Не искам да ти внушавам,че не те харесва,въобще не ми е чак толкова ясно положението,че да мога да определя,но просто казвам какво ми идва в съзнанието.
И не е задължително ти да си тази жена.

6okolad4e
06-12-2006, 13:11
а и за барвих да спомена,че той ми даде скайпа си обаче моята търсачка нещо се е прецакала и не мога да го намеря.мислех си да го спра и да го питам за скайпа да не би нещо да не е така.но нз.след всичко това което ви изнаписах мислите ли че ще иска и ще му е приятно да чати с мен?

I_love_dead_people
06-12-2006, 13:26
Мисля,че няма да има нищо против.Това ще е начин да се опознаете...Да водите разговори само вие и да се разясните.Успех.

SummeRLove08
06-12-2006, 13:30
Това от части така ми напомня на моята история.. :roll: Някои момчета имат едно такова лошо качество да се издигат високо в небесата,когато разберат че някое момиче ги харесва.Така стана с моя,може би така е и с твоя.Има един начин да разбереш-диалог очи в очи.Ако не си по-срамежлива и притеснителна,можеш да си поговориш с него и просто да му подметнеш въпроса "Какво изпитваш към мен?".Не знам,но мисля че също да се сприятелиш няма да е лоша идея,така ще имаш повече възможност да говориш с него.
Успех мило! :wink:

06-12-2006, 13:35
Spored men si igrae s 4uvstvata ti.Po-dobre go zabravi,taka 6te e nai-dobre.

DeSiTo0o
06-12-2006, 13:41
Spored men si igrae s 4uvstvata ti.Po-dobre go zabravi,taka 6te e nai-dobre.
tova be6e ot men :wink:

sladkoto_neli
06-12-2006, 15:26
аз пък съм на мнение че просто трябва да отидеш и да го питаш все пак нищо не губиш.обаче честно казано нз дали те харесва щото аз имах такъв случей в който момчето ми правеше такива намеци(поне така мислех)а в крайна сметка той не изпитваше абсолютно нищо.затова най добре просто отиди и го питай.щото знам кво е да се измачваш и да незнаеш той кво чувства и мисли.ГОВОРИ С НЕГО.УСПЕХ!

white_chik
06-12-2006, 15:36
Така,както го обясняваш му звучи сякаш само си играе с теб.Не знам на колко си години,нито път той на колко е,но ако наистина си хлътнала по него иди и го питай.Знам,че сигурно ще те е срам,но поне се опитай да разбереш от неговите приятели какво изпитва към теб.

cskamoni4ka
06-12-2006, 16:37
Надут пикльо!Не си струва да се занимаваш с такъв!Намери си някой,който наистина да те харесва,а не да си играе с теб и чувствата ти!