PDA

View Full Version : Da hodish s jenen...



Sexapilna_kukla
06-12-2006, 15:03
Kakvo bihte si pomislili za momiche,koeto hodi s jenen maj?Dali vednaga bihte i lepnali ponqtieto "kurva" ili neshto ot sorta?

I_love_dead_people
06-12-2006, 15:11
Да,бих й лепнала етикет "ку*ва".
Не може да разбива живота на двама човека,колкото и да го обича.
Ако семейството се разбива,поне да почака да се разведат.
Но да разрушава така живота на хората,определено е едно от най-пошлите неща,които може да направи една жена.

WILD__BOY
06-12-2006, 15:18
Kakvo bihte si pomislili za momiche,koeto hodi s jenen maj?Dali vednaga bihte i lepnali ponqtieto "k***a" ili neshto ot sorta?

Хм чак курва не, но шибана кучка да щото той е ЖЕНЕН!!!!!!!!

Ice_Queen
06-12-2006, 15:24
за мен лично...хора които се опитват да развалят семейства или връзки .... не са хора! заслужават си да ги оставят на ..човекоядни мравки ..например!

06-12-2006, 15:25
nqma da q pomislq za k***a,dokato ne se uverq che naistina e takava. [-X :mrgreen: :wink:

Sexapilna_kukla
06-12-2006, 15:34
No v sluchaq momicheto ne im razbiva jivota,zashtoto toi veche e razbit,te ne mogat dori da se ponasqt,po-tochno toi neq,tq neprekasnato go revnuva bez prichina,darji se s nego,sqkash e neina sobstvenost,zadushava go,tova normalno li e spored vas?A tazi,koqto narichate k*rva mu dava vsichko,ot koeto se nujdae,razbira go,obicha go i t.n.

06-12-2006, 15:41
Sexapilna_kukla, то е ясно че ти си тази с женения мъж... Майка ти знае ли?

CRaZy_IKTe
06-12-2006, 15:43
Sexapilna_kukla, то е ясно че ти си тази с женения мъж... Майка ти знае ли?
:lol: tochno i qsno
P.S. mnogo qsno che si kurva kvo se pravish

I_love_dead_people
06-12-2006, 15:45
No v sluchaq momicheto ne im razbiva jivota,zashtoto toi veche e razbit,te ne mogat dori da se ponasqt,po-tochno toi neq,tq neprekasnato go revnuva bez prichina,darji se s nego,sqkash e neina sobstvenost,zadushava go,tova normalno li e spored vas?A tazi,koqto narichate k*rva mu dava vsichko,ot koeto se nujdae,razbira go,obicha go i t.n.

Ясно за кого се отнася проблема.
Ако намеренията му са сериозни към теб,ще предприеме нещо.
Ако те обича,ще продължи живота си с теб.
Но ти на колко си години? А той на колко е? Жена му знае ли за вас? А деца имат ли си?
Брака е нещо много сериозно,знай го.

Sexapilna_kukla
06-12-2006, 15:50
Namereniqta mu sa seriozni,zashtoto daje misli da se iznasq ot tqh,veche ne izdarja,tq shte go pobarka,no edinstveno oshte se bavi zaradi deteto...zashtoto tq go zaplashva,che poveche nqma da go vidi,ako toi q napusne.Az sam na 17,a toi na 25

Petey Pablo
06-12-2006, 15:51
No v sluchaq momicheto ne im razbiva jivota,zashtoto toi veche e razbit,te ne mogat dori da se ponasqt,po-tochno toi neq,tq neprekasnato go revnuva bez prichina,darji se s nego,sqkash e neina sobstvenost,zadushava go,tova normalno li e spored vas?A tazi,koqto narichate k*rva mu dava vsichko,ot koeto se nujdae,razbira go,obicha go i t.n.
ох,как да не го ревнува като си му "любовница".той баща ти да разбере хубаво ще те подреди!Тъпи Пубертетчета,няма си гледат наборите скача на голямо!! :smt011

marina star
06-12-2006, 15:52
tipi4na gadnqrka i za jalost gi ima mn kat teb ne znam dali si kurva ama zaslujava6 edin qk boi ot jena mu!!!!!

Sexapilna_kukla
06-12-2006, 15:55
predpochitam da se hvana s nqkoi po-golqm,a ne s nqkoi piklio,koito vse oshte ne znae kakvo iska i edinstveno da misli za sex!E,mersi sam!

06-12-2006, 16:01
jivei za miga kupon da stava!!!

reinalda
06-12-2006, 16:09
za6to obvinqvate momi4eto,jivota si e nein i 6te si pravi kakvoto si iska,koi ste vie 4e da q opredelqte kakva.Vie da ne si mislite 4e na vas nqma da vi se slu4i takova ne6to.Da xodi6 s jenen maj ne e prestaplenie,6tom toi q iska,zna4i ima ne6to koeto ve4e ne mu xaresva v jena mu.Taka 4e ne se izkazvaite kogato ne ste na neino mqsto.Podkrepqm te i ne slu6ai kakvo ti kazvat tuk.Ako na teb ti xaresva ne obra6atai vnimanie na nikoi,ti si znae6 nai dobre

Sexapilna_kukla
06-12-2006, 16:14
Blagodarq za razbiraneto mila,az ne im obrshtam vnimanie,no prosto mi beshe liubopitno da vidq kakvo mislqt.Predpolagah kakvo shte e mnenieto im,no vse pak te ne sa na moe mqsto i ne znaqt kak stoqt neshtata

06-12-2006, 16:24
Ааа, ама той и дете имал... Ей, момиче, не се занимавай с женени мъже с деца, защото няма да прокопсаш. Познавам няколко такива жени, които развалиха семейства, ожениха се, а в последствие мъжете им ги заразяха и ги оставиха сами с децата. Така че постави се на мястото на жена му и детето - нищо не гарантира, че това няма да се случи и на теб един хубав ден. Пък и един мъж способен ли е да кръшка , значи ще постъпи и с теб така...Толкова необвързани има, ти със семейните се хващаш... Но то човек трябва да има малко съвест - в днешно време тази дума е кът.
В крайна сметка всеки сам си избира - аз никога не съм посягала да разваля някаква връзка - има ли си приятелка момчето и да го обичам никога няма да тръгна да разделям хората. Но това е от моята гледна точка, ти си друг човек, с други принципи. Не мога да ти давам акъли с това как бих постъпила аз.

strange__
06-12-2006, 16:32
predpochitam da se hvana s nqkoi po-golqm,a ne s nqkoi piklio,koito vse oshte ne znae kakvo iska i edinstveno da misli za sex!E,mersi sam!
Абе ей пикло,ти за каква се имаш?!Въпроса не е,че "скачаш" на голямо,а на женено :shock: Замисли се мнго сериозно...ако търсиш успокоение,че не си ку*ва,спокойно не си,ти си просто една долна тъпа овца!Съжалявам,но си точно такава...оставяш едно дете без баща,за да си задоволиш сексуалните нужди :shock: Я се осъзнай....

06-12-2006, 16:37
Koi e kazal,che shte go ostavq bez bashta,az ne iskam tova ot nego.I ako obichash nedei da obijdash,zashtoto ne si na moe mqsto,puk i ne che tolkova me interesuva mnenieto ti,no...kakto i da e

I_love_dead_people
06-12-2006, 16:52
Е*а си егоистката си.Мислиш за себе си и как на теб ти е угодно.Не мислиш за другите,какво им причиняваш.Чудя се...удоволствие ли ще ти бъде да си щастлива,но да знаеш,че правиш други хора нещастни! Не аз съм човека,който трябва да ти дава морални уроци,но се замисли...
А щом мъжа е нещастен с нея-да е мислил,да не е бързал да предприеме толкова важна крачка!
Друго не мога да кажа...Живейте си животеца...

reinalda
06-12-2006, 18:05
nqma da e parvoto dete nito 6te e poslednoto bez roditeli,a i tq ne e kazala 4e toi nqma da darji na deteto si ili 4e nqma da go vijda.Vie 6te se izkarate o6te malko i svetici.Tq ne e nito k*rva nito e tapa i ne mislq 4e e razvalqla ne6to,koeto ve4e se e razvalilo.Vie znaete li zna4enieto na dumata k*rva 4e i kazvata 4e e takava,tq kakto i toi imat 4ustva edin kam drug.Taka 4e moje da si spestite komentarite ot koito nqma smisal

06-12-2006, 18:07
Не знам дали си к*рва,но май не можеш да мислиш!!!
Замисли се малко,представи си,че баща ти тръгне с някоя малка пикла и те зареже с майка ти!Ами ако мислиш,че това ще ти хареса продължавай да съсипваш чужди животи!То брака да не се прави ей така между другото,защото нямат какво да правят!Ако се разведат тогава ще говорим!

06-12-2006, 18:10
А защо си писала в раздел Секс,да не би заради това да ходиш с него!!!!!

I_love_dead_people
06-12-2006, 18:10
nqma da e parvoto dete nito 6te e poslednoto bez roditeli,a i tq ne e kazala 4e toi nqma da darji na deteto si ili 4e nqma da go vijda.Vie 6te se izkarate o6te malko i svetici.Tq ne e nito k*rva nito e tapa i ne mislq 4e e razvalqla ne6to,koeto ve4e se e razvalilo.Vie znaete li zna4enieto na dumata k*rva 4e i kazvata 4e e takava,tq kakto i toi imat 4ustva edin kam drug.Taka 4e moje da si spestite komentarite ot koito nqma smisal

От всяко мнение има смисъл.Поне ще разбере другите какво мислят за постъпките й ;-) Никой не иска да взима решения вместо нея.Тя най-добре знае какво иска и какво й предстои-една трудна борба за човека,когото обича...Просто всеки си изказва мнението :-)

06-12-2006, 18:18
Az ne sasipvam nichii jivot.Kakav e smisala kato tezi hora ne se ponasqt da jiveqt zaedno,taka samo si prichinqvat bolka edin na drug.A tova ne znachi,che kato sa razdeleni toi shte zabravi za deteto i nqma da se griji za nego.Radvam se,che pone ima nqkoi hora,koito me razbirat

{sweet4e}
06-12-2006, 19:19
Сега аз не заемам ни1ия позиция но...мисля,че макар да се грижи за детето то ще усети нужда от баща.Не мислиш ли?Само искам да ми направиш една услуга-постави се на мястото на детето независимо дали е малко или не и като гонаправиш ми пиши

Sexapilna_kukla
06-12-2006, 19:33
Ami to i moite roditeli sa se razdelili kogato sam bila mn malka,no az ne sam usetila lipsata na bashta

още една..........
06-12-2006, 20:12
Вие сте ебаси хората,заклевам се!Изкарахте сте се сууупер морални типове и всички,които правят нещо,което вие не сте,са КУРВИ и нз още кви...
Много е лесно да съдиш някой..А опитахте ли се да се поставите на нейно място...Замислихте ли се за това:Какво ли е да си ВЛЮБЕНА В ЖЕНЕН МЪЖ?!?!?!?!
Много е лесно да слагаш етикети на някого....Много е лесно да хвъляш камъни по чуждата глава.Само се надявам някой ден вие да не сте на нейно място...
А колкото до мацката...пожелавам ти много здрави нерви,момиче,защото ще са ти нужни...И само едно запомни:Не приемай винаги обещанията като:Ще се разведа и ще съм само с теб за чиста монета.Не съм запозната с твоя случай,не си казала дали не си ти причината за кризата им,но внимавай...Желая ти много щастие! И недей да се влияеш от хорското мнение,защото много повече съжаляваме за нещата,които не сме имали смелост да направим,отколкото за вече сторените!

Martichka
06-12-2006, 20:14
Moje bi po skoro... pa4avra (iztrivalka).Dori da ima 4uvstva kum tozi muj vruzka e napulno bezsmislena.Da si lubovnica,da se krie6....glupavo i sqka6 momi4e vtora ruka samo kato mu se ebe da te tursi.Poprincip tva e prednazna4enieto na lubovnicite

shadow4e
06-12-2006, 20:17
не мисля,че си курва.
а ти и той от колко време сте заедно? тоест ходите или и аз нз как да се изразя по точно?

I_love_dead_people
06-12-2006, 20:20
Вижте какво.Тя ни разказа ситуацията.Приехме я по различни начини. Всеки има различни виждания.Въобще си нямам идея какво точно се случва,не искам и да знам. Айде със здраве,живейте пък...каквото е писано да се случи,ще се случи

SweetBunny
06-12-2006, 20:25
Zakfo obvinqvate momi4eto. Vqrno, 4e e nqkoe bez nikakvi skrupoli, nqkakvi nedorasla ku4ka, koqto ponqtie si nqma ot jivota :shock:
NO...
AKO EDIN BRAK E DOSTATU4NO SILEN I PARTNIORITE SA ISTINSKI SPLOTENI, to edno momi4e ne moje da razvali tazi vruzka. Ne zavisi samo ot momi4eto...moje i samiq saprug da e nqkuf idiot... :?

Labelle
06-12-2006, 20:29
Нищо не мисля за тези момичета да ходят ако искат и с маймуни все ми тая.
А на авторката на темата - честито поредната заблудена овца - в кърпа си му вързана докато си поиска. Много ясно, че ще ти говори колко не обича жена си, как ще се изнася, как само чака удобния момент, колко е зла и ужасна - ако ти обясняваше колко държи на нея ти щеше ли да си с него? Хайде успех с твоя човек вярвай в любовта и се надявай както се радваш, че си си хвнала голям и опитен кавалер , който знае какво иска една жена да не останеш с пръст в уста и разбито сърце .

BeZ^BikiNi
06-12-2006, 21:37
Mi nz dali si K***a no opredeleno si porednata malka pikla koqto si misli 4e e ne6to pove4e ot naborkite si :evil: I 4estno da ti kaja mislq 4e si si namerila maistora- jenen tupka4 deto iska mladi4ko i glupavi4ko koeto da e vinagi na razpolojenie!!! ](*,) Momi4e kolkoto i da si hlutnala po nego nqma da ti e 1viq nito posledniq- po dobre da se potru6ka6 2 3 meseca za nego otkolkoto da si gubi6 vremeto i da razvalq6 brakove - ne 4e i toi e stoka , no 6tom luje jena si za6to puk da ne luje i teb??? :-k [-X =; ](*,) Misli s taq glava - tq ne e samo za ravnovesie na ramenete ti !!! :idea: ](*,)

06-12-2006, 23:01
tq kakto i toi imat 4ustva edin kam drug.
Хахахах дааааа!!! Абсолютно :D Само ми обясни какви чувства може да има 25 годишен ЖЕНЕН мъж с ДЕТЕ, към 17 годишна неоринтерина малка пачавра :D
@авторката на темата: момиче осъзнай се бе. Смешна си направо. Едва ли не се изкара, че го спасяваш това семейство :D Много благородно.
Доколкото разбрах, не се занимаваш с твои набори, защото "незнаят какво искат и мислят само за секс". Прекрасна мисъл. Е браво,пича на 25 със семейството поне знае какво иска - секс :D
Хахаха, тоя форум верно е много забавен в 1 часа вечерта, когато човек изпростява и се чуди какво да прави :D

Luciferian
06-12-2006, 23:36
Kakvo bihte si pomislili za momiche,koeto hodi s jenen maj?Dali vednaga bihte i lepnali ponqtieto "k***a" ili neshto ot sorta?
Ами курва, много ясно.
Въпросът е дали курвите са нещо лошо. Според мен не са.

Runnaway
06-12-2006, 23:49
Колко убедено говориш как се обичате ... повярвай ми нещата не винаги стоят така, както ти си мислиш .. жена му го ревнувала без да има причина (ти себе си за човек имаш ли се ?) ... Той е женен, ти си влюбена .. една доста убедителна причина просто да прави секс с теб ... надявам се не съм прав и той не е с теб само заради секса, но все пак съветът ми е да намериш някого на годините си БЕЗ ДА ПРИПИСВАШ ЕТИКЕТИ НА МОМЧЕТАТА, които не са имали приятелки и не са правили секс и т.н., ХОРАТА СА РАЗЛИЧНИ - приеми го и намери твоят принц без да се месиш в чуждият живот, че даже 3 живота :( ...

{sweet4e}
06-13-2006, 12:44
Emi to ne samo momi4eto e vinovno no toi ako te obi4a6e misli6 li 4e 6te6e o6te da e s jena si(ama adski mnogo).Pak i taka vinagi 6te si vtorata jena-ako se 4uvstva6 dobre prodaljavai no az ne mislq.Vse pak ti si precenqva6.Ti poznava6 tozi maj i moje6 nai-dobre da presmetne6 kak e po-spravedlivo.
Samo iskam da ti kaja 4e ba6ta mi si e hvanal nqkakva malka kukla nqma da go pogledna cql jivot.
Pomisli si mnogo dobre

Sexapilna_kukla
06-13-2006, 13:23
Ami nie sme ot skoro zaedno-3meseca

NeSTa_86
06-13-2006, 13:36
не четох темата, защото не ми е интересна, но ще кажа НЕ РАЗВАЛЯЙТЕ СЕМЕЙСТВА!

Ice_Queen
06-13-2006, 13:55
Ami nie sme ot skoro zaedno-3meseca
ахахахахахаххах и ти какво ..от 3 месеца и се върза ахахахахахаххахаха лелеее момиче..тц тц не мога да го възприема че си на 17(май толкова писа..)..
а от къде си сигурна че няма след седмица да те зареже а?или сега ще кажеш:ама аз му вярвам,познавам го..(е извинявай ама за 3 месеца не можеш да опознаеш някой до такава степен че да му вярваш напълно!)
и какво че ваще са се развели..викаш си -айде какво толкова,аз го преживях и той/тя(детето) ще го...за какво да си преебавам аз кефа..!"
хаахахах е не..аз на такава ,дето иска да ми разбие връзката или семейството не косата ще и ускубя,не в кучи г*з ще я навра.. ](*,)

Sexapilna_kukla
06-13-2006, 13:56
Kato ne si q prochel,ne barzai da pishesh!Kak moga da razvalq semeistvo,koeto veche e razvaleno...chudna rabota :-k

Ice_Queen
06-13-2006, 14:00
Kato ne si q prochel,ne barzai da pishesh!Kak moga da razvalq semeistvo,koeto veche e razvaleno...chudna rabota :-k
ахаха ако става дума за мен съм момиче,ама на теб в главата ясно какво ти е ,че да очаквам да забележиш..
четох така че споко;)
а ти си 46213974387451978 % сигурна че е развалено или се оповавап на неговите шикалки?! имаш ли на идея колко семейства са заедно въпреки неразбирателствата заради децата си!?!?! нее..еми хуу пожелавам ти да не се опариш..ама ако някога и ти се събудиш(след скандал с мъжа си),влезеш пак в някой форум и попаднеш на подобна тема..дано тя не се отнася до теб и до това че на мъжлето ти пак му е хрумнало да си топи чушката(сру за израза ама ме е яд..) другаде..с някоя по- млада и готина..
LIFE SUX! (nqkoi muje su6to!)

06-13-2006, 14:05
DA ti eba maikata ti si si kurva
:smt117 :smt117 :smt117

06-13-2006, 14:36
mn si zle mila..mnogo..jenen..tc tc

06-13-2006, 15:14
Ами много ясно, че жена му го ревнува, явно има защо, по дяволите! Няма да те обиждам, те другите достатъчно те понахраниха и аз съм съгласна с теб. Радвам се, когато двама толкова еднакви хора се намират най - накрая. Ти си долен боклук, за нега да не говоря...значи всичко е наред. ЧЕСТИТО. Надявам се да си щастлива със ' зрелия' си тъпкач, разпоретино малка!!!

06-13-2006, 15:17
Ами много ясно, че жена му го ревнува, явно има защо, по дяволите! Няма да те обиждам, те другите достатъчно те понахраниха и аз съм съгласна с теб. Радвам се, когато двама толкова еднакви хора се намират най - накрая. Ти си долен боклук, за нега да не говоря...значи всичко е наред. ЧЕСТИТО. Надявам се да си щастлива със ' зрелия' си тъпкач, разпоретино малка!!!
Съгласна с ТЯХ имах предвид

Sexapilna_kukla
06-13-2006, 15:28
Ako mislish,che na men mn mi puka ot obidite vi...jestoko se lajesh.Prosto iskah da vidq mneniq,gledni tochki,no tuk pochti vsichki(s malki izkliucheniq de) samo znaqt da obijdat,psuvat i t.n. za jalost mn ogranicheni hora ima,no kakvo da se pravi

shadow4e
06-13-2006, 15:31
а ти не ми отговори. все пак от колко време сте заедно с него?

06-13-2006, 15:32
Ako mislish,che na men mn mi puka ot obidite vi...jestoko se lajesh.Prosto iskah da vidq mneniq,gledni tochki,no tuk pochti vsichki(s malki izkliucheniq de) samo znaqt da obijdat,psuvat i t.n. za jalost mn ogranicheni hora ima,no kakvo da se pravi
Ако за да съм неограничена означава да съм курва, която се чука с женен мъж...хляди пъти бих избрала да съм ограничета, тъпа, проста и т.н. 8) Осъзнай се, бе , девойче!
П.С. Много модерна дума взе да става 'ограничен' :-k :lol:

Sexapilna_kukla
06-13-2006, 15:37
Otgovorih ti-ot skoro sme zaedno-3meseca

shadow4e
06-13-2006, 15:50
сори,не съм видяла.
ти си решаваш какво да правиш. но според мен не му говори и дума против жена му и не му искай да се развежда и въобще да се разделят, според мен нямаш правото.
но на ме нми се струва,че няма да се раздели с нея, би изчакал още поне половин година. Вмомента ми се струва,че и той не знае какво точно иска, да продължи с теб или да запази семейството си и все още не би могъл да вземе решение....

Sexapilna_kukla
06-13-2006, 15:53
Az izobshto ne govorq nishto protiv jena mu,nito puk go karam da se razvejda,zashtoto naistina nqmam nikakvo pravo,toi si vzima resheniqta. Naistina v momenta e mn obarkan i izobshto si nqmam na ideq kakvo shte napravi i kak shte se razviqt neshtata,no vremeto shte si pokaje

~Amalia~
06-13-2006, 17:50
Aaaaa tva da si imash rabota s jenen maj e ludost!Malko li sa svobodnite che shte se zanimavash s nqkakuv koito si ima semeistvo.nai-malkoto koeto e tazi vrazka nqma nikakvo budeshte

DevilWish
06-13-2006, 18:10
nqma da q pomislq za k***a,dokato ne se uverq che naistina e takava. [-X :mrgreen: :wink:
100% съгласна,момиче :) :mrgreen: ;-)
Все едно да кажа ся за майка си ,че е курва :smt005 ::: :-$

06-13-2006, 19:27
Аве вие защо не почнете да ходите и с 50 годишни. Вече няма да се учудя и такова нещо да видя. Като искаш да разбиваш животи разбирай си твоя не на хората. А това дали си курва не мога да кажа щото курва не е да ходиш с женени а с много, сама си прецени! :-k

Sexapilna_kukla
06-13-2006, 19:37
Parvoto koeto e toi ne e nqkakav dartak,za da davash takiva komentari i vtororto koeto e-pisna mi da kazvam,che ne az sam razbila semeistvoto mu,to e razbito oshte ot predi i ne sam az prichinata,chisto i prosto neshtata ne varvqt

06-13-2006, 19:46
А случайно да сам казал че е "Такъв дъртак" просто давам пример който никаде не сам казал че се отнася за теб.
Казах че няма да се учудя и такова нещо да видя!

Labelle
06-13-2006, 20:48
Parvoto koeto e toi ne e nqkakav dartak,za da davash takiva komentari i vtororto koeto e-pisna mi da kazvam,che ne az sam razbila semeistvoto mu,to e razbito oshte ot predi i ne sam az prichinata,chisto i prosto neshtata ne varvqt - стига си се заблуждавала. Нещата не вървят, защото той така ти казва ти не можеш да знаеш каква е действителността. Не си при тях , когато се прибере вечер в къщи не можеш да прецениш какви са отношенията им. Човекът ти говори това , което ти е приятно да чуеш, за да те накара да повярваш , че смисъл има. Почакай година две и ще видиш , че всичко ще си е по същия начин - същите заблуждения и лъжи. Господи, използвай я тази глава малко по предназначение, ти какво искаш животът ти да стане една лъжа? Усещаш ли, че докато си с него тряба да се криеш от всички и да пазиш в тайнавръзката си - това ли заслужаваш? ДА живееш в заблуда и всеки ден да имаш чувството , че вршиш нещо нередно?

CRaZy_IKT
06-13-2006, 20:55
Народа деградира все повече и повече,не ми се говори картинката вече не е смешна а грозна... :x

Sexapilna_kukla
06-13-2006, 21:28
Toi ne me laje,che neshtata ne varvqt,kolko pati na den chuvam neprestannite im kavgi po telefona,a i dori sam bila svidetel.Taka che nedei da tvardish,che toi si izmislq za tezi neshta,zashtoto sam mn naqsno s otnosheniqta im,kolkoto i stranno da zvuchi,no ne mi se obqsnqva

ne`znaina
06-13-2006, 21:31
тва целия форум е един голям ЦИРК #-o

06-13-2006, 21:46
Нищо не мисля за тези момичета да ходят ако искат и с маймуни все ми тая.
А на авторката на темата - честито поредната заблудена овца - в кърпа си му вързана докато си поиска. Много ясно, че ще ти говори колко не обича жена си, как ще се изнася, как само чака удобния момент, колко е зла и ужасна - ако ти обясняваше колко държи на нея ти щеше ли да си с него? Хайде успех с твоя човек вярвай в любовта и се надявай както се радваш, че си си хвнала голям и опитен кавалер , който знае какво иска една жена да не останеш с пръст в уста и разбито сърце .разберете че ако е обичал жена си никога нямаше да тръгне с някое момиче или каквото и да е било жена .Щом си е потърсил дуга има проблеми със съпругата си ,които не може да рареши

Spei64eto
06-13-2006, 21:51
Познавам едно момиче ,което също излиза със женен мъж ,но нейният случай е малко по - различен . . . А разберете ,че ако родителите на едно дете се карат постояннно ,то би предпочело те да се разведът ..

`Death`Whore`
06-13-2006, 21:54
Няма значение какво казва той! Ако видиш молба за развод и ако той се изнесе, тогава имаш право да имаш връзка с него! Аман от глупави герунтофилки!

MartiSSima
06-13-2006, 22:01
Hich da ne ti puka ot mnenieto na drugite nai ve4e na tezi koito te smqtat za k*rva!Vij razbiram te napulno, moq priqtel sushto beshe na 25 az sushto bqh na 17 i toi sushto imashe jena do sebe si!No kogato edna vruzka makar i ovekovechena s brak e pred razruha ne mojesh da obvinqvash vtorata jena!Zadavalili ste si vaprosa zashto edin muj kogato se vliubi i razvali dadeno semeistvo vse biva opravdan i vseki kazva da toi naistina e vliuben, a kogato edna jena napravi sushtoto v ochite na drugite tq se prevrushta v K*RVA.Ne ste pravi pomislite ako vie ste ot drugata strana i kakvo bihte napravili bihte se borili, znaeiki 4e braka mu e provalen!Naistina e seriozna krachka braka no i vsi4ki sme hora i vsi4ki greshim!Sexapilnoto momiche go kaza tq go zadushava i toi iska da se iznese ami kakvo po dobro reshenie i oshte poveche 4e ako tezi neshta sa oshte predi da se poqvi sexapilnoto momiche zashto q obvinqvate am?Pomislete i shte razberete!Zashtoto go obi4a!Aide mili4ka az sam s tebe ako ima neshto pishi!Kisses!

`Death`Whore`
06-13-2006, 22:03
Вие май не разбирате, че или си с някого, или не си! Средно положение няма!

Labelle
06-13-2006, 22:18
Дрън дрън пълни глупости бил пред разруха брака пред не знам си какво - като е разрушен хората се развеждат преди да започнат да градят нещо наново. С празни приказки и обещания нищо не става. А това че мъжа го е присърбяло за младо и знае как да лъже - евала му правя, не е той виновен че има глупачки да му вярват.

Spei64eto
06-13-2006, 22:29
Labelle много добре знаеш ,че не е вярно това ,което пишеш :smt013 :smt013 :smt013

`Death`Whore`
06-13-2006, 22:31
Така е в общия случай. Не знам за вас, момиченца, но аз не бих решила, че един мъж иска нещо друго, освен секс, ако е женен.

MartiSSima
06-13-2006, 22:39
sa tvoite gluposti deto pishesh absoliutno e pred razruha braka im sudq po tova koeto e kazala tq pak i ne e isklu4ena taq vuzmojnost!Ti kvo si mislish che si4ki brakove sa edni i sashti em moje da sa takiva ama samo v akula ti!Tuka ne sme se sabrali da q oprekvame a da i davame saveti!Taka che teq gluposti deto gi drunkash si gi zapazi za sebe si, oshte poveche che nqmash i takuv opit i nz za kvo stava duma!Otnosno muja ne mu prenebregvai chuvstvata moje bi e sgerish s braka si ima hora po na 40 godini i sa se razvejdali 20 pati taka che molq te teq babeshki misleniq me scepvat!

Luciferian
06-14-2006, 00:04
тва целия форум е един голям ЦИРК #-o
Някой най-после откри топлата вода! :-D

EvilGirl
06-14-2006, 00:09
ох,как да не го ревнува като си му "любовница".той баща ти да разбере хубаво ще те подреди!Тъпи Пубертетчета,няма си гледат наборите скача на голямо!! :smt011
и то заето! Горкото дитенце.... :smt010 НАпрао мноо се чудя на такива тъпаци без глави , където си праат дите и после му теглят една майна , като се забиват с некфи заблудени! И най- тъпото е , че на тфа момиче няа тфа да му е последната връзка... Мила, само ще им разбиеш семейството... ( и не повтаряй пак " То вече е разбито" Тфа го разбрахме уж ) Хубаво семейството верну може вече да е " разбито " , обаче психиката на детето мисля че не е! Не е нужно да помагаш!

06-14-2006, 00:21
тш дш зверски тъпа ..... кво се вреш на семейството само ти си им притрябвала ... тва че се намесваш преебава още повече нещата ... само наливаш масло в огъня ... земи се освести малко щото на 17 години дрисла да се меси на хората в живота е смешно ... ти още незнаеш на кой свят се намираш и кво искаш вобще от живота и си тръгнала с женени мъже да се занимаваш .... само отнемаш шанса на човека да се оправи ... така като има няква дрисла до него мн ясно че постепенно ше се отдалечава от жена си и ше става по зле и по зле ... в тия моменти като е сам човек е най показния начин дали нещата може да тръгнат ...... проваляш живота на хората ....ами ако т няма тебе и след месец сичко се оправи кво става ..... да ама сега те има тебе и 100% им отива семейството на хората .... като се разделят тогава се занимавай с тоя и престани да се правиш на интересна .. на 17г. си още малоумно същество за да се вкарваш в такива истории.... кво си се разбързала да порастваш .... аман от изтрещялници .... тстстс...

Luciferian
06-14-2006, 00:46
Абе то явно и на него му е слаб ангела. К'во прави със нея? И двамата са за бой и е*ане.

Axxxel
06-14-2006, 00:49
Ама Много от второто :twisted:

{sweet4e}
06-14-2006, 11:14
Сега може ли да си позволя да кажа с няколко думи какво става .
Първо не си мисли че съм срещу теб не мога да заема ничия позиция(защото не сам изпадала в такава ситуяция) но ти казваш че не се влияеш от мненията на тези дето пишат и от техните обиди.Скъпа,ако беше така повярвай ми ти нямаше да пишеш!!Как мислите???
Второ пишеш за да намериш някой който да те подкрепи.Ти искаш да чуеш това което самата искаш.Разбираш ли???И ако толкова смяташ че мненията във форума са само обиди срещу тебе не се занимавай ако си държиш да мнението.
Човек трябва да приема забележки в живота а не да иска всички да го подкрепят.Тук има и такива дето те псуват но има и такива които не смятат постъпката ти за добра и ти го казват, а ти щом не искаш малко да се замислиш е думите им-това си е твой проблем.
Не мисли че съм срещу теб,но не съм и с теб!!!
Според мен това е цялата истина,но и другите имат право на мнение.Просто не се заяждай така със другите във форума така зашото трупаш само негативи.
ае.....сУс здравеее

Ana_Wild
06-14-2006, 11:16
Че си курва,курва си!Ей такива пачаври като теб разбиха семейството ми!С тази разлика,че пачаврата на баща ми беше само с 6 години по-голяма от мен :evil:
Та какво му обичаш на твоя батко-оная работа,парите или просто страшно много се забавляваш с него? :-k
Хахахах,и си на 17,не си курва,ти си си жива пачавра :smt005
И след като пишеш тема с подзаглавие-какво мислите за момиче и т.н. ...,к'во се обиждаш на коментарите-хората ти казват каква си =D> ,не се обиждай,малката,те ти казват истината,ама май истината много боли,нали? :|

kakyra
06-14-2006, 11:19
:smt013 kak moje da ima takiva tupi putki kato teb.. Kak moje da se vliubvate v maje po golemi s tolkova godini ot vas.. Tva e shtoto postoqnno tursite po GOLEMIQ. ama nakraq naistina shte si go namerite... :smt011

06-14-2006, 12:33
Че си курва,курва си!Ей такива пачаври като теб разбиха семейството ми!С тази разлика,че пачаврата на баща ми беше само с 6 години по-голяма от мен :evil:
Та какво му обичаш на твоя батко-оная работа,парите или просто страшно много се забавляваш с него? :-k
Хахахах,и си на 17,не си курва,ти си си жива пачавра :smt005
И след като пишеш тема с подзаглавие-какво мислите за момиче и т.н. ...,к'во се обиждаш на коментарите-хората ти казват каква си =D> ,не се обиждай,малката,те ти казват истината,ама май истината много боли,нали? :|
=D> =D> =D>

BAD_GIRL_
06-14-2006, 15:34
mi ne bix ....za kfo da go pravq kato as samata xodq s jenen muj i tova mi xaresva obi4a me se mno i t.n. :wink: :P :-D :D :-) tova se pak e nai vajnoto neshto da se obi4ame i uvajavame

Fuckin`Lunatics
06-14-2006, 16:08
Hmm.. ne bih te narekla kurva.. no opredeleno bih te opisala kato bezkrupulna malka razvratna pa4a i gadina koqto se vre kadeto ne i e rabotata!!! :smt013 :smt013 :smt013
Znam 4e v momenta 6te te pomolq da napravi6 ne6to nemislimo za tebe ... POMISLI!
Ima dva slu4aq - ili e adski typ ili adski lukav i izmamen:
1) Ako priemem 4e 6te ostavi semeistvoto si to toz s deto si se hvanala e neveroqtno glupav 6toto ne misli v perspektiva! Za6toto 6te doide vreme kogato 6te se seti6 4e iska6 ne6to po mlado, 6te go zareje6 i toi 6te ostane s prast v usta..
2)Ako te laje, to togava e dosta umen i 6tom e izneveril vednaj 6te izneveri i vtori pat, taka 4e v nikuv slu4ai ne se nadqvai da prodalji vrazkata vi...
V zakliu4enie 6te kaja jivota si e tvoi pravi kakvoto znae6 i s kogoto znae6, obvarzvai se s jeneni maje, no posle kato sre6tne6 istinskata liubov da ne se oplakva6...