PDA

View Full Version : ще си правя кола маска



грета
06-12-2006, 15:12
хорааа на 17 съм и ще се правя кола маска но ще ми е за първи път,за болката майната му ще изтърпя но някой може ли да обесни как точно да я направя колко вреем да стои.Кажете плс че моите приателки използват епилатор и немогат да ми помогнат.А аз ще използвам за интимните 4асти

Kam4eto
06-12-2006, 15:43
оо ше се мъчиш вкъщи самичка ли бе, мацко? Я по-добре отиди на козметик - така според мен е най - добре. Ако те е срам поне си купи лентички - така поне няма да се намацаш

грета
06-12-2006, 15:46
естесвено че ме е срам а и колко ще ми взема.за какви лентички става въпрос,те не ги ли дават с колата маска ?

djigi
06-12-2006, 16:00
За целия триъгълник ще ти вземат около 6 лева. Все пак за кола маска в домашни условия: Купуваш си една кола маска, прочиташ упътването и готово.

грета
06-12-2006, 16:02
ами добре пак щом има упътване :?
ама мене ме интересуваше по подробно,то ясно ще прочета какво пиша ама друго си е някой дет знае да ми каже

Kam4eto
06-12-2006, 16:27
естесвено че ме е срам а и колко ще ми взема.за какви лентички става въпрос,те не ги ли дават с колата маска ?
имам впредвид подобни на veet само че си вземи някоя друга марка щото тея за нищо не стават. все пак наистина трябва някой който ги е ползвал да ти отговори, но аз знам че и с такива става

грета
06-12-2006, 17:00
Мерси Kam4eto и djigi
айде вече може да заключите темата :cry: , никой нищо неказва :cry:

06-12-2006, 19:16
na 17 ne si 4uvala za lenti4ki, TV barem ne gleda6 li? Ot selo li si, 4e tolko te e sram da ide6 na kozmetik- tq kozmti4kata cql den takiva ne6ta gleda. Idi, 4e 6te si napravi6 nqkoi sinki sama, za tvoe dobro e. kato za 1-vi put sam ne e dobre da opitva6

dan dan dan
06-12-2006, 19:27
Писала съм го,но пак ще го напиша.Значи най-добрия вариант е да ходиш на козметик,но ако нямаш възможност си купуваш кола маска.Тя бива 2 вида.Течна кола и пластична.Ако ползваш течна,разтилаш част от нея на някакво парцалче и го пъхаш в микрото печка,после пак я разтилаш по-добре,лепиш я там дето искаш и дърпаш.Ако предпочетеш пластична,трябва да я мачкаш известно време,докато не стане такава като тесто за пица :D разтилаш я на желаното място и дърпаш.Тва е философията,само дето и след двете кола маски е хубаво да си сложиш пудра няква за тяло,за да се успокои кожата ти.Ако нямаш пудра някакво кремче.Дано съм ти помогнала.:)

djigi
06-12-2006, 20:18
И аз като dan dan dan съм го писала няколко пъти и вече ми е поомръзнало, пък и преди излизах и нямах много време. Ще кажа аз какво правя.

Взимам си течна кола маска (в тубичка) оставям я на слънце (замисляла съм се дали не е вредно за самата кола маска, но на опаковката никъде не е означено, че не трябва) или я слагам в една чаша с вода и в микровълновата. Така се разтапя, после намазвам (по посока на косъма!) където ми трябва (като гледам да не е прекалено гореща), слагам парцалче като го попритискам към мястото и дърпам рязко (в обратната посока на растежа на косъма) На упътването на кола маската пише, че ако е прекалено твърда трябва да се размачка (както обясни dan dan dan) или обратното, ако е прекалено течна (което не ми се е случвало) да се сложи на студено. Все пак това с мачкането сигурно отнема много време и си го спестявам с гореописаните начини за разтапяне.

Just Me
06-12-2006, 22:20
Аммм, можете ли да препоръчате някоя добра козметичка? Pretty please!

KaRameL_f
06-13-2006, 07:37
Ole adski boli osobenno parviq pat. i ako izpolzva6 topla kola maska gledai da ne e gore6ta a da e topla .Studenata sa6to e dobar variqnt.

lori
06-13-2006, 07:39
Ole adski boli osobenno parviq pat. i ako izpolzva6 topla kola maska gledai da ne e gore6ta a da e topla .Studenata sa6to e dobar variqnt.
ами да ти кажа ли адски боли както казва студената също е добър вариант а и цените варират от 6 до 20 лева

Грета
06-13-2006, 12:21
Благодаря ви на всички,сега остава да си я взема само че кажете ми някакви марки ?

07-13-2006, 15:58
Благодаря ви на всички,сега остава да си я взема само че кажете ми някакви марки ?
pls