PDA

View Full Version : oBi4am Go no......



◦●&am
06-12-2006, 15:16
zdraveite! sigorno vi e pisnalo ot takiva vaprosi no nqma koi drug da mi dade savet kakvo da pravq.Predi obi4ah nai-dobriq priqtel na edin moi priqtel.Toi mu kazal 4e go obi4am i ot togava mi se struva 4e ne6to se promeni kam otno6enieto mu kam men.Vapreki 4e si govorihme hodihme po kafete mi se struva 4e ne6to ne e kakto predi.Lubovta mi kam nego prodalji kam 1 mesec i sled tova go zabravih tyi kato go vijdah mnogo rqdko.NO SEGA OTNOVO GO OBI4AM I TO PO SILNO.nO NEznam kakvo da pravq,da mu kaja li da si mal4a li.A kogato tozi moi priqtel mu e kazal 4e go haresvam toi ni6to ne napravi.Tova ozna4ava li 4e ne me obi4a? :( :cry:

ashly besnata
06-12-2006, 15:20
Oxaa spokoino shte ti pomognem nqkak si..ami znachi ako go haresvash spored men redno e da mu kajesh posle kakvoto shte da stava,zashtoto az edin put veche zagubih kato ne si priznah chuvstvata!Mislq,che shte epo-dobre da mu kajesh!YSPEH!!! \:D/ \:D/

sladkoto_neli
06-12-2006, 15:20
моя съвет е ако чувствата ти са много силни направи така че той сам да разбере че още имаш чувства към него.но не мисля че трябва да му кажеш просто му го покажи намекни му по някаквав начин че не ти е безразличен.ако му кажеш може да се уплаши и да избяга или както предния пат да не направи нищо.УСПЕХ!

06-12-2006, 15:40
моя съвет е ако чувствата ти са много силни направи така че той сам да разбере че още имаш чувства към него.но не мисля че трябва да му кажеш просто му го покажи намекни му по някаквав начин че не ти е безразличен.ако му кажеш може да се уплаши и да избяга или както предния пат да не направи нищо.УСПЕХ! Da no kakvo da napravq za da razbere.KAk da mu namekna.

06-12-2006, 16:19
Ami na tozi etap edin razgovor i priznavane na 4uvstvata mislq 4e 6te pomogne.Moje6 da pita6 priqtelq si dali negoviq priqtel ima 4uvstva kum teb i 4ak togava da deistva6.I se nadqvam, mom4eto da ima nqkakvi 4ustva kum teb. :wink:

cskamoni4ka
06-12-2006, 16:22
Щом първият път като е разбрал,че го обичаш не е направил нищо и сега пак така ще стане,така че по-добре не се занимавай с него.

06-12-2006, 16:27
Щом първият път като е разбрал,че го обичаш не е направил нищо и сега пак така ще стане,така че по-добре не се занимавай с него. ne e tolkova lesno.Mnogo go obi4am.

cskamoni4ka
06-12-2006, 16:30
Щом първият път като е разбрал,че го обичаш не е направил нищо и сега пак така ще стане,така че по-добре не се занимавай с него. ne e tolkova lesno.Mnogo go obi4am.
Да де това ми е ясно,ще ти е гадно,но не мисли за него излизай с приятели повече и всичко ще е ОК,някой ден ще осъзнаеш че си го забравила и не ти пука вече за него! :)

Krem4eto
06-12-2006, 20:15
Ami na tozi etap edin razgovor i priznavane na 4uvstvata mislq 4e 6te pomogne.Moje6 da pita6 priqtelq si dali negoviq priqtel ima 4uvstva kum teb i 4ak togava da deistva6.I se nadqvam, mom4eto da ima nqkakvi 4ustva kum teb. :wink:

06-14-2006, 21:24
PI6ete MOlq vi neznam Kakvo da pravq :cry: :cry: :cry: :( :cry:

NaI_MiLi4KaTa
06-15-2006, 02:21
Просто му кажи :lol: . Най-много да те отреже, а това не е болка за умиране... случва се на всеки, преживява се и се забравя. Но все пак... от опит глава не боли \:D/ . Успех :smt016

HandOfBlood
06-15-2006, 02:33
Щом първият път като е разбрал,че го обичаш не е направил нищо и сега пак така ще стане,така че по-добре не се занимавай с него.да да да да да... само, че от тогава много неща може да са се променили... но както и да е...
иначе темата имам чувството, че е писана от някоя 12, макс 13 годишна пикла... ако наистина си го обичала... как да ти кажа... нямало е да трае само един месец, разбираш ли http://cheesebuerger.de/images/smilie/froehlich/k020.gif
харесваш го, но нищо повече... естествено на такива като теб, луднали по някой батко повече им изнася да кажат 'обичам го, не мога без него' бля бля... за да разбереш, че го обичаш ти трябва доста време, миличка. в твой интерес е да не си въобразяваш разни глупости http://cheesebuerger.de/images/smilie/froehlich/a015.gif