PDA

View Full Version : TRUDNO SE OVLAJNQVAM. MNOGO BOLI PRI SEXA:(( PISNA MI :(



06-12-2006, 17:05
Ama naistina mi pisna #-o Po4ti na 15godini sum. Predi, kogato ne bqh pravila sex, mnogo lesno se vuzbujdah, i to silno,kogato sum s priqtelq si. No sled kato pravihme sex (predi 3meseca) e ujasno. Nito se vuzbujdam kakto predi, nito se ovlajnqvam dostatu4no. Dori i priqtelqt mi kato me lije se vuzbujdam, no ne taka kakto predi...A naposleduk sexa e ujasen. NIKAKVO ODOVOLSTVIE :cry: Prezervativut mnogo burzo izsuhva, a sme vzemali vsqkakvi, i Sportex, i Durex...Nai-dobre da probvame s nqkakuv lubrikant za ovlajnqvane...MOLQ VI KAJETE MI KAKUV :? Ve4e ot si4kite bolki po vreme na sex sprqh da se vuzbujdam, ok, ama za kfo da se vuzbudq - za da me boli li :shock:
Kajete kakvo mislite pls :(

^^_MaLkoTo_InChi_^^
06-12-2006, 17:09
ти ако се възбудиш няма да те боли ??? :? А и помисли дали нещо не си напрегната или от нещо да се притесняваш и за тфа да става така

Sexapilna_kukla
06-12-2006, 18:08
Ako si dostatachno vazbudena mislq,che ne trqbva da te boli.Otdaite poveche vreme na liubovnata igra-celuvchici,lizane,svirki,a ne barzaite da zapochnete sas sexa i bi trqbvalo da stane.A moje i da te boli,zashtoto gadjeto ti polzva prezervativ.Az primerno edin pat probvah s prezervativ i napravo beshe ujasno,dosta si me boleshe i ot togava ne go pravq sas

06-13-2006, 15:26
а миличка помисляла и си си някога че си малка и просто не си готова. аз тъка си мисля, що не изчакаш докато станеш готова? така наслила само защото другите го правят няма да стане

DepechMode
06-13-2006, 15:33
Може би отговора на въпроса ти се съдържа в последните два поста!
1. Прекалено си малка, и е нормално възбудата да идва по-късно!
2. Както Sexapilna_kukla каза, отдайте се повече на любовната игра. Така още при нея ще се възбудиш и после няма начин при секса да не ти доставе удоволствие :)

06-13-2006, 20:16
A nqkakuv lubrikant mojete li da mi preporu4ate :| :?

Sexapilna_kukla
06-13-2006, 21:41
Ami nai-dobre otidi v aptekata i tam shte ti preporachat nai-dobroto.Az lichno ne sam polzvala i neznam,no spored men nqma smisal ot tova,priqtelqt ti si ima "eziche" za taq rabota,koeto e nai-dobroto spored men,no kakto ti si precenish

kakyra
06-13-2006, 21:53
Abe kvo i govorite malka i treto i peto.. moje da ima problem naistina.. otidi v aptekata ima edni ovlajnqvashti krem4eta. te stavat kakto za analen taka i za vaginalen sex.. ;) daje i dori da se vazbujdash dostata4no s nego e po qko ;)

`Death`Whore`
06-13-2006, 21:57
Никога не правИ секс, ако те боли!

kakyra
06-14-2006, 10:57
Никога не правИ секс, ако те боли! Shto da ne ako izpolzva kremove.. pak i qvnu partniora i e nqkav indqnec :-D :-D

`Death`Whore`
06-14-2006, 11:08
Ако и с овлажняващ ГЕЛ я боли, пак не трябва да го прави!

Chiana
06-14-2006, 18:20
Еми какво да ти кажа мила, и аз имам същия проблем. С разликата, че съм на 18, на хапчета съм и го правим от 10тина месеца всеки ден. Постоянно се протривам. Гинеколожката ми каза да си купя лубрикант, понеже жените на противозачатъчни трудно се овлажняват. Но и преди когато използвахме презервативи, аз изсъхвах и те постоянно се късаха. Възбуждам се, дори свършвам почти винаги, страшен кеф ми е, като изключим болката. Проблема не е в приятеля ми, нито в сексуалното ми желание. Отделяме много време за любовната игра, френската и т.н.
Та онзи ден си купих лубрикант, изпробвах го, наистина е страхотно. Просто това нещо не изсъхва. И ти е едно такова готинко, супер лесно влиза. Лубриканта, който си купих се казва man's best lubricant.Черна е тубичката, струва 14 лева 40 мл.Немско производство.Комбиниран е. Става и за анален, и за вагинален. Най-евтиния, който намерих в сексшопа. Доста са скъпички.За вагинален почваха от 25 лв нагоре, но бяха по-голямо количество де. А дали има по аптеките - еми какво да ти кажа, незнам. Влязох в една аптека и викам на жената:
-Добър ден, имате ли лубриканти?
-А нямаме такива неща. Няма ли си наименование това нещо, какво е?
-Овлажнител.
-А ма за какво е тоя овлажнител, какво е това нещо?
Викам: оооооо, оставете.
И си излязох. И не съм проверявала в други аптеки. Нз мисля, че в една тема бяха попитали за евтин българки лубрикант, и те им бяха казали за някакъв, който струвал 5 лв и го имало по аптеките. Порови се, в раздел "Секс" беше темата.
Нз препоръчвам ти няколко дена, поне седмичка да не правите секс, докато ти мине, защото сигурно и ти като мене си се протрила. Като ти мине, почнете да го правите с лубрикант. А ако те боли наистина много, си прави промивка с лайка - много помага и облекчава. Ако нещо те интересува, питай. :wink:

06-14-2006, 20:22
Chiana, blagodarq ti za iz4erpatelniq suvet, kakto i na vsi4ki ostanali.
Btw i az sum ot Shumen i ne znam kude e sexshop-a :shock:
Priqtelqt mi ne e indianec :lol: az naistina trudno se vuzbujdam 8-[
6te se radvam i na drugi saveti ;-)

Chiana
06-15-2006, 09:09
Като застанеш пред хотел мадара нагоре наляво фактически се пада има една уличка, едно баирче, което води към улицата за 1вото. Е по това баирче тръгни нагоре и има една табелка с червено. Е то е магазинчето. Не вярвам да ти искат лична карта, на мен не ми искаха, дори се учудих. Едно момиче продаваше, много беше любезна. Аз влизам и я питам : добър ден, лубриканти имате ли?
Тя вика: да, абсолютно.
и ми показа. те бяха на витрината. Тя като ме видя как се кьоря за цените и тогава ми каза, че онзи бил най-евтиния, който имали. :wink:

Black_Witch
06-18-2006, 20:59
Моето лично мнение е че въпроса не опира до теб.Същия проблем имах аз със стария ми приятел.Правихме секс ПРЕКАЛЕНО често и аз започнах да не изпитвам никакво удоволствие и също ме болеше щото бях суха.Сега като съм с друг,който ме възбужда дори с поглед-нямам никакви проблеми(разбира се ако секса се практикува в нормални количества)Така че според мен проблема е в партниора ти.Може би не те привлича сексуално...??? :-k