PDA

View Full Version : Какво бихте направили на мое място ?



^BaBy^GirL^
06-12-2006, 17:37
Значи заедно съм с едно момче от вече 3 месеца . Обичаме се и сичко е тип топ . Но проблема е , че ... много се караме ! Всеки божи ден все ще се намери нещо за което било тои или аз ще се разсарди или пък некой нещо е казал и т.н. Не знам какво да правя не искам да се разделяме прекалено много го обичам но понякога ми писва от постоянните ни кавги :? Другият проблем е един мой приятел . Преди си го харесвах но вече не а гаджето си мисли че се забиваме защото тоз приятел май ме харесва но не съм сигурна в това просто така се държи . Какво да правя обичам страшно много приятеля си но не мога да издържам повече с тея караници :(

midnight...
06-12-2006, 18:09
е неможе все да се карате..но ако е така може би нещо има или просто това си е вашия начин да се обичате

alkobalko
06-12-2006, 18:46
Sednete i si pogovorete. Kaji mu, che mislish, che ne e normalno da obshtuvate po tozi nachin. No vse pak, ako polojenieto produljava da bude sushtoto moje bi prosto vruzkata vi e takava.

s;adkata_baby
06-12-2006, 18:54
zsdravei..ne mislq,4e ima za kakvo da se strahuv6..to4no dnes si govoreh s moeto gadne s koeto hodime 1godina i 3 meseca ve4e...i sus gadjeto na sestra mi,koito hodqt ot 3 ogdini...vsi4ki nie vseki den ...vsqka minuta 6te se zaka4ame i 6te se karaem..nqma mig ,v koito da ne stane nqkakva kavga...no na6iq deviz e tezi koito se obi4at se karat-mnogo,za6toto teiz koito ne se obi4at,samo se lujat karat se ,no i si izneverqvat...ne se bezpokoi vseki ima momenti ,vkoito da ne e na kef it.n....a za tova mom4e su6to ne se bezpokoi,sega 6te ti rakaja za edin moi slu4ai...zna4i predi nqkolko sedmici edno mom4e,s koeto bqhme gadjeta predi...mnogo godini..mi prati sms da me popita kak sum, kakvo pravq,iskam li da izlezem na kafe...estestesveno kazah na priqtelq si,i toi me pomoli da ne razgovarqm s nego.az mu kazah dobre,no tozva mom4e produlji da me tursi...az takti4no mu otkazvah za sre6ta i t.n. priqtelq mi me nakara da mu se obadq i da pgovorq s nego..zvunnah mu pred moq priqtel i tova mom4e razbra ,4e taka mi suzdava problemi i priqtelq mi naistina se overi ,4e ne mu izneverqvam!tova be6e ..taka ,4e ne se bezpokoi

NaI_MiLi4KaTa
06-13-2006, 06:32
Аз съм в същото положение от 2 години. Само че тои ме ревнува от НЕГОВИТЕ приятели. Слава богу аз имам известна власт над него, макар че тои си е доста страшничък. Просто не му обращай внимание да си говори каквото иска. Ти нали знаеш, че няма нищо? Аз се правя на луда и си затварям очите, помълча му малко после като му мине той ми се извинява. Щом съвестта ти е чиста няма за какво да се тревожиш, а ако той в крайна сметка не го разбере... смятам знаеш... :roll:

sheila
06-13-2006, 07:50
според мен е наистина нормално когато 2ма човека се обичат и да се карат, но разбира се всичко трябва да е с мярка ако усещаш че нещата минават границата просто кажи краи може би само си си въобразявала че имаш истински чувства,може би караниците показват че нещо не е наред,и това е начин да изразите своя вътрешен конфликт....другото което е-заедно сте само от 3 месеца и се карте като луди,ами представи си как ще е след още 3 или повече как мислиш готова ли си да изтърпиш всичко това?

cskamoni4ka
06-13-2006, 09:54
Хехе мацка няма за какво да се притесняваш пусни си на райна и коцето песента и това е любов тя ш ти отг :-D

^BaBy^GirL^
06-14-2006, 10:14
{P}MoHuKa{P} , това е нащта песин :P
sheila , до известна степен си права но прекалено много го обичам , но напоследък започнах да се сещам и за тфа другото момче но знам че не е нещо сериозно . Преди няколко дена имаше такъв ... проблем ако може да се нарече . Около 12 4аса му звъни тел-а и некфи момичета почват да му викат оо миличко оо слънчице ... Леко гадно ми стана от това но си замълчех ... и на мен са ми се обаждали така . Въпросът е да продължавам ли с него или да се откажа защото нервите вече ми не стигат :(

djigi
06-14-2006, 10:23
Ако наистина ти е толкова голям психически проблем по-добре спрете до тук, преди да е дошъл момента, в който ще си се развикате и едва ли не ще се мразите. Не знам на колко години си, но на колкото и да си не си заслужава да се тормозиш, а още по-малко от млада. Всъщност, ако от самото начало сте така както каза някой преди мен "това е вашия начин да се обичате", а ако това е от по-скоро може би вече е станало "Не, че те обичам просто свикнах с теб" и за това не можеш да си представиш, да го оставиш.

^BaBy^GirL^
06-14-2006, 10:27
Ами аз съм на 14 а той на 17 горе долу последния месец започнахме да се караме . Преди всичко си беше перфектно :(

Krem4eto
06-16-2006, 09:10
Sednete i si pogovorete. Kaji mu, che mislish, che ne e normalno da obshtuvate po tozi nachin. No vse pak, ako polojenieto produljava da bude sushtoto moje bi prosto vruzkata vi e takava.

ziky
06-16-2006, 09:13
Всичко е въпрос на противоположности.....казва че те се допълват взаимно но по някой път не е така....седнете един дени просто си поговорете сериозно и му обясни без да се карате за какво става дуа и че не се забивате с най добрия ти приятел....нали знаеш мн рядко има случай в който момче и момиче да са просто най добри приятели!