PDA

View Full Version : несъразмерни гърди.. :(



къдричка
06-12-2006, 17:49
здравейте аз съм момиче на 21 години. проблема е следния: гърдите ми не са еднакви. едната е почти двойно по-голяма от другата. и малко увиснала.със сутиен не си личи ,но без...
така е от няколко години, но по време на пубертета въобще не съм обръщала внимание, защото е нормално гърдите да не растат еднакво. но вече съм на 21 и започнах да се притеснявам.. не ме болят, нямам бучки или неща от този род, моля ви ако някой има същия проблем да сподели нещо..
пък то се е видяло че ще трябва да ида на лекар скоро .. :cry:

Lumidee
06-12-2006, 18:02
nqma nachin da korigirash tezi neshta s mazila..Ako razlikata e mn ochevidna .. znaesh pri koi da xodish i kakvo da pravish!dr nachin az neznam!

къдричка
06-12-2006, 18:35
всъщност аз не се доуточних. не става въпрос да се коригира това нещо, а проблема е по-скоро от здравословно естество. не ми пречи че не са еднакви, притеснява ме да не е някаква болест . :(

djigi
06-12-2006, 20:24
Е, ако е болест на дали някой от тук ще може да ти каже. Иначе по принцип е нормално да са различни, чак едната да е двойно по-голяма от другата..... И това, че е по-увислана е от големината

Lumidee
06-12-2006, 22:27
ami ne mislq, che e nqkakuv zdravosloven problem, no vse pak za tvoe uspokoenie mojesh da otidesh na lekar i da se pointeresuvash kak stoqt neshtata!Chovek trqbva da se priema takuv kakuvto e i da se xaresva!

Едноок Смок С Дисаги
06-12-2006, 23:01
Няя за кво да го лекуваш тва!!! Ако на мъж ти примерно му се играе с големи цици му даваш едната ако иска по-малки другата и така и двамата сте доворни :wink:

innna
06-19-2006, 08:54
Това се случва често! не е болест но все пак може да отидеш на лекар!

MiRaCuLiXbb
06-19-2006, 09:57
Освен пластична операция в случая няма какво да направиш. Но не е толкова голям проблемът...