PDA

View Full Version : kak da razbera..?



suzanna
06-12-2006, 18:53
znam kolko e glupavo, obache tova naistina me muchi v momenta ](*,)

ta.. shte zapochna s malko predistoriq.
imah si seriozen priqtel bqh mnogo vliubena v nego dve godini i bqhme zaedno pochti edna, no toi neprekusnato me razocharovashe i moje da se kaje, che chuvstvata bqha pochti izcqlo ot moq strana. razdelihme se po mnogo boleznen nachin predi 9 meseca i togava ne bqh na sebe si. bqh prestanala da vqrvam che nqkoga shte moga da izpitvam otnovo tova, koeto beshe kum nego. posle pochnah da si vuobrazqvam, che sum vliubena v drugi momcheta, no nqmashe kak da se vijdame - glupavite chat istorii.. :?

ta suvsem bqh izkliuchila, che moga da zabeleja nqkogo v realnostta, tui kato men me interesuva na purvo mqsto nachinut, po koito edno momche misli, otnoshenieto mu kum drugite i tn.. ne tolkova kak izglejda.


... i edin den otidoh na rabotnoto mqsto na momcheto, za koeto mislq da vi popitam. oshte ne go poznavah, no toi trqbvashe da mi pomogne za neshto - pokrai edin priqtel se zapoznahme moje da se kaje. ii togava ne znam kakvo stana, no po nachina, po koito govori, dori po nachina po koito gleda, moga da kaja, che dosta me zaintriguva. dori e slabo kazano, zashtoto postoqnno si mislq kak shte go vidq, minavam uj "sluchaino" pokrai mestata, na koito toi hodi, a toi kato me vidi, vinagi me kani da sedna pri nego. dori vchera mi se obadi nai neochakvano i kaza che bil s priqtel na kafe, pokani me. az otidoh, no nqmashe kak da stoq mnogo. sqdala sum s nego nqkolko puti na kafe i togava mi govori napulno normalno, bez da se durji kato omraznite mi donjuanovci, koito flirtuvat s vsichko juvo, shto e ot jenski pol. dneska mu se obadih, zashtoto veche ne mojeh da produljavam da se mucha. tolkova mi lipsvashe, che go pokanih da izlezem utre, a toi me popita zashto ne sum navun. posle kaza da mina prez kafeto, kudeto obiknoveno e.

ii.. znam kolko e trudno nqkoi da mi kaje dali prosto iska da budem priqteli pri polojenie, che se poznavame ot edna sedmica, ili me haresva po nqkakuv nachin.

Ta, molq vi, ako nqkoi e minal prez tochno tezi obstoqtelstva ili puk moje da mi kaje kakvo da napravq, zashtoto sum zaplenena. prosto mi daite nqkakuv suvet [-o< nqma nujda da mi kazvate da se durja estestveno i tn. vinagi kogato sum s tqh, ne izpitvam i gram pritesnenie i si govorq, bez da se pritesnqvam. no neshto po konkretno. vuv flirtuvaneto izobshto ama izobshto ne sum dobra. no kak, bez da pitam, da razbera kakvo stava v negovata glava?

blagodarq na tezi, koito go izchetoha do krai!

NaI_MiLi4KaTa
06-13-2006, 06:05
Еми..., миличка, ако аз бях на твое място щях да рискувам :lol: . Млади хора сме и все пак... един живот живеем. Направи ти първата крачка. Намекни му или пък му дай знак, че не ти е безразличен и... каквото стане. :smt016

sheila
06-13-2006, 13:31
според мен ние жените имаме дарбата винаги да разбираме когато някои индивид от мъжки пол прояви интерес към нас,наистина чудим се дали ни намира за привлекателни,дали вижда в нас приятел или пък изпитва накакви по силни чувства,но истината е че вътрешно в нас нещо ни говори-нашата интуиция а тя никога не греши(поне при мен е така)затова аз те съветвам да се оставиш на своята женска интуиция,да не се чудиш какво ли изпитва към теб,защото много добре знаеш и освен да бъдеш естествена,каквато си,вкараи и малко чар-усмихваи се по често,хвърляи му по някои друг поглед и ще видиш че нещата ще се получат от само себе си.
е искрено се надявам да съм ти помогнала....успех

~Amalia~
06-13-2006, 17:31
ami izlezte purvo utre samo dvamata,vij kak shte se durji i togava preceni dali ima neshto kam teb ili ne.Ima momcheta koito mnogo trudno si pokazvat otnoshenieto kam edno momiche za tova trtqbva da go opoznaesh malko za da razberesh.aide kasmet \:D/