PDA

View Full Version : liubofta



06-12-2006, 19:50
kakvo e za vas liubofta?kakvo predstavlqva tq?
v momenta obi4ate li nqkoi?
kajete ne6to za iznevqrata..bihte li q prostili?
a za revnostta...?
tova sa mi vyprosite..vie ste

lev4o
06-12-2006, 19:53
mi moga da ti kaja 4e sq obi4am edin 4ovek koito e mn revnivi.lubovta e ne6to mn hybavo ama moje da stane i lo6o pak za iznevqrata nz dali 6e q prostq ili 6e si varna s sa6toto

dEnIsTy
06-12-2006, 20:02
kakvo e za vas liubofta?kakvo predstavlqva tq?
v momenta obi4ate li nqkoi?
kajete ne6to za iznevqrata..bihte li q prostili?
a za revnostta...?
tova sa mi vyprosite..vie ste
любовта...емМ всеки различно си я тълкува тази дума
това е нещо много много якичко,което"започва с усмивка и завършва със сълза"--винаги! :cry: :roll:
изневярата...да бих я простила,само ако разбера от човека,от когото трябва...за да ми изневери,значи аз нещо не съм му дала,а той е имал нужда от него...вината е в двамата така че...:)
за ревността..според някой когато обичаш някой е нормално да ревнуваш...да и според мен е така,до някаква степен,ако не усетиш границата връзката ти е застрашена:Р
но повече съм съгласна с това,че щом ходиш с някой трябва да му имаш доверие и да не ревнуваш....много зависи и от самите хора и от случая :)
и и и между другото дАм...мНоГо оБичкаМ Frank_Lampard :){{}}

Bloodlust
06-12-2006, 20:06
emi lubovta e ne6to koeto e trudno da se opi6e, za6toto e mnogo individualno use6tane. razli4nite hora obi4at po razli4en na4in. za men li4no lubovta e dale4na perspektiva. do sega mislq, 4e ne s1m se vlubvala. mnogo mrazq kogato nqkakvi momi4eta na po 12 godini po4nat da kazvat, 4e obi4ali nqkoi. p1lni gluposti sa tova spored mene. 6to se otnasq do iznevqrata - ne bih prostila. tq prosto promenq vsi4ko. vedn1j zagubeno, doverieto v daden 4ovek mnogo trudno moje da b1de v1zv1rnato. revnosta spored men ne e ne6to lo6o. stiga da e s mqrka. nito prekaleniq nepukiz1m, nito prekalenata revnost sa polezni za edna vr1zka. tova e moeto mnenie :)

Frank_Lampard
06-12-2006, 20:16
Еми за любовта мисля, че тя е единствена ... Първо си избираш отбора, после научаваш всичко за него и започваш да му се радваш и подкрепяш... Любовта неизбежно идва и ставаш голям футболен фен ;) В момента обичам Челси и Англия и винаги ще ги обичам :) Не бих простил изневяра, аз обичам отбора си и за мен е недопустимо той да ме предаде ! Ревнувам го естествено ! Ревностно го защитавам от другите фенове, които го обиждат ... Това е общо взето ... JUST FOOTBALL!!!

Atika
06-12-2006, 20:17
Liuebovta e da vqrvash i da podkrepqsh nqkoi bezgranichno, da si gotov da se otdadesh do krai ...Neznam dali obicham , no ne spiram da pravq vsichko tova, prosto tozi chovek e chast ot men i bi me podkrepil za vsichko ... Iznevqrata e neshto prisashto za moq jivot, no kogato iznevqravam po skoro izneverqvam na sebe si .. Revnosta .. lesno e da nakaram nqkoi da me revnuva, da pokaje kolko go e qd, kolko mu lipsvam, kolko silni chuvstva izpitva kym men, no da nakarash nqkoi da revnuva ne znachi che moje da go zadarjish do sebe si ...

06-12-2006, 20:23
Еми за любовта мисля, че тя е единствена ... Първо си избираш отбора, после научаваш всичко за него и започваш да му се радваш и подкрепяш... Любовта неизбежно идва и ставаш голям футболен фен ;) В момента обичам Челси и Англия и винаги ще ги обичам :) Не бих простил изневяра, аз обичам отбора си и за мен е недопустимо той да ме предаде ! Ревнувам го естествено ! Ревностно го защитавам от другите фенове, които го обиждат ... Това е общо взето ... JUST FOOTBALL!!!
CuHu{{o4u}} kak go iztraiva6?!!!!?!!!!?!!!! ](*,)

dEnIsTy
06-12-2006, 20:26
Еми за любовта мисля, че тя е единствена ... Първо си избираш отбора, после научаваш всичко за него и започваш да му се радваш и подкрепяш... Любовта неизбежно идва и ставаш голям футболен фен ;) В момента обичам Челси и Англия и винаги ще ги обичам :) Не бих простил изневяра, аз обичам отбора си и за мен е недопустимо той да ме предаде ! Ревнувам го естествено ! Ревностно го защитавам от другите фенове, които го обиждат ... Това е общо взето ... JUST FOOTBALL!!!
CuHu{{o4u}} kak go iztraiva6?!!!!?!!!!?!!!! ](*,)
ми лесно,какво толкова?отначало и аз му се чудих,но се свиква 8-[ :wink: това му е страстта какво да се прави,няма НИЩО лошо:)

Frank_Lampard
06-12-2006, 20:28
Изтрайва ме точно защото е по-различна от такива като теб ... Престани да гледаш от сивата страна на живота, гледай малко от светлата /футболната :twisted: / и не се заминавай със Сините Очи... Тя според мен не живее лошо ;)

06-12-2006, 20:40
mai4ice kolko si aroganten!We4e seriozno se 4udq kak te trae towa momi4e\opredeleno si sasipwa nervnata sistema s teb!\takiva mom4eta zaslujavat da si nqmat priqtelki,osobenno takiwa kato tezi o4i,,,,majtap i tq da e tolkova zle kato teb,togava ve4e opravdawam wsi4ko

sheila
06-13-2006, 14:03
за любовта винаги се е говорило и ще се говори това е безкраината и необятна тема може би наи важната.за мен лично любовта е нещо изключително сложно и много трудно за разбиране незнам дали идва от мен самата но в един момент си мисля че обичам,давам всичко от себе си какви ли не неща съм правила,същото съм получавала и от другата страна а в следващия момент се чудя как може да съм прекарала толкова време с този човек и да съм се заблуждавала че имам каквито и да било чувства..маи се поолях..:))))
за ревността-за жалост това е един от недостатъците ми с които ми е много трудно да се справя просто ревнувам страшно много направо болезнено в повечето случаи успявам да го прикрия но ме изгаря от вътре и затова много я мразя тази ревност и съм асолютно против нея,все пак съм твърдо решене да я изкореня от себе си колкото и да ми е трудно.за изневярата-имаше момент в живота ми когато не изневерих на приятеля си година и нещо...но имаенно от 1 изневяра разбрах чувстватра си към него мисля че изневерите иамат и своята положителна страна.аз определено не съм от наи верните момичета

sladkoto_neli
06-13-2006, 14:10
kakvo e za vas liubofta?kakvo predstavlqva tq?
v momenta obi4ate li nqkoi?
kajete ne6to za iznevqrata..bihte li q prostili?
a za revnostta...?
tova sa mi vyprosite..vie ste


ами любовта е нещо много готино.за мен тя е много важна но мога да живея и без нея.в момента обичам някой но той не ме обича.изневярата е нещото от което се страхувам адски много щото неискам и да си помислям ако човек който обичам ми изневери кво ши прая не ми се е случвало и незнам как ще реагирам и затова незнам дали ще е простя но като знам ква мека душа съм сигурно ще простя.а ревноста ето това е нещо лошо.в една вразка неможе да няма ревност(освен ако в тая вразка няма чувства)но когато се прекали всичко се срива(казвам го от собствен опит)това е нещо много лошо и затова препорачвам на хората които са много ревниви да се научат да сдаржат емоциите си и да я карат по полека.

ludamacka
06-13-2006, 17:04
ami lybovta e nai-hybavoto ne6to v toq 6iban jivot.ne moga da si predstavq jivota si bez lybovta-po dobre da me nqma.6toto sega obi4am 1 mom4e,i toi men de,toi e vsi4ko za men,vuzdyha,jivota i vsi4ko.no estestveno 4e kogato istinski obi4a6 revnyva6 i tva mislq 4e e dokazatelstvo 4e obi4a6 4oveka do sebe si i ne iska6 da go izgybih6.no razbira se revnostta si ima granici i ne trqbva da se prekra4vat,za6toto ne6tata izlizat izvun kontrol i revnostta moje da popre4i na lybovta-dori i da sloji krai na vsi4ko :( trqbva da se vnimava

06-13-2006, 22:05
любовта е най-великото,най-прекрасното и най-болезненото чувство. човек не е живял, ако не е обичал поне веднъж.
да, в момента съм влюбена и обичана. и се моля това да продължи завинаги..
изневерявала съм,но ако съм влюбена никога не бих изневерила.. а ако на мен ми изневерят.. бих простила само при следните условия: 1. ако го обичам много 2. ако науча от него 3. ако ми се извини и поиска прошка 4. ако той също иска да остане с мен 5. ако е искрен в това което казва. ако само 1 от тези неща не е налице,тогава не бих простила..
а за ревността....хм... не е хубаво нещо.. аз никога не съм ревнувала колкото и силно да съм обичала. приятелят ми ме ревнува доста често и всеки път аз изключително много се разстройвам,защото си мисля че не ми вярва. според мен ревността не е признак за любов(дори понякога да я съпътства),а е вид недоверие.