PDA

View Full Version : Закаснява и :( вазможно ли е да ..... ?



Sexy_boy^BG
06-12-2006, 20:47
Искам да попита колко време може да ви закаснее щото много сме се пищисали с мойта аз сам почти сигурен че нищо не сам направил обаче незнам .... иии супер много се притесних колко време може да ви закаснееее ? И ако недай си боже е станало нещо може ли само с разни хапчета всичко да изчезне като е още савсем малко .....

la4ezara
06-12-2006, 20:50
Ako i e neredoven moje vaob6te da ne doide

Lumidee
06-12-2006, 21:01
neshtata sa mnogo prosti ima testove, koito sled minuta davat otgovor!!!Ima specialni xapcheta, no te se piqt do 48 chasa sled sluchkata. moje da ima mn prichini , za da i zakusnqva.. no za vashe uspokoenie kupete edin test i shte razberete !Uspex!

SuN4o_F
06-12-2006, 21:33
neshtata sa mnogo prosti ima testove, koito sled minuta davat otgovor!!!Ima specialni xapcheta, no te se piqt do 48 chasa sled sluchkata. moje da ima mn prichini , za da i zakusnqva.. no za vashe uspokoenie kupete edin test i shte razberete !Uspex!
taka e samo 1 popravka postinor se pie do 72 4asa no pri tqh ve4e mai otdavna sa minali....

Lumidee
06-12-2006, 22:19
{{{SuN4o}}}`F mersi za korekciqta !!! moje bi im dade malko nadejda ;)

Едноок Смок С Дисаги
06-12-2006, 23:07
Искам да попита колко време може да ви закаснее щото много сме се пищисали с мойта аз сам почти сигурен че нищо не сам направил обаче незнам .... иии супер много се притесних колко време може да ви закаснееее ? И ако недай си боже е станало нещо може ли само с разни хапчета всичко да изчезне като е още савсем малко .....
Изчакай девет месеца, то ще си проличи дали ще ставаш татко

06-13-2006, 20:13
Ne iskam da te zalygvam,ne go kazvam,za da te uspkoq,no tozi mesec znam pone 5-6 slu4aq na moi poznati momi4eta,na koito im zakysnqva s po 10-15 dena,ili imat smushteniq v cikylyt si.Prosto qvno vremeto predrazpolaga kym tova.ne se pritesnqvaite izlishno,no nai-dobre i kaji da is napravi test.Dano sym ti pomognala:)Uspeh:)

ne`znaina
06-13-2006, 21:39
Ako i e neredoven moje vaob6te da ne doide :!: тва е мноу вярно... но с една корекциика че може да не и доиди в скоро време не че въобще няма.. грабвай теста барзо и бягай при нея...че колкото по-рано отлкова по-добре ! Успех ;)

CRaZy_IKT
06-13-2006, 21:43
Ne iskam da te zalygvam,ne go kazvam,za da te uspkoq,no tozi mesec znam pone 5-6 slu4aq na moi poznati momi4eta,na koito im zakysnqva s po 10-15 dena,ili imat smushteniq v cikylyt si.Prosto qvno vremeto predrazpolaga kym tova.ne se pritesnqvaite izlishno,no nai-dobre i kaji da is napravi test.Dano sym ti pomognala:)Uspeh:)
Без майтап и на мен така ми пропусна сега и се бях ошашкала бая и си казах "Господи ако водих полов живот щях да се побъркам"...и аз си мисля че е от времето,но най добре да отидете на доктор или едно тестче

artilerista_vlad
06-14-2006, 08:27
vsi4ki znaem prikazkata "vyrji popa da ti e mirno seloto" vzemete edin test i ...... kvoto pokaje. az li4no se nadqvam 4e ne ste opleskali ne6tata.

SuN4o_F
06-17-2006, 11:59
btw kaji nw6to pove4e... s prezervativ li go pravihte ? tq pie li protivoza4ata4ni

mocinka
06-17-2006, 12:16
neshtata sa mnogo prosti ima testove, koito sled minuta davat otgovor!!!Ima specialni xapcheta, no te se piqt do 48 chasa sled sluchkata. moje da ima mn prichini , za da i zakusnqva.. no za vashe uspokoenie kupete edin test i shte razberete !Uspex!съгласна съм

NeSTa_86
06-17-2006, 12:21
edin t est e kum 3 lv ;) kupete si ;)