PDA

View Full Version : Moderated: Да продължавам ли опитите си да бъда с него?



maily
06-12-2006, 21:08
Zdr na Vsi4ki!6e karam napravo!Predi okolo mesec bqx s edno mom4e,za vtori pat!Parviq pat kogato bqxme zaedno vsi4ko be6e mn qko!Parvata sedmica kogato bqxme zaedno bqx na sedmoto nebe i t.n!No poradi edna mn gadna pri4ina se naloji da se razdelim(nqma da kazvam pri4inata 6tot naistina e mn gadna)!I taka razdelixme se za izvestno vreme!I predi mesec bqxme otnovo zaedno!No za jalost toi me zarqza,za6toto iskal ot 4asti da mi go varne i toi mi kaza,4e pati6tata ni se razdelqt i t.n!Takiva miti raboti!Oba4e se okazva 4e az sam se vlubila ne na vreme!I sega kogato mina pak vreme az se opitax otnovo da sam s nego,no toi kaza 4e ve4e e mn kasno!No naskoro toi pak me zaglejda,bazika se s mene,darji se nqkaksi mnogo milo i gotino,4esto me nablidava...Kakvo zna4i tova?Da prodalja li opitite si da sam s mom4eto koeto obi4am ili da se otkaja za vinagi!Molq vi za pomo6t za6toto sam naranena jestoko,mnogooo tajna i ot4aqnaaaa!! :cry: :cry:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

06-12-2006, 21:12
OPITAI OTNOVO, SHTOM NAISTINA OBICHASH, I EDIN SAVET: NE SE PODDAVAI TOLKOVA NA MUKATA, TUGATA I T.N. :!:

Labelle
06-12-2006, 21:40
Остави го на мира щом той така иска. Ако продължиш с опитите си най-накрая ще станеш смешна.

NaI_MiLi4KaTa
06-13-2006, 00:29
Да си даваме вид, че не кокетничим никога, е също тъй особен род кокетство.
Според мен продължавай да се бориш за него. Незнам дали ще спечелиш, но поне нищо няма да загубиш. Ако не опиташ после ще съжаляваш за това. Поне... мисля, че в твоя случай няма да т и дам грешен съвет, защото много пати съм допускала грешката "пътищата ни да се разделят".

cskamoni4ka
06-13-2006, 10:13
Ми щом не казваш причината не мога много да ти помогна,защото ако си го наранила...

niki7o
06-13-2006, 10:16
DAAAAAAAAA prodalji opitite

06-13-2006, 11:44
I az iskam da popitam neshty!Ako prichinate e vav izneverq...edva li skoro shte ti prosti i az sega sam vlubena vav edno momche,hodili sme 7-puti nz mn go obicham no veche e kasno priqteli sme uj ama...nz...A na tebe mila moga da ti kaja samo borise pravi se na nedostapna ot edna strana zashtoto tfa moje da ti pomogne!Az se pravih na nedostapna mina 1 mesec i pak bqh sas nego..no veche edva li shte se saberem otnovo!Toi vse oshte ne moje da mi prosti purviq put kogato mu izneverih...i mn go zabolq...no az dokato ne spra da go obicham ne moga da si namerq dryg na vsqkade vijdam samo nego...kusmet mila

He3HauKa
06-13-2006, 13:02
Mislq che nqma smisal da se opitvash,ako toi ima chustva shte se varne pri teb .. :wink:

CVETELLINA
06-13-2006, 13:38
ами мисля,че най -добре е сега да се отдръпнеш за малко.Ако той има някакви чувства към теб,ще се върне ако ли не-остави го,не се измъчвай с човек,който не те обича,защото така ще нараниш и себе си и него.Продължи напред.Успех :wink:

Krem4eto
06-16-2006, 07:59
Остави го на мира щом той така иска. Ако продължиш с опитите си най-накрая ще станеш смешна.

~Amalia~
06-16-2006, 08:32
zashto puk trqbva ti da se opitvash da se suberesh s nego.Bili te zaedno, ako vi e pisano da budete otnovo shte stane.No ne mislq che vse ti trqbva da mu varvish zad gaza i da se opitvash da se suberete.Toi ako naistina poiska shte predprieme neshto