PDA

View Full Version : Много спешно ми трябва нещо наистина МНОГО СИЛНО против акне



rockysiemens
06-12-2006, 23:08
Значи два пъти взимам препарати,ама никакъв ефект!!!Някой да препоръча нещо???

Едноок Смок С Дисаги
06-12-2006, 23:09
Значи два пъти взимам препарати,ама никакъв ефект!!!Някой да препоръча нещо???
Спри чайките :wink:

Sexapilna_kukla
06-13-2006, 14:26
Ami edin moi priqtel si poracha Lepten i mai naistina ima podobrenie.A az sam chuvala za edna recepta,no neznam dali pomaga:2 pretriti skilidki chesan,s ravno kolichestvo qbalkov ocet i nqkolko kapki techen med.Tova se razbarkva i sled tova se majesh.Nadqvam se,che sam ti bila polezna

deem
06-13-2006, 14:54
rockysiemens,виж си личните съобщения.Пратил съм ти бележка.

DepechMode
06-13-2006, 15:40
Я я кажете нещо друго. Аз лично съм си взимал доста неща за лицето, но все още не е чисто. Бях ходил при една приятелка на майка ми, козметичка, и тя ми правише разни процедури. От тогава наистина малко ми се оправи лицето. Когато е замърсено започва да набъбват пъпките. Но това не е нищо лошо, все пак си е такава възрастта :) Чудил съм се дали да си взема Лептен, ама така и не си взех. Незнам дали помага. Така че пич, можеш да отидеш при някой добър козметик, ако ще и само за консултация :) Но то така или иначе до година-две ще ти минат :) Това си е така от възрастта. Успех :) И пиши ако има някакви подъбрения и с помоща на какво си ги постигнал :)

Sexapilna_kukla
06-13-2006, 16:01
Zashto ne si vzemesh Lepten,moje i da ti pomogne.Kakto kazah po-gore na edin priqtel si vze i opredeleno ima efekt

DepechMode
06-13-2006, 16:59
Zashto ne si vzemesh Lepten,moje i da ti pomogne.Kakto kazah po-gore na edin priqtel si vze i opredeleno ima efekt

Ами на ... чудя се. Незнам, може и да си взема скоро :)

06-13-2006, 17:20
oriflame sega ima seriq 4ista koja.Vzima6 si po4istva6tiq gel,losiona za pori i gel4eto SOS i sled edna sedmitsa da ima6 maximum 1 pupka deto da e ostanala

Briseis
06-13-2006, 18:35
Тук се говори за болестно състояние, а не за запушени пори /не, че и това го няма/. Според мен най-правилното решение е дерматолога /кожен лекар/.Ще ти изпише нещо, най-малко ще ти даде съвет.

DepechMode
06-13-2006, 18:48
Тук се говори за болестно състояние, а не за запушени пори /не, че и това го няма/. Според мен най-правилното решение е дерматолога /кожен лекар/.Ще ти изпише нещо, най-малко ще ти даде съвет.

Кой ти говори за болестно състояние? Ай стига глупости. На всеки човек кожата му е различна и затова при всеки побертета се развива по различен начин. Може просто кожата му да е по-чувствителна и затова да се получава така че да няма ефект. За да има ефект, трябва да имаш ОТЛИЧНА лична хигиена, поне на лицето! Всяка вечер преди да си лягаш си мий лицето със сапун (ама хубаво го търкай) и ще видиш че малко по малко ще има ефект :) Аз лично правя така от 2-3 месеца и има ефект, но не баш такъв какъвто аз бих искал :) Успей ;)

Brrrrrrrrrrrrr
06-14-2006, 19:21
Моя приятелка си взе Лептен. Чудно, но имаше ефект. Мога да ти го препоръчам. Имаше и някакъв друуг крем или гел.....но не мога да ти кажа кой е защото не помня.

Mendoza
06-19-2006, 21:07
за 2 дена всичко ми изчезна със "Салицилов спирт" за 55 стотинки от аптеката :) с памук се слага... то всичко си пише на опаковката :) КЪСМЕТ! :)

it's me
06-20-2006, 08:28
При упорито акне не е зле да се направят изследвания на бъбреците, защото те често създават тези проблеми. Иначе Лептен, чаят от коприва (по 1-1,5 л на ден) и избягването на сладките, киселите и много солените храни са решение в доста голяма част от случаите.

a_curious_girl
06-20-2006, 12:02
за 2 дена всичко ми изчезна със "Салицилов спирт" за 55 стотинки от аптеката :) с памук се слага... то всичко си пише на опаковката :) КЪСМЕТ! :)


Ама какво?!Махнали са ти се пъпките или ти се е почистило лицето?Я кажи малко по-подробно плс.И сигурна ли си че няма някакви странични ефекти?

06-22-2006, 14:33
Nai dobre na kozmetik da ti gi istiska 2-3 puti ! Maje6 se s cinkova mas prez tova vreme i si reedy !

s3xy_d0ll
06-23-2006, 19:49
4uvala sam edna babina recepta.. da si mie6 liceto s ocet(s pamu4e topnato v ocet..) gadnu ne garantiram uspeh 6tot ne sam go polzvala ama ...ina4e ako podarja6 redovna higiena na liceto s vodi4ka .. si e nai dobre \:D/