PDA

View Full Version : Кървавия Джо!



momcheto s tupiq nick...
06-13-2006, 01:55
Здравейте на всички!...задължително трябва да ви покажа книжката ми!Надявам се да ви хареса :) ...Написал съм само...4 глави :) Има правописни грешки..ама не ми се занимава да ги търся ;) аре,кефете!
Това е корицата на 1-ва част на Кървавия Джо:
http://img209.imageshack.us/img209/4848/14yz.png (http://imageshack.us)
Това е корицата на 2-ра част на Кървавия Джо:
http://img209.imageshack.us/img209/5716/21yu.png (http://imageshack.us)
А,това на 3-та:
http://img81.imageshack.us/img81/2539/37tu.png (http://imageshack.us)
Ето я 1-ва глава...
2:28 15.02.06.Тъмнината и мрака царяха в този късен час...Луната бе единствения источник на светлина,защото Джо отдавна беше разбил горките лампи...Мрака бе обсебил ул.NoEnter и ограничил видимоста по пътя и къшетата...Една котка ядеше остатаците от пилето на семейство Трошезъбови.Гаргите пееха,а кръчмите както винаги бяха като ад.С тази музика и фолк певиците със напомпаните им със силикон цици и стегнатите им дупета,пияните дядовци и тираджийте,придаваха чудесен облик на Елитното заведение с гостоприемното си наименование "Влезеш ли-нема излезеш!"
Кървавия Джо скиташе с поредната Пещерска в ръка по улицата.Пееше си една песен от *Лятото на 62-ра (ГОЛЕМИЯ СНЕГ) когато бил млад.За текста питайте него,защото пееше толко неразбираемо,че човек би се осъмнил дали пее или си говори сам на висок тон.Изведнъж изкочи един мъж-Висок към 180-190.Друго не можеше да се разбере заради тъмнината,но Джо усети,че човека го заплашва с нож.Разбирасе крадеца го приплаши,но пиания ни герой не го разбра много добре и си зададе въпроса "Какво може да ме пита учтив човек с нож през ноща?Освен колко е часът!":
-Здрасти!Часът е..Хмм..3:45.Нека да съм точен,3:45 и 39 секунди-каза Джо и залетя надясно.
-Тъпак,не ми пука колко е часа,искам пещерската и ако имаш некви кинти-няма да ти се разсърдя!-изкрещя яростно крадецът,но Джо пиян до уши не го разбра и го потупа по рамото и каза:
-Човече,бих искал да ти помогна,но немога!-каза Джо и едва не падна,но крадеца го задаржа.След това похитителя му удари една десна пресна и го прати до стълба който беше 2 метра зад Джо.След силния удар той се свести горе-доло и поне разбираше какво му казва вече.Първите думи които чу нашия Джо бяха:
-Тъпак,нямам цяла вечер да грабя един помяр като теб,по-бързо дай пещерската и кинтите-каза крадецът и в следващия момент побесня!
-К'во?Пещерката ми?Да,бе!НИКОГА-каза Джонката и му приложи една серийка "Пуф-Паф" и го препарира до стълба,кадето беше бушониран!И му каза:
-Пич,Кървавия Джо не си дава Пещерката така лесно,следващия път пробвай пак..ако ти се живее-каза Джо и си тръгна към канализацийте,кадето живееше с Едноръкия Били,Сандо Безмилостния и той самият-Кървавия джо!
Та,прибра се.Долу беше по-светло от там-горе!Джо хвана Били,който хъркаше много звучно и му каза:
-Ко стаа,Били-изкрещя Джо и го прегърна все едно не го беше виждал никога през живота си.
-Ах,педал гаден пак си пил.Много си зле.Как можеш да пиеш... и да не ми донесеш поне малко повече от една четвърт Пещерска или малко водчица бе..?Калъф-каза Били и се засмя дебилски!
-Ха ха ха,тъпак.Да беше казал,при Джо пещерка не остава на сухо-ИМАЙ ГО ПРЕДВИД-каза Джо все едно е някакъв закон за Били.
-Добре,шефе!От мен да мине:D...Ще го имам предвид-издума Били и не се здържа и се изсмя още по-силно и по-дебилски от Джо,че бедният Сандо,който си поспиваше на меката стена се събуди и се развика.
-ЕВРЕИ ТЪПИ,НЕ МОЖЕ ДА СЕ СПИ ОТ ВАС-каза Сандо и се садра от викане.Беше много нервен!
-Как може,винаги ме събуждате когато не трябва!А ако искам да стана по-рано за да хвана ранния камион на ВОЛФ вие се услушвате и се правите на путки.Поне малко мастичка не взехте ли за бедния ви Сандо Безмилостния-попита той.
-Санде,брато много извинявай,но не стигнаха кинти за мастичка...Искренно съжалявам аз-Джо и Били.Утре ще ти купиме!Обещаваме-каза Джо бавно с мъка на сърцето...
Те се прегърнаха и запяха песничката на Джо от ЛЕТОТО на 62-ра (ГОЛЕМИЯ СНЕГ) и като се измориха да правят простотии легнаха заедно и заспаха.
2-ра глава
5:27 15. 02. 06. Всички спяха. Навун беше по-студено от всякога. Миризмата на разлагащия се труп на похитеното куче от Джо се разнасяше на все по далги разтояния. Случая с това куче е много смешен. Всичко стана така:
Джо си ходеше по мрачните улици на софия. И тои не знаеше каде е. Изведнуш спря за да премести пещерската в другата си рака, защото му натежало и се изморил малко от тешкото сише от 0,5Л пещерска гроздова. След около 1 минута която изтече в разменяне на пивото от едната до другата му рака тои трагна направо, но не точно направо защото залиташе и човек би се учидил дали ще завие наляво или надясно. Все пак Джо ходеше направо! Стигна до края на правата улица. Имаше път наляво и надясно. Героят ни избра путя направо! Тои трагна по избраната посока и след малко се блъсна на стулбището на един блок. Джо не разбра какво стана и защото беше паднал си помисли че си е легнал и така и не разбра как заспива. Все пак беше изморен, горкия беше изварвял над 1км в ходене с тешкия товар от яке, панталони, дървен крак, кец на Галлас, 3 косама на главата си и да не забравим най-важното - пещерската. Времето мина като фурия. Стана 7:32. Едно куче отиде при Джо и почна да го ближе по лявата рака и да му се радва. Джо внезапно се дигна и изплашен до смърт изпраска една сериика "пуф-паф" на горкото куче, което даже не разбра от каде му е дошло. То полетя към другия краи на стулбището и се залепи на предпоследното стапало в несвяст. Когато Джо малко се свести и разбра донякаде какво е станало отиде при кучето, което лежеше на стапалото и дисаше бавно и дълбоко. Пияния ни герои каза на животинчето с мука на сарцето:
-Хеи, звяр. Едно голямо извиняваи от мен. Просто всичко това е рефлекс, като някои ме пипне и аз сам пиан или спя аз му прилагам серииката "пуф-паф" и тои разбирасе полита до най-блзиката стена или стълб. Извиняваи, наистина много сажалявам не сам искал да ти го правя. Гледам си породисто куче. Нека да посмисля, ти си куче тип-"Улична превазходна". Да, точно така! Чудесно! Ох, часат е 7:50 трябва да трагвам, извиняваи отново и адиос! -каза Джо и си трагна по патя.
Кучето не чу нищо от думите на Джо но малко след като си трагна то се изправи на предните си крака, след това и на задните и трагна по следите на похитителя. Докато Джо си ходеше и пииваше от остатаците от пещерската му, неговото свръх шесто чуство му подсказа че го очаква опасност. Джо се обърна наляво, надясно и назад. Всичко си беше както трябва, нищо странно. И така тои си трагна по патя, които след малко ходене го намери. Канализациите биаха близко. Сланцето вече осветяваше голяма част от мрачните улици и тъмните кашета. Джо спря и почна да се оглежда и да търси канафката със сабеседнците си. Изведнъш тои спря прекуснат от неговата интуиция. Тя отново му подсказа за идваща опасност. Джо се притесни, взе един прут и беше готов да посрещне идващата опасност. 5 минути оглеждане, чакалене и предпазни мерки. Опасноста така и не доиде. Джо каза:
-Пфф, деба писна ми. Вече за 2-ри пат интуицията ме ебава!3-ти пат няма да и се фана-каза Джо и метна прута на земята и замина към канафката. Тои пристигна и трагна да слиза по малките сталбички на домут му и отново интуцията искаше да го предопреди за опасност, но Джо вече беше безразличен кам интуцията му и искаше да покаже, че пак няма да го излаже. Тогава кучето, което беше застопорено от нашия герои и всащност през цялото време го следяло и чакало удобния момент, скочи и го захапа за левия крак. Джо писна като женичка и почна да бие тупаници на побеснялото куче, което му излизаше пения от устата. Животното не пускаше, стискаше още по-здраво! Джо не искаше да се сбогува с единствения си крак по такав жалак начин и се успокои. Преглутна болката и почна да прави странни движения. Явно и тои не разбираше колко смешен е отстрани. Изведнуш Джо скочи заедно с кучето, което беше захапало левия му крак. В тоя момент тои му тегли една десна права и след това последва една лева, след която кучето отпусна захапката на кракут. След това Джо му тегли един завурсващ удар с десния му крак, които не беше точно крак ами дървен крак като на притатите. Ударат беше брутален и безмилостен. Кучето полетя по-високо от скока на Джо които си имаше кам 1-1, 50 метра. Джо падна на земята и се подпря на тротоара и почна да стиска раната си гледаики кучето, което с последни сили се повдигна и след това падна и не мрудна повече. Джо стана и отиде към победеното куче. Каза му:
-Еи сладур. Бива ли да се ебаваш с Джо Мастер?Бива ли?Мисля че не бива.. Занапред го знаи.. Адиос-каза Джо бавно и с гордост се изправи и долази до канафката, кадето спяха Еднорукия Били и Сандо Безмилостния. Тои ги сабуди и им разказа историята. Те не му повярваха. След това Джо се отказа да спори с прятелите му и ги помоли да му помогнат с раната. Тя зарастна за отрицателно бързо време!
Всащност от това куче се разнасяше миризмата, то се беше разложило и мишките биаха почнали да го гризат. Мрафките му изядоха учите. Останалото беше прекалено гадно за да ви го кажа..
Ето я 3-та глава
15:37 15:02:06...Хубав ден..топло,слънчево..и леко подухваше вятър.Всичко беше много красиво.Като изключим мъртвото куче,което вече беше се разложило напълно и също разнесено от разни други кучета наляво и надясно и да не забравя циганчето Митко,което влизаше в положението на мъртвия пес.То беше похитено от Едноръкия били.Сичко стана много бързо и мъчително:
Някаде към 2-часът 10:02:06,Били си ходеше с мастичката в ръката и си пееше неговата любима песен от ЛЕТОТО НА 62-РА (ГОЛЕМИЯ СНЕГ) и изведнъж въпросното цигане Митко го помолило за глътка мастичка и 20 стинки за да си купи половин баничка.Разбирасе Едноръкия ни герой му дал 2 стотинки и му казал:
-Не винаги става това,което искаш!Ето ти 20 стотинки...просто слагаш една нула зад 2-те стотинки и ето ти 20!!!Яко,а-казл Били и се засмял дебилски...Мангала нищо не казал.Помислил малко и разбра,че е прецакан..Цигането настигнало Били,взело му мастиката и казало:
-Ха ха ха.Еднорък тъпак!Замина с мастичката щом си гъзар!
Били след 30 секунди разбрал,че мастиката му я няма и че цигането му я гепило,защото беше пиийнал..маалко!Той го зърна и се затичал към него.Цигането се къширало зад кофата,където било изписано "Народна кръчма на Мастиконосецът!".Били усетил силната миризма на умрели лебеди до кофата,която била чиста сравнение с цигането.Безмилостния ни герой хванал мангала,взел си мастичката.пуснал го и му отрязал главата с неговата резачка ,която замествала дясната му ръка...Последните думи на цигането били "Моляте бате,не ме бий!И аз съм хора!".Били захвърлил тялото на цигането и взел главата му и от черепа си направил чаша в която ползвал само за специални случаи!
Всъщност това е кратката история за неуписуемата смрад от това мазно,потно,миризливо,мърт о,обезглавено цигане!Та,Били беше станал най-рано.Малко по-късно тръгна към Джо и много внимателно опря резачката си до главата му и каза:
-Т'ва е обир!Парите или живота-каза Били и едва не се захили..
-Ууууаааа.Здрасти,кой си ти-събуди се Джо и попита учтиво.
-Ами аз съм крадец!Бих искал парите ви,ако обичате..в противен случай трябва да взема живота ви-каза Били и се учуди за това че Джо не го познал.
-Еми виж прятелю,аз нямам пари.А пък ако ти е толко зор за живота ми,то вземи го..и без това взе да ми писва-каза Джо и махна блузата си и сложи ръка на сърцето си.
-Нека да е бързо и да не боли чак токова-допълни Джо.
-Брато ти ли си-каза Били и наистина се притесни!
-Познавам ли те,че ми викаш брато-пита Джо.
-Ние сме прятели от когато се знаем бе,тъпак-каза Били и си помисли,че Джо има амнезия или нещо подобно което го е накарало да забрави и единия му от най-добрите прятели!
-Съжалвам,не се сещам..та моляте нека да бъде по бързо защото наистина се дразня-каза Джо и се засмя много леко.Тогава Сандо скочи на гарбът на Били,взе неговия револвер и го насочи към главата му и каза:
-Аха!Крадец значи!Така ли Джонка-попита Сандо.
-Да,сега е наш и може да го екзекотираме-каза Джо и се засмя дебилски в синхрон с Сандо.Били тотално беше объркан!Той си мислише,че и двамата имат амнезия и че са се побъркали или напили много лошо и още не са изтрезняли!Беше много оплашен!Изведнъж каза:
-Момчета,имам малко мастика..тя ми е еднинственото нещо,което мога да ви дам!Моляви не ме убивайте-каза оплашено Били.
-Ха ха ха!Мастика ли?Пещерска искам..никаква мастика-каза Джо и се засмя ужасно дебилски и хвана Били,взе един нож от джоба си и точно преди да го наръга Сандо строши едно шише от мента в главата на Джо.Той падна в несвяст...
-Какво правиш,нали сте партия с него-попита Били.
-Не искам да деля плячката си с този помяр-каза Сандо
-Аха ясно-каза Били...Той беше оплашен до смърт.Чудеше се какво да прави,но не можеше да измисли и един смислен план за да избяга от побърканите му прятели и да избегне екзекуцията...По едно време Джо стана и все едно имитираше зомби-със затворени очи отиде при Били и му каза:
-Смъртта идва..приятелю..
-УАААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААа .......+.+ .........каза Били и изведнъж се събуди от 3 минутен сън!
-Хей,Били как е..?Как спа-попита Сандо.
-Охоо Били се е събудил!Мараба..как е брато-каза и Джо.
-УААААААААААААААААА..НЕЕЕЕЕ Е МОЛЯВИ НЕ МЕ УБИВАЙТЕ!!!-изкрещя Били и ги заплаши с резачката си...По късно Сандо и Джо разказаха на Били за това,че им е писнало да гледат как Били буди Джо и го стряска с тези тъпотий "Това е обир"..Джо бил много стресиран,се пак живеят в канализациите и там е възможно всяка секунда да те оберат.И Сандо се съгласил да приложат коварния план на Джо....След малко всички се засмяли единно и дебилски с целия си глас...
4-та глава..засега последната..,но ще има още..скоро..
01:24 16:02:06.Мрачна нощ.Навън валеше сняг.Кучето и циганего се бяха разложили напълно и миризмата беше неуписуема.Чудно как Джо и Били спяха така неприбудно.Единствен Сандо беше буден,но не защото му вони,а защото просто не му се спеше с празен стомах.Странното беше,че Сандо не търсеше храна,ами пиачка.Той беше твърдо решен да намери нещо по-така за льокане...
Пиене-трсача се пристраши да излезне навън на студа и да търси нещо,което утолява неговата жажда...единствен по рода си-Сандо не изпитваше глад или жажда..той няма нужда от храна или от вода,но пиенето не влиза в тоя списък!За него пиячката е като нещо без,което не може да живее човек.Усиленото търсене започна..Сандо реши първо да отиде до кръчмичката да си купи едно патронче водка Flirt да му мине горе-доло мерака да льока.Та,той стигна до обекта..отвори вратата и внезапно беше ударен със някакво стъклено шише по главата.Сандо падна в несвяст.Той не разбра даже от каде му е дошло............
Часове по-късно Сандо се събудил със превръзка на главата във някакво легло,което явно е било в някаква стаичка на кръчмата.Внезапно като си отворил клепачите на очите,той скочил и изкрещял:
-ЩЕ ПОЛУДЕЯ-извикал Сандо и отново легнал в мекото легло.
-О,нима-казала една жена със "леко" напомпани балкони,която явно се грижела за здравето на похитения Сандо.
-К'ва си ти,ма-попитал учтиво Сандо.
-Аз съм твоя ангел хранител-казала спокойно милата дама.
-Хахаха,я о лево уе!Клякай или хващай гората-предопредил Сандо.
-Ей сегичка се връщам-казала жената.
-Те нема,пръдло-изкрещял Сандо.И малко по-късно почнал да мисли какво е станало.Стигнал до извода,че е пиийнал много и е спечелил една вечер със мис 95c(bra type) и сега се събужда-вече трезвен и тя е неприлично любезна..Сандо си обул кеците и дрехите и скочил през джама на кръчмата..бил много оплашен,защото чувал някой пианици как крещят и похитяват още и още невинни жертви.Беше 10:30...вече бе светло..снегът беше спрял да вали и изгрялото слънце вече се бореше с натрупаната настилка към 50см сняг.Сандо отчаяно стигнал до една пейка и почнал да ръсаждава:
-Деба,тряя да зема нещо за пиене,па тогава ако ще да мра-казал отчаяно горкия Сандо...
Изведнъж детектора на нашия герой-алкохолик засекъл на около 30 метра мириса на Мастика...Същност..едно котенце близваше от шишето на един припаднал клошар.Сандо внезапно почнал да бяга към пиячката и когато стигнал,започнал диалога с котето:
-Мяууу-казало котето и побутнало с муцунката си шишенцето към Сандо.След този жест нашият герой му светнали очичките и пристъпил напред и точно преди да вземе шишенцето котето го одраскало по ръката.
-Ей,пиирас.Няя ме ибеш,щот ша извадя тежката артилярия-заплашил Сандо котето.
-Мялл...-казало котето и пристъпило назад.Сандо разбрал,че котето си пада алкохолик и уважил жеста му.Взел мастиката и извадил от неговите чашчици.Сипал по равно и заедно допили 1,5литровата мастичка.От тогава Сандо намерил един много добър прятел.Те били сродни души.За пячка убивали,за ядене пръста си не мърдали.Котето нямало име и Сандо решил да го кръсти-Ту Пак (2 pac).След време котето свикнало да му викат така.По късно Сандо се прибрал в канализацийте при неговите прятели и .....................................

navits
06-13-2006, 07:02
ти си super
тва е най-якото нещо което сьм чел
да напишеш още нещо
аз ти казжам че ще станеш известен човек
мн мие интересно са кво ше стане с Сандо,Били,Джо и котето ту-пак :?: :mrgreen: =D>

momcheto s tupiq nick...
06-13-2006, 09:35
ти си super
тва е най-якото нещо което сьм чел
да напишеш още нещо
аз ти казжам че ще станеш известен човек
мн мие интересно са кво ше стане с Сандо,Били,Джо и котето ту-пак :?: :mrgreen: =D>Благодаря,благодаря :wink: Действам по въпроса...но сега съм много зает и ... Скоро ще я допиша,обещавам ви :wink:

just_a_kid
06-13-2006, 10:54
хехе, готино е :wink: кефи ме. Само да питам : Защо точно избра имената Били и Джо?

momcheto s tupiq nick...
06-13-2006, 11:12
Професьонална тайна!
Всеки писател си има похват и стил :) Това е моя :P

just_a_kid
06-13-2006, 11:19
Професьонална тайна!
Всеки писател си има похват и стил :) Това е моя :P

ееееее добре, спирам да питам :-D , ама мн. ми напомня на Били Джо Армстронг...

momcheto s tupiq nick...
06-13-2006, 11:21
ееееее добре, спирам да питам :-D , ама мн. ми напомня на Били Джо Армстронг...Вече не слушам грийн дей :):):)....като гледам и ти си им фенка...е,аз не съм,но бях..хах..
Не е за това..просто звучи селско... (;

06-13-2006, 21:30
По-голяма простотия не съм чела!
Правиш конкуренция по писане на глупости на Азис...

momcheto s tupiq nick...
06-13-2006, 23:56
По-голяма простотия не съм чела!
Правиш конкуренция по писане на глупости на Азис...НЕ ЧЕТИ БЕ!ГЛЕДАМ СИ ФЕНКА НА АЗИС..ЧЕТИ СИ НА АЗИС ПРОСТОТИИТЕ!!
АМАН ОТ РАЗБИРАЧИ!!! :x

teenkopele
06-14-2006, 13:02
Прочетох само началото и мога да кажа, че доста ме изкефи! :)
Браво! =D> :wink:

sometimes_
06-14-2006, 18:59
По-голяма простотия не съм чела!
Правиш конкуренция по писане на глупости на Азис...
Между другото - това бях аз. Колко си разбрал от написаното си личи. А това, че не ми харесва "произведението" ти, си е мое право, така че не ми казвай на кого съм фенка и на кого не, ако си искам ще слушам Малките кристалчета, това в мой проблем, нали?
Другото - ако, както казваш си "писател" (Хаха!), би трябвало да приемаш критики, но факта, че не го правиш говори много лошо за теб.
Сигурна съм, че след няколко години, като прочетеш ... прозиведението си ще се смееш на простотиите, които си писал.
И бъди спокоен - не съм го прочела цялото, защото ме отегчи с безмислиците и глупостите, които си писал и на всичкото отгоре се обиждаш, че не ми харесва.
Да, може да не съм "разбирачка", но съм сигурна, че съм прочела доста повече (съдейки по писанието ти), книги разкази и т.н., така че...когато незнаеш какво да кажеш-замълчи.

momcheto s tupiq nick...
06-14-2006, 21:20
По-голяма простотия не съм чела!
Правиш конкуренция по писане на глупости на Азис...
Между другото - това бях аз. Колко си разбрал от написаното си личи. А това, че не ми харесва "произведението" ти, си е мое право, така че не ми казвай на кого съм фенка и на кого не, ако си искам ще слушам Малките кристалчета, това в мой проблем, нали?
Другото - ако, както казваш си "писател" (Хаха!), би трябвало да приемаш критики, но факта, че не го правиш говори много лошо за теб.
Сигурна съм, че след няколко години, като прочетеш ... прозиведението си ще се смееш на простотиите, които си писал.
И бъди спокоен - не съм го прочела цялото, защото ме отегчи с безмислиците и глупостите, които си писал и на всичкото отгоре се обиждаш, че не ми харесва.
Да, може да не съм "разбирачка", но съм сигурна, че съм прочела доста повече (съдейки по писанието ти), книги разкази и т.н., така че...когато незнаеш какво да кажеш-замълчи.
1-во, не приемам критики от човек който се крие под "Гост" ххх!Приемам го като страхлива постъпка...
2-ро не се наричам писател,защото знам,че не съм и да искам не мога да съм..пиша си от време на време за да си правя кеф!!!

sometimes_
06-14-2006, 21:35
Професьонална тайна!
Всеки писател си има похват и стил :) Това е моя :P
"не се наричам писател" Я пак си помисли какво си казал и какво не?!
Хах била съм се скрила? По-скоро забравих да се логна, но го приемай както искаш.Слабо ме интересува какво мислиш. Излагаш себе си по този начин. :-D

momcheto s tupiq nick...
06-14-2006, 21:47
Професьонална тайна!
Всеки писател си има похват и стил :) Това е моя :P
"не се наричам писател" Я пак си помисли какво си казал и какво не?!
Хах била съм се скрила? По-скоро забравих да се логна, но го приемай както искаш.Слабо ме интересува какво мислиш. Излагаш себе си по този начин. :-D
Не мисли,в случая,себеси излагаш!

Briseis
06-14-2006, 21:54
Най-малкото е неграмотно написано.И мен ме отегчи и ми стана тъпо.Прочетох първа "глава" само...И като видя "корицата" се замислям...Как клошар ще си купи маркова тениска о.О...

Ipolit
06-15-2006, 00:02
Ма то е съвършено безобиден текст, при това доста забавно написан. А и момчето с тъпия ник е далеч от творческата си зрялост, поради възрастта си най-малкото. Което прави критическите ви изсилвания тъпи! Съвсем очевидно е, че този откъс от романът му не е постнат с цел да биде подложен на компетентната критика на някои наши дами, вряли и кипяли в литературата.

И вие като вземете да се изсилвате да се правите на интелигентни... Смешни сте! :wink:

momcheto s tupiq nick...
06-15-2006, 07:47
ТЕ НЕ СА ПРОСТО КЛОШАРИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!

momcheto s tupiq nick...
06-15-2006, 07:49
Ма то е съвършено безобиден текст, при това доста забавно написан. А и момчето с тъпия ник е далеч от творческата си зрялост, поради възрастта си най-малкото. Което прави критическите ви изсилвания тъпи! Съвсем очевидно е, че този откъс от романът му не е постнат с цел да биде подложен на компетентната критика на някои наши дами, вряли и кипяли в литературата.

И вие като вземете да се изсилвате да се правите на интелигентни... Смешни сте! :wink:Ако исках да пиша компетентна литература,нямаше да пиша нещо подобно....АКО ТОЛКО ИСКАШ КОМПЕТЕНТНА ЛИТЕРАТУРА,ИМА БИБЛИОТЕКИ!!
Ще си правя каквото искам.. НАЛИ МОЖЕ?
ТИ И ДА СТАНЕШ НА 250,НЯМА ДА СИ ДОСТИГНАЛ КАКВАТО И ДА БИЛО ЗРЯЛОСТ,ЗА ДА МИ СТЪПИШ НА МАЛКИЯ ПРЪСТ!
СВАЛЯМ ДАМИ ?!?!?!!?!? ЕЙ,ПОЗЬОР,КОГАТО ИЗПАДНА ЧАК НА ТВОЙТО НИВО,ЧАК ТОГАВА ЩЕ СВАЛЯМ МОМИЧЕТА В ФОРУМ!!!!!! ПЪЛЕН БЕЗДАРНИК СИ !!! :smt016

momcheto s tupiq nick...
06-15-2006, 07:52
Най-малкото е неграмотно написано.И мен ме отегчи и ми стана тъпо.Прочетох първа "глава" само...И като видя "корицата" се замислям...Как клошар ще си купи маркова тениска о.О...ТИ КАТО СИ ТОООЛКОВА НАБЛЮДАТЕЛЕН,ЗАЩО НЕ ЗАБЕЛЯЗА,ЧЕ ТОВА Е СУИЧЕР?!?!?!?!?!?!?
:|
тъпи сдухани .......... ще се сдържа!

sometimes_
06-15-2006, 09:08
Хах, май не само ник-а ти е тъп. Научи се как да се държиш и отнасяш с хората, най-вече с тези, които те защитават.
:-D

I_love_dead_people
06-15-2006, 11:30
Чета...
Иполит те защитава...ти го нападаш.
Плюс това всеки си има собствено мнение,не може да ги критикуваш,че не ти харесват произведението!
Т'ва си е тяхна преценка!
А и преди да публикуваш нещо такова,вземи отвори Уърда и си редактирай грешките.
Относно разказчето-става.Не е лошо,просто всеки го гледа под различен ъгъл.

just_a_kid
06-15-2006, 13:33
Чета...
Иполит те защитава...ти го нападаш.
Плюс това всеки си има собствено мнение,не може да ги критикуваш,че не ти харесват произведението!
Т'ва си е тяхна преценка!
А и преди да публикуваш нещо такова,вземи отвори Уърда и си редактирай грешките.
Относно разказчето-става.Не е лошо,просто всеки го гледа под различен ъгъл.

Мдаа, съгласна съм, много тъпа реакция пт твоя страна, момчето с тъпия ник. Къв беше смисъла да нападаш Ipolit, който наистина те защити? А и наистина всеки си има право на мнение и както на мен ми хареса историйката, така има и хора , на които не им харесва, но ти си длъжен да приемеш и тяхното мнение, след като си им го поискал.

Ipolit
06-15-2006, 15:38
Ако исках да пиша компетентна литература,нямаше да пиша нещо подобно....АКО ТОЛКО ИСКАШ КОМПЕТЕНТНА ЛИТЕРАТУРА,ИМА БИБЛИОТЕКИ!!
Ще си правя каквото искам.. НАЛИ МОЖЕ?
ТИ И ДА СТАНЕШ НА 250,НЯМА ДА СИ ДОСТИГНАЛ КАКВАТО И ДА БИЛО ЗРЯЛОСТ,ЗА ДА МИ СТЪПИШ НА МАЛКИЯ ПРЪСТ!
СВАЛЯМ ДАМИ ?!?!?!!?!? ЕЙ,ПОЗЬОР,КОГАТО ИЗПАДНА ЧАК НА ТВОЙТО НИВО,ЧАК ТОГАВА ЩЕ СВАЛЯМ МОМИЧЕТА В ФОРУМ!!!!!! ПЪЛЕН БЕЗДАРНИК СИ !!! :smt016
Та кой е споменавал за "компетента литература"? И кой те обвинява, че сваляш дами? Гузен негонен бяга...
Нещо май засегнахме комплексчета, а? :-s

momcheto s tupiq nick...
06-15-2006, 17:31
Може ли някой да изтрие тази тема?
Явно не само вие имате нерви..осъзнайте го..баахх!

HeCu®
06-19-2006, 19:45
da, momcheto s tupiq nick..., ti qvno obry6ta6 vnimanie samo na hubavite mneniq i otzivi...ne smei da se nari4a6 dori lubitel, za6t0t0 i za takyv ne te biva... :smt011