PDA

View Full Version : na 2o zaminavam v italia i triabva da stana s 3,4 kg po malk



06-13-2006, 09:01
visoka sam 164 i tega 53 kg bogke ne sam debela no na 20 zaminavam i iskam da stana 50 kak pls kagete mi no kato imate predvit 4e v momenta sam v cikul koret zn 4e tq sedmica ne moga da hoda na fitnes ili da se dviga po osurdno kagete?

lori
06-13-2006, 09:05
ами без фитнес и гимнастика за толкова малко време ами купи си някакви хепчета или прави секс хахахахаххххахахахаааа ами нз аз лично си купих хапчета с ябълка и ми помогнаха много

06-13-2006, 09:10
ами без фитнес и гимнастика за толкова малко време ами купи си някакви хепчета или прави секс хахахахаххххахахахаааа ами нз аз лично си купих хапчета с ябълка и ми помогнаха многоdr?6ot ne6a da pia hap4eta

lori
06-13-2006, 09:13
ами значи ти не можеш да правиш гимнастика защото ако можеше ще ше да е по добре или поне по намалени тренировки или нз танцуване хахахах за това последното не съм сигурна нз пиши на лс

the_destiny
06-13-2006, 09:17
пии повечко вода (поне 2-2,5л на ден), пробвай с по-бавни упражнения ... нещо като каланетика - не е такъв проблем при цикъл и най-важното ограничи се от някой работи: сладко, тестени работи, пържено и мазно, газирано и натурални сокове. яж повече пресни зеленчуци ... :D

beb4o_bu
06-13-2006, 21:18
Защо да не можеш да спортуваш по време на цикъл...то е много полезно тогава.Защото в тялото и без това се задържа много вода в този период.С превръзка е по-неудобно наистина,но ако си с тампон няма да имаш никакви проблеми.Поне аз нямам такива...Пък иначе за упражненията:малко колело на леглото :wink: ,скачането на въже и танците наистина помагат...

Brrrrrrrrrrrrr
06-13-2006, 21:24
Без гимнастика няма да се мине! (шегичка) Наисттина няма значение че си в цикъл. Можеш да правиш гимннастика. Н не ти препоръчвам само да ходиш на фитнес. Това е моят съвет. :wink: Успех!

momcheto s tupiq nick...
06-13-2006, 23:10
visoka sam 164 i tega 53 kg bogke ne sam debela no na 20 zaminavam i iskam da stana 50 kak pls kagete mi no kato imate predvit 4e v momenta sam v cikul koret zn 4e tq sedmica ne moga da hoda na fitnes ili da se dviga po osurdno kagete?Ела у нас и ще ти стопя 5 кила ако си мераклийка!