PDA

View Full Version : Хапчета за отслабване?



06-13-2006, 09:52
Кажете ми некви хапчета за отслабване ,които сте използвали или знаете,че са ефикасни и да не са много скапи(около 10-15 лв.)Трябва да отслабна барзо и мисля че съчетанието от хапчета,физическо натоварване и добър хранителен режим ще стане работата.Благодаря Ви предварително.

RoyTheReaper
06-13-2006, 10:00
трябва да търсиш някакъв фет бърнър и да го комбинираш с тренировки за изгаряне на мазнини. тези тренировки задължително трябва да съдържат аеробно упражнение, като бягане или каране на колело.

мога да ти препоръчам фет бърнър на American Muscle: доста хора са доволни от него. струва към 20 лева.

влез в http://bb-team.org/ там може да намериш информация за тренировки, добавки и хранене. не забравяи да посетиш и форума.

dan dan dan
06-13-2006, 11:56
Аз ще ти препоръчам Липоредукт плюс,ефикасен е и струва към 12-13 лв. \:D/

06-13-2006, 14:32
Аз ще ти препоръчам Липоредукт плюс,ефикасен е и струва към 12-13 лв. \:D/
a efekt ima6e li ?

06-14-2006, 07:38
трябва да търсиш някакъв фет бърнър и да го комбинираш с тренировки за изгаряне на мазнини. тези тренировки задължително трябва да съдържат аеробно упражнение, като бягане или каране на колело.

мога да ти препоръчам фет бърнър на American Muscle: доста хора са доволни от него. струва към 20 лева.

влез в http://bb-team.org/ там може да намериш информация за тренировки, добавки и хранене. не забравяи да посетиш и форума.

А това ``фет бърнър на American Muscle``хапчета или какво са и има ли го в по-заредените аптеки?

RoyTheReaper
06-14-2006, 07:41
да, мисля че са таблетки (които все пак трябва да сдъвкваш, защото са трудно смилаеми). не знам дали ще го има в аптека - по-добре го търси във фитнес магазин.

п.с. ако си от софия има магазин на Пиротска в който може да се намери.

momcheto s tupiq nick...
06-14-2006, 09:49
ako si momiche,dai si telefona..shte se vidime i shte ti stopq sichki maznini..nemash griji!!!

teenkopele
06-14-2006, 12:48
Попитай в някоя аптека. :wink: