PDA

View Full Version : упражненията на кроуфорд и шифър



_wait_and_bleed_
06-13-2006, 11:59
в bb-team.org прочетох една мн интересна статия,която се казва "какво направих за да отслабна".там се споменаваше за сайт,от който могат да се теглят филмчета с упражненията на клаудия шифър и синди кроуфорд.опитах се да отворя страницата,но нещо не се получи .моля ви ,ако някой от вас знае подобен сайт да каже.

_wait_and_bleed_
06-13-2006, 13:03
потърсих във форума и открих тази директория:http://store3.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/.и от там не мога да тегля-помагайте! :roll:

Пепи Пекторалиса
06-13-2006, 13:59
С техните упражнения няма да станеш като тях. Те да не са извънземни, че да имат тайни упражнения. Ходи на хубав фитнес със свестен инструктор и той ще ти каже с какви упражнения да акцентираш на нужните места.

06-13-2006, 14:09
1не искам да ставам като тях.визирах техните имена,защото със сигурност знам ,че имаха някакви касети с упражнения.
2ро аз ще си реша какво ще правя(дали ще ходя на фитнес или не) и след като не ми помагаш не си давай мнението

Пепи Пекторалиса
06-13-2006, 14:19
1не искам да ставам като тях.визирах техните имена,защото със сигурност знам ,че имаха някакви касети с упражнения.
2ро аз ще си реша какво ще правя(дали ще ходя на фитнес или не) и след като не ми помагаш не си давай мнението
Ми остаси си мазна и тлъска като всички американски пънещи се пред касети от телешопа. ;-) :-#

_wait_and_bleed_
06-13-2006, 14:26
1не искам да ставам като тях.визирах техните имена,защото със сигурност знам ,че имаха някакви касети с упражнения.
2ро аз ще си реша какво ще правя(дали ще ходя на фитнес или не) и след като не ми помагаш не си давай мнението
Ми остаси си мазна и тлъска като всички американски пънещи се пред касети от телешопа. ;-) :-#

скъпа,случайно да си останала на сухо?каква в тази злоба?може да нямам идеално тяло ,ама чак тлъста не съм.

Пепи Пекторалиса
06-13-2006, 14:38
1не искам да ставам като тях.визирах техните имена,защото със сигурност знам ,че имаха някакви касети с упражнения.
2ро аз ще си реша какво ще правя(дали ще ходя на фитнес или не) и след като не ми помагаш не си давай мнението
Ми остаси си мазна и тлъска като всички американски пънещи се пред касети от телешопа. ;-) :-#

скъпа,случайно да си останала на сухо?каква в тази злоба?може да нямам идеално ,ама чак тлъста не съм.
http://www.teenproblem.net/gallery/displayimage.php?album=lastup&cat=1&pos=0
Първо не съм "скъпа" и второ няма да коментирам снимката щото много черни думи напират в мен. :-k

_wait_and_bleed_
06-13-2006, 14:44
все ми е тая какво напира в теб!!не ми проваляй темета с мненията си!