PDA

View Full Version : Малко Шантаво Есе..



06-13-2006, 12:52
Здравейте сладурковци :D имам една молба към вас.. за утре ми трябва нещо като есе на тема "Как си представяте една своя среща с извънземно?" МооооооооооооЛя ви се много ако има някой с по-развита фантазийка....нека ми помогне :oops: мен хич не ме бива в тия фантазии.. МерСи ви предварително :oops: :oops:

PaRtYsHakEr
06-13-2006, 13:10
Ako se nadqvash nqkoi da ti napishe cqlo ese... [-( shte ima da chakash za syjalenie....zashto nai dobre ne otidesh do bibliotekata da si izvadish neshtichko...ili pyk da potyrsish v nqkoq tyrsachka :wink: ...spored men taka e po dobre otkolkoto da se nadqvash nqkoi da zapochne da ti pishe esetata tuk... :P

momi4encence
06-13-2006, 13:10
emiiii zna4i :
edin den izvednyj pred men isko4i izvynzemno . az malko se panikiosah no se opomnih i my kazah :
kak se kazva6 ? otakde idva6 ?
a to mi kaza :
kazvam se Jim i idvam ot planetata armagedon .
a ti ?
az my kazah:
az se kazvam mariq i sym ot tazi planeta .
to izdava6e stranni zvyci no men ne me be6e strah . poopoznahme se malko i sviknahme edin sas dryg . to mii kaza 4e prirodata i jivotinskiqt svqt sa mnogo krasivi i raznoobrazni na na6ata planeta . az se natyjih za6toto to mi kaza 4e vremeto za razy4avane na planetata zemq e svyr6ilo i trqbva da si hodi no tui kato sme stanali priqteli 6tqlo pak da me navesti .

.... spored mene tva stava za ese ama trea da dobavi6 i ne6ty ot tebe ::: ai yspeh

06-13-2006, 13:35
momi4encence, ти май още не си завършила 6-ти клас, а?

meri88
06-13-2006, 16:31
xaaxxaxaxa gotino :P
mi 6o ne si go napi6e6 sama/sam tq kato ne ti pomaga...men me kefi....