PDA

View Full Version : Как да си поискам ?



Нанси
06-13-2006, 14:10
аз съм на 18 и ходя с приятеля си от 4 месеца. Девствена съм , но когато съм с него той ме възбужда ужасно много и просто немога да изтърпя и искам да го направя,но как да му кажа, трудно ми е защото обикновенно момчетата предлагат а пък аз съм момиче и той кво ли ще си помисли ?
Кажете хора как да си поискам ?

ne`znaina
06-13-2006, 14:12
ми мила едва ли приятеля ти не го иска.. просто като останите по насаме му подскажи малко едва ли няма да се сети... \:D/ или просто си му го кажи.. в тва няма нищо лошо

Нанси
06-13-2006, 14:14
ами да де как да му поскажа,какво да му кажа. Аз ако знаех нямаше да пускам такава тема

shadow4e
06-13-2006, 14:19
примерно мили или като му казваш,ама да е по-мило." не би ли искал да стигнем до края днес" или нещо този род. мисля,че е подходящо :wink: успех

ne`znaina
06-13-2006, 14:20
еми като останите насаме не се ли е опитвал да те съблече примерно... остави го да го напрай.. ако ли не просто изчакай удобен момент когато сте двамата и действаи бъди директна и му кажи кво искаш

Нанси
06-13-2006, 14:30
саблича ме се но правим само френска , а ако му кажа да стигнем до край днес той просто че ще си помисли че да свършим и двамата

Нанси
06-13-2006, 14:31
саблича ме се но правим само френска , а ако му кажа да стигнем до край днес той просто че ще си помисли че да свършим и двамата

shadow4e
06-13-2006, 14:33
ето кажи му това + не би ли искал да направим още една крачка в нашите отношения.
така би ли се досетил?

Нанси
06-13-2006, 14:36
предполагам че ще се досети и сигурно ще ме попита дали наистина го искам :-)

shadow4e
06-13-2006, 14:42
е,да със сигурност ще те попита, щом 4 месеца не те е притискал / то и при мен беше така/.
дано съм ти помогнала, мисля,че дветете неща,коиот ти казах като му ги кажеш,хем няма да изглеждаш като,нз как да се изразя,но нещо като "леко момиче",а ще разбере, че това ще бъде и за теб,не само като секс ,а задълбочаване на връзката ви:) успех,мила:)

Qgodka_
06-13-2006, 14:42
предполагам че ще се досети и сигурно ще ме попита дали наистина го искам :-)
А ти ще кажеш "да " :wink:

06-13-2006, 14:45
Ми кажи:"Искам да ме 4ука6!"!Вярвай ми,той 6те остане о4арован :wink:

Nansi
06-13-2006, 14:49
благодаря ти shadow4e за съветите :) тази вечер ще видим какво ще стане :)

shadow4e
06-13-2006, 14:54
успех :smt023

Atula
06-13-2006, 15:41
Vqrvai mi ot tova po-prosto nqma. Kazvash go napravo: Haide da pravim sex:) Mislq, che vuobshte nqma da ti se razsurdi:)

mimimilo
06-13-2006, 15:46
po4ni i ti da go vazbujda6.....dokato sam ne ti predloji.........uspeh :D

SuN4o_F
06-13-2006, 15:53
mi da drugite predi men kazaha kakvoto trqbva i vse pak pi6i kakvo e stanalo 4e mi stana interesno :mrgreen:

Нанси
06-13-2006, 16:31
ами малко кофти е да кажа айде да правим секс , ако сме го правили може ама като не сме и е гадничко
Мисля че това дето каза shadow4e е най-правилно
mimimilo аз го възбуждам също но той не ми казва нищо,може би си мисли че няма да искам и ще го отблъсна
Айде до утре или може би до по късно вечерта :)

ala bala
06-13-2006, 16:49
apak ako ti otkaje- obarni se kym men ;) axaxxaxa to ustawa da ti otkaje ti prestawiash li si axaxa...:)

x-PeRiMenT
06-13-2006, 18:42
Вие жените поне в това отношение не би трябвало да имате абсолютно ниакви проблеми.Няма нужда нищо да му казваш.Като останете насаме просто взимаш нещата в свой ръце.Притискаш го, започваш да му се натискаш, да го пипаш където трябва и така. И тъп като гьон да е пак ще се усети какви са ти намеренията.И повярвай ми: няма нормален мъж, който да откаже секс с красива жена.Просто такава порода още не е открита.Някои може да се дърпат малко, но щом ти си решила да правите секс той просто няма думата.

CaSsPeR
06-13-2006, 20:12
kat go ponatisne6 malko ... 6e stane ;)

artilerista_vlad
06-14-2006, 09:01
nansi, vij sega toi nqma da ti kaje 4e iska da pravite seks kakto i az nqm da kaja na priqtelkata si. 6te 4aka ( kakto i az) ti da re6i6 koga 6te stane. no si mislq 4e kakto i da mu go kaje6 rezultata 6te e edin i sy6t. 6te te popita ubedena li si i ako kaje6 DA vsi4ko 6te e nared :!: uspex ! :) :smt008

нанси
06-14-2006, 11:12
олее хора получи се толкова гадно всичко,неочаквах такава реакция :(
Натисках ме се възбудих го и просто дойде момента в който трябваше да стане работата и му казах "не би ли искал да направим още една крачка в нашите отношения" а той ме погледна и каза че все още е рано и че като за начало може да започнем отзад и така постепенно :cry:

сега ми е толкова гадно да не бях го питала , за ква ли ме мисли сега :cry:

06-14-2006, 17:55
ооооооооооооо ще иска и още как той само за това си мисли гаранция 8)

sexy_tigar4e_MM
06-14-2006, 18:21
mi ot kakvo ti e kofti? nali vse pak ste zaedno ot 4 meseca, nikoga li ne ste si govorili na tazi tema? ne go poznavam:)no sum 99,99999999999% sigurna 4e nqma da ti otkaje. Nqkoi put kogato ste na kafe naprimer, ili na drugo mqsto no ne "na same" ami kogato vodite prosto razgovor s ne6to se dobliji da temata i 6te zapo4nete da si govorite i t.n... i veroqtno 6te te popita dali iska6... ili ne6to takova , i taka;)

sexy_tigar4e_MM
06-14-2006, 18:24
олее хора получи се толкова гадно всичко,неочаквах такава реакция :(
Натисках ме се възбудих го и просто дойде момента в който трябваше да стане работата и му казах "не би ли искал да направим още една крачка в нашите отношения" а той ме погледна и каза че все още е рано и че като за начало може да започнем отзад и така постепенно :cry:

сега ми е толкова гадно да не бях го питала , за ква ли ме мисли сега :cry:
m da mnogo kofti ,emi kaji mu tvoeto mnenie . nz kakvo drugo , prosto si mu kaji kakvo iska6 i kakvo ne

Нанси
06-14-2006, 20:27
няма кво да говоря с него,то момчето просто много държи на мен и неиска да избързваме с нещата а пък аз да не бях му казвала и затова сега се чувствам гадно

shadow4e ти какво мислиш :cry: :cry: :cry:

Нанси
06-14-2006, 20:28
няма кво да говоря с него,то момчето просто много държи на мен и неиска да избързваме с нещата а пък аз да не бях му казвала и затова сега се чувствам гадно

shadow4e ти какво мислиш :cry: :cry: :cry:

06-15-2006, 09:21
ABE TI DA NE SI NA 14-15 GODINI, KAK NQMA DA TE MISLI ZA MALKA I ZELENA :evil:

Нанси
06-15-2006, 09:39
абе ти като незнае6 не си отваряй устата и преди да пишешчети хубаво кво съм писала аз , още в началото казах че съм на 18 !

Нанси
06-15-2006, 12:54
:smt022 :smt010

shadow4e
06-15-2006, 13:03
няма кво да говоря с него,то момчето просто много държи на мен и неиска да избързваме с нещата а пък аз да не бях му казвала и затова сега се чувствам гадно

shadow4e ти какво мислиш :cry: :cry: :cry:
Е,нищо не е станало. и за каква те е помислил, помислил те е за теб си, нормално е все пак и на него му е за прови път и може да исика да ти докаже,че те обича.а може и примерно моменто да не е бил готов и да е искал много перид това,но като се е стигнало до това да се е притеснил или пък да дори причината може да е няма презерватив.
но и доста момчета биха направили така,сега като откаже, доказцва ти че те обича и после той като ти предложи,той ще е сигурен ,че ти ще искаш и че няма ад съжаляваш :)
пък и знаеш ли колко ще му е трудно първия път, защото все пак трябва и да те дефлорира, като му е за първи път и още не знае какво точно да прави, а той трябва да води...това си е доста притеснително.
но не се притеснявай,нищо не е станало, мила!той те обича!няма за какво да се притесняваш!

Нанси
06-15-2006, 13:12
Но на него не му е за първи път,той е девствен и презерватив имаше и всичко уж си беше наред

Нанси
06-15-2006, 13:12
обърках се исках да кажа че не е девствен

06-15-2006, 13:34
олее хора получи се толкова гадно всичко,неочаквах такава реакция :(
Натисках ме се възбудих го и просто дойде момента в който трябваше да стане работата и му казах "не би ли искал да направим още една крачка в нашите отношения" а той ме погледна и каза че все още е рано и че като за начало може да започнем отзад и така постепенно :cry:

сега ми е толкова гадно да не бях го питала , за ква ли ме мисли сега :cry:

Единственият път когато съм отказвал секс е било когато съм бил влюбен или когато несъм бил сигорен дали искам да продулжи връската ми със момичето !Би било много грозно да правиш секс с едно момиче и после да го зарежеш ! Така е било при мен немога да кажа че и при теб е така ,но не е зле да го попиташ дали иска да продулжавате да сте заедно !

Нанси
06-15-2006, 13:37
аз поне в това съм сигурна понеже той всеки ден доказва любовта си към мен не вярвам изобщо да си мисли да ме зарязва но пък незнам , все пак ще поговоря с него

shadow4e
06-15-2006, 13:44
значи е искал да ти докаже още един път,че те обича и при мен так се е получавало. не се притеснявай,поговорте си

Нанси
06-15-2006, 13:50
Да де той си ме обича ама тва че аз поисках първа вече е гадно,все пак съм момуче къде съм тръгнала да искам първа. Той ако е искал щеше да си каже. Там ми е грешката. Следващия път ще си мълча нищо няма да искам ако ще и 5 години да не правя секс :). Ще чакам момчето да предложи първи

Atula
06-15-2006, 14:57
Greshka, golqma greshka. Mnogo muje sa tolkova pasivni v dneshno vreme, che ako shte mnogo da mu se iska neshto ne znae ili se strahuva da pita. Puk ti se sramuvash da iskash sex ot gadjeto si?! Razbiram da te e sram da iskash sex ot nqkoi sused, ama vie hodite! Q se stegni I SE POCHVAITE! :)

Нанси
06-15-2006, 15:06
:) той не е от срамежливите, не се срамува да пита или да иска нещо ,просто този случай аз сбърках че си поисках. Трябваше да се досетя че все пак е момче и когато му се прави секс ще си каже , но просто немога да издържам когато ме възбуди адски много и ми се иска а не го получавам :cry:

sexy_tigar4e_MM
06-17-2006, 10:30
Да де той си ме обича ама тва че аз поисках първа вече е гадно,все пак съм момуче къде съм тръгнала да искам първа. Той ако е искал щеше да си каже. Там ми е грешката. Следващия път ще си мълча нищо няма да искам ако ще и 5 години да не правя секс :). Ще чакам момчето да предложи първи
abe golqma rabota 4e si poiskal a purva

machoka
06-17-2006, 10:33
И повярвай ми: няма нормален мъж, който да откаже секс с красива жена.

Само да се включа като кажа, че това е така, но понякога може да съществуват фактори, които да го възпират от полови игрички точно в този момент.
Може да не се е обезкосмявал последните 2 седмици, или в същия ден да не е имал време да си вземе душ и по тоя начин да се чувства неловко. Ето една причина, при която и с най-красивата жена на света /?!?/ да си, пак ще се наложи да откажеш :)

SuN4o_F
08-16-2006, 11:33
И повярвай ми: няма нормален мъж, който да откаже секс с красива жена.

Само да се включа като кажа, че това е така, но понякога може да съществуват фактори, които да го възпират от полови игрички точно в този момент.
Може да не се е обезкосмявал последните 2 седмици, или в същия ден да не е имал време да си вземе душ и по тоя начин да се чувства неловко. Ето една причина, при която и с най-красивата жена на света /?!?/ да си, пак ще се наложи да откажеш :)
eeeeeeee nai provilnoto mnenie...napalno saglasna sam =D>

Paduan`
08-16-2006, 13:10
shadow4e - No1 !!!
mnogo me kefi tva momiche - vinagi dava mnogo tochi i nai-veche dobronamereni suveti :!: :!: :!:

WindWaker
08-16-2006, 13:33
Greshka, golqma greshka. Mnogo muje sa tolkova pasivni v dneshno vreme, che ako shte mnogo da mu se iska neshto ne znae ili se strahuva da pita. Puk ti se sramuvash da iskash sex ot gadjeto si?! Razbiram da te e sram da iskash sex ot nqkoi sused, ama vie hodite! Q se stegni I SE POCHVAITE! :)

Atula napylno prava si za myjete dne6no vreme. Mnogo golqma 4ast sa absolutno pasivni i syvsem neznaqt nito kak da poiskat nito kvo da praqt........sveta se obry6ta naobratno tva. 6tom nqkoi moi priqteli po4naha da si lakirat noktite (nqkav prozra4en zazdravqva6t ma si e lak vse pak ! ), drugi po4naha da nosqt nqkvi 4anti4ki i flanelki s danteleni "krai6ta" a ne sa geiove.........ae tva e.....nakyde otivame....

bulgarche
08-16-2006, 15:03
Кажи му че мисли че е времето когато вече "трябва" да правите секс. Или просто след някоя целувка...направо започни. Предполагам че ще остане приятно изненадан.

full-lips-
08-16-2006, 16:19
wiii ne ste na 12.. i predp0lagam ne wi e sram t0lk0wa mn0g0 ak0 kat0 mu p0dskajesh ne hwashta i ne se useshta .. pr0st0 mu kaji direktn0 kakw0 iskash i zap0chni da deistwash ti .. :)

ista
08-16-2006, 16:29
ама как може въобще да планираш такова нещо? при положение, че си на 18... ужас! до къде го докарахме... просто му кажи, че го искаш, че страшно те възбужда... абе, това, което каза на нас в началото на темата... съмнявам се да ти е толкова трудно!:)

teen_girl4e
08-16-2006, 20:14
pogledni go v o4ite kato ste nasame i mu kaji 4e go jelae6''tuk i segaa'' trqbva da podeistva smisal toi 6te se seti nqma kak :wink: