PDA

View Full Version : za metalite



hacher4etuuu
06-13-2006, 15:46
za metalite:
metalite sa mnogo stranni ptici hodqt i mnogo stranno oble4eni vqrvat v ve6tici i duhove miri6e6ti 4orapi i dr ugi kipqt se mnogo rqdko vedn1j na sdmica s1seda mi e metal i go vijdam i muzikata e mnogo gadna s teq d1lgi kosi povedenieto im e ot4aiva6to a bre mnogo sa gadni tiq tippove

jedaqt gaden
06-13-2006, 15:48
ami da tova e vqrno mnogo sa gadni

the_o.c_girl
06-13-2006, 15:50
всеки си има правото да харесва каквато си иска музика...аз вече съм го преодоляла(отношението)тов а,че ти не си такъв не ти дава равото да пускаш такава тема и да делиш хората....ако всички са чалгари бляяяяяяяяк (то как ще се живее едно на ръка)щеше ли да е интересно или пък само рапърчета
аре сега 1 хубааааааааааав ключ

the_o.c_girl
06-13-2006, 15:51
хахах стига писа като гост не си инрересен

just_a_kid
06-13-2006, 15:52
И къв е смисълът на темата :? "Плюйте по метълите!" ли?! :smt011

06-13-2006, 15:54
Хахаха. :lol:

layna-govna
06-13-2006, 15:56
basi i zakwo e tas tema? i az sym metyl i kwo? i mene ma misleha za niakaw takaw mirishesht ala bala ama koyt ma poznawa (i koyto ma interesuwa) si misli hubawo za mene basi... w krayna smetka metalite sa oblichat taka shtoto ne im dreme ot okolnite i prawiat kwot si iskat, a ne kato typite feshani koito se wodiat po horata okolo tiah i jiweiat samo zaradi horata,kakywto si i ti predpolagam kato ti cheta komentara si mi iasen!ne poznawash wsichki metali za da goworish i sym siguren che dori i tozi metal ot bloka si ne poznawash!!!

TikvenaElhichka
06-13-2006, 16:27
Безсмислена тема. Имало е поне десетина такива преди. LOCK!!!

Immortal rose
06-13-2006, 16:28
Чудя се колко метъли познаваш :smt005

GuS
06-13-2006, 16:31
Ахаххаха ми всичко е вЕрно ,да! Аз например никога не съм се къпала!Само дето кат ' са ме кръщавали попа мА е понамокрил.ИнаК имам алергия към водата и сапунЯ!!! :twisted: :lol:
Я се стегнете бе,хора!
Ще слушам каквото си искам ,
Ще се обличам както си искам,
Ще вярвам в каквото си искам,
И ще се къпя колкото пъти си искам,ако не искам няа и да се къпя!!!
Теб по какъв начин те бърка т'фа?А?
Може ли някой да ми забрани да правя каквото си искам,щом не нарушавам по никакъв начин закона да речем?
Време е да започнете да приемате различното като РАЗЛИЧНО(тук имам предвид самия стил,а не приетото , че всички метьли се правели на различни и нещо повече от другите),а не като ГРЕШНО! :evil:
П.С. Пък ми стана много интересно съседа си как го виждаш кога се къпе и кога не?! :twisted:

Mo6no
06-13-2006, 16:32
тая тема я пусна братовчед ми от компа на дядо ми. Темата е абсолютна ебавка.Той изобщо няма такова мнение за метълите, но просто то написа за да ме подразни

Edit: Пропуснах да кажа, че слушам основно метъл и заради това реши, че така ще ме подразни (много тъпа постъпка, изобщо не се подразних)

`Death`Whore`
06-13-2006, 16:47
Точно заради такива като теб мъжът ми разправя как на пълнолуние коли коза на гробищата и е написал "Сейтън" на ръката си. Много е забавно - хората наистина мислят, че е сатанист.

foulmist
06-13-2006, 16:49
тая тема я пусна братовчед ми от компа на дядо ми. Темата е абсолютна ебавка.Той изобщо няма такова мнение за метълите, но просто то написа за да ме подразни

a pyk i ti se izkaza po vyprosa ne dumai :mrgreen:

viki91
06-13-2006, 16:58
Такам....аз пък не мисля че металите са гадни...ами напротив...просто всеки си има някакъв стил и трябва да го приемете това...защото както например на някои им харесва да обличат къси полички и разголени блузки,на други им харесва да носят смъкнати дънки и т.н...така и металите си имат някакъв начин на обличане и поведение ....Не мисля че не се къпят и разни такива....това са небивалици....А и никой не е дошъл при теб и да ти каже-ще слушаш метал иначе...никой никого не принуждава да харесва стила на другия....а и има още нещо...ако разбирате под думата МЕТАЛ някаква адски хард музика...еми не е само това...има супер готини и не чак толкоз твърди парчета....и то не са малко.... O:) O:) O:) Не е нужно да оплювате веднага нещото което не ви харесва...просто приемете,че след като на вас не ви харесва има хора на които има харесва и уважавайте техния избор!;)

Едноок Смок С Дисаги
06-13-2006, 17:22
za metalite:
metalite sa mnogo stranni ptici hodqt i mnogo stranno oble4eni vqrvat v ve6tici i duhove miri6e6ti 4orapi i dr ugi kipqt se mnogo rqdko vedn1j na sdmica s1seda mi e metal i go vijdam i muzikata e mnogo gadna s teq d1lgi kosi povedenieto im e ot4aiva6to a bre mnogo sa gadni tiq tippove
Абе лайнар скапан ти колко метъл познаваш бе? Кога си слушал метъл та говориш глупости

niGGa
06-13-2006, 17:53
Интересно ми е сега machoka защо не цензурира и мнението на Едноокия, пък само аз си понесох последствията =)
Както и да е.Аз написах каквото имах да кажа.Жалко, че Мачока ми изтри последния фрийстайл, щото се получи супер...
По темата - автора не знае колко е прав =)

hamilcar
06-13-2006, 18:05
za metalite:
metalite sa mnogo stranni ptici hodqt i mnogo stranno oble4eni vqrvat v ve6tici i duhove miri6e6ti 4orapi i dr ugi kipqt se mnogo rqdko vedn1j na sdmica s1seda mi e metal i go vijdam i muzikata e mnogo gadna s teq d1lgi kosi povedenieto im e ot4aiva6to a bre mnogo sa gadni tiq tippove

Всичко което си написал е една ГОЛЯМА глупост. Мисля, че темата е за delete.

Taenor
06-13-2006, 18:15
Хаха :) Ама то на този свят още имало малоумни чавета дето да разправят как метълчетата не се къпят. И такива пичове дето да им се връзват... Няма смисъл от тази тема. И постер-а и всички дето мислят като немо могат да ме хванат за gruger-ския ... :roll: :P :-D

Dr. Kazimbutt
06-13-2006, 18:21
Метълите са някакви гадни типове и слушат гадна музика. Друго си е да връткаш по някой кючек под звуците на Азис. Друго си е да си с изрусена и обилно намазана с гел косица, а не с някаква дълга и гнусна растителност, която да е коса само на думи. Друго си е да ходиш с яке, на което има над хиляда нашивки Diesel и т.н...

Taenor
06-13-2006, 18:25
Нещо което ми се иска да цитирам от един много хубав филм:

"Ever since I was twelve years old, I’ve had to defend my love for heavy metal against those who say it’s a less valid form of music. My answer now is that you either feel it or you don’t. If metal doesn’t give you that overwhelming surge of power, and make the hairs stand up on the back of your neck, you might never get it. And you know what? That’s okay. Because, judging from the forty thousand metalheads around me, we’re doing just fine without you."

machoka
06-13-2006, 19:02
До тук с подобни теми!

Повтарят се хилядократно.

Приятна вечер.