PDA

View Full Version : pup4icite po zadnata 4ast na glavi4kata



NQKOI SI OT NQKUDE SI
06-13-2006, 15:53
Abe hodih na lekar na skoro , i mu vikam za teq sitnite pup4ici po dolnata 4ast na glavi4kata "kakvo sa?" i toj pogledna i mi vika, 4e trqbvalo da se mahnat s nqkakva procedura , za6toto ne im bilo tam mqstoto .... procedurata bila da se izgorqt edno po edno s nqkakvi si tam lekarstva i sy6to kaza 4e MNOGO BOLQLO .... no trqbvalo da se mahnat! Kato vi gledam ko si pi6ete tyka v toz forum izliza 4e teq raboti gi ima vseki .... togava zako toz lekar iska da mi gi maha na men???

msr
06-13-2006, 21:52
Abe hodih na lekar na skoro , i mu vikam za teq sitnite pup4ici po dolnata 4ast na glavi4kata "kakvo sa?" i toj pogledna i mi vika, 4e trqbvalo da se mahnat s nqkakva procedura , za6toto ne im bilo tam mqstoto .... procedurata bila da se izgorqt edno po edno s nqkakvi si tam lekarstva i sy6to kaza 4e MNOGO BOLQLO .... no trqbvalo da se mahnat! Kato vi gledam ko si pi6ete tyka v toz forum izliza 4e teq raboti gi ima vseki .... togava zako toz lekar iska da mi gi maha na men???


отиди на друг лекар.. само т'ва мога те посъветвам

06-15-2006, 09:09
Ako govori6 za mstnite obrazuvanie vseki muj gi ima i e normalno, ne e bolest, tiq lekari sa ludi, vurvi na drug da ti obqsni po-dobre i ne izpadaj v panika- nqma zakakvo da gi gorqt! Tova ne e veneri4eska bolest!

NQKOI SI OT NQKUDE SI
06-17-2006, 18:05
izdyrjah go tva gorene , ne be6e tolkoz stra6no....... a naistina bqha nqkakvi raboti koito trqbva6e da se mahnat :-D ! Imeto im be6e "komeloni" ili ne6to podobno , ne se se6tam.... taka 4e vseki koito vidi ne6to podozritelno po tazi 4ast na glavi4kata da ne si misli 4e vseki go ima ami da otide na lekar i da se interesyva ! ima razlika m/u tqh i tova prosto da ima6 grub relef po periferiqta ! a ina4e ne e stra6no , ne boli tolkova kolkoto si misleh i ne e opasno ! opasno e samo ako ne se mahnat i si stoqt tam , za6toto v po-kusen stadii se otstranqvat mn bolezneno i mn prodyljitelno , a i moje da obrazyvat infekcii pri partniorkata ! pri neq 6te e po-stra6no posle otkolkoto pri nas , za6toto nie sme prosto nositeli , a te obirat pe6kira :!: :!: :!:

06-17-2006, 22:17
Да бе да,тоя твоя лекар е малко много 4алнат.Всеки има.Пак добре,4е не ти е казал да го ампутира6 :lol:

06-28-2006, 20:53
Бих ви бил благодарен ако ми помогнете за следната ситуация-Имам бели образования по ръба на главичката(не са пъпчици,а по-скоро връхчета)имам ги от преди да почна да правя секс..на какво се дължат?Започнаха да ми се появяват някакви бели неща по торбичката(сещате се на кое)те са като малки подкожни топченца(преди имах едно но то изчезна-сега се появиха нови)Забелязах наскоро,че ми се появиха червени пъпчици по самата главичка(много са ситни и нямат връхче).Сега четох по темите и искам да знам трябва ли да се притеснявам или всичко това ще се махне след като спра да прая секс без презерватив,не се мия със сапун,минат жегите и пубертета?
Моля ви помогнете ми мн се притеснявам!(на 17год съм).