PDA

View Full Version : Тази ку4ка ТАИНА



06-13-2006, 17:41
абе хора исках да ви кажа колко мн ама мн ме дразни тая тъпанарка.в която тема да вляза тя се прави некви отзиви като:
"колко пати сам писала по тази тема..., мързели, поровете се малко..."
мн ме дразни това съ6тество ама адски многоооооооооооооооооо!!!!
хората трагнали да искат линк или савет тя там се оплаква колко била писала преди...
ама еи тъпа4ко ти маи си мн зле!мал4и там не се обаждаи!!!за какво ваобще влиза6 в тази тема след като ве4е си писала за нея и на вси4кото отгоре си си дала "мнението".
за пореден пат ти казвам-МАЛ4И там!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

skate_warrior
06-13-2006, 17:45
УДРИИИ :lol:

djigi
06-13-2006, 17:58
Според мен пък е много права. Не знам колко пъти е писала, но аз съм писала подробно за нещо веднъж най много два пъти и после не ми се обяснява отново. А защо да не влиза, вижда заглавието и след като три теми по-надолу има същото заглавие е логично в тази да се пита нещо друго. При това форума е измислен достатъчно практично и има "Търсене" мисля, че отнема еднакво време да потърсиш и да напишеш една нова тема.

Лична препоръка: Опитай се да не говориш чак толкова нагло, такова изразяване към потребители не се толерира нито от съфорумците, нито от админите/модераторите

teenkopele
06-14-2006, 12:43
Без коментар. :wink:

machoka
06-14-2006, 19:01
Шефче, я си седни на дупенцето и си гледай в своя двор, защото имаш доста да подреждаш там, преди да надничаш в съседния.

Първо си оправи културата и грамотността, после мятай огън и жупел. Надявам се сам да го направиш и да не се налага ние да ти 'помагаме' да преосмисляш поведението си далеч от тук.

Приятни мигове ти желая.

MiRaCuLiXbb
06-14-2006, 20:20
Шефче, я си седни на дупенцето и си гледай в своя двор, защото имаш доста да подреждаш там, преди да надничаш в съседния.

Първо си оправи културата и грамотността, после мятай огън и жупел. Надявам се сам да го направиш и да не се налага ние да ти 'помагаме' да преосмисляш поведението си далеч от тук.

Приятни мигове ти желая.
А можеше просто да локнеш темата. :)

06-14-2006, 22:47
saglasen sam s MIraculus

Eleonora
06-15-2006, 07:45
:-k abe 6to Taina si super 4ovek,kvo tolkova i gleda6 mneniata,6te si pi6e kvoto iska momi4eto. :-$

I_love_dead_people
06-16-2006, 10:08
Ще ти кажа,че точно от нея съм научила много неща.Това,че не ти изнася си е твой проблем.А и няма нужда да пишеш нещо по 10 пъто,след като вече си го писал веднъж.

Coki
06-16-2006, 15:12
2 точка от правилника. Автора получава бан.