PDA

View Full Version : ZA6TO 4OVEK SE DRUSA



seksi_pi4ka
06-13-2006, 19:14
a nqkoi mojeli da mi kaje kato se nadrusa kakvo 4ustva i kak mu e i kato predi da se nadrusa mislili za zdraveto si
a :?

06-13-2006, 19:20
При абсолютно всеки наркотик ефекта е еднакъв! Зимайки го човек започва да чувства много голям запек, от който пишката му става! Мале...

06-13-2006, 20:02
kak da ti kaja? vseki, koito se e drusal go chuvstva razlichno! az lichno bqgam ot problemite si, za shtastie uspeshno, no kogato se zamislq za zdraveto si ustanovqvam, che to ne e samo fizichesko==> moga da pravq kakvoto pojelaq stiga da ne sredq na drug!
P.S. tova s pishkata ne e mnogo mnogo taka!!!

CRaZy_IKT
06-13-2006, 20:38
Ами има много причини кво да ти кажа.При всеки е адски индивидуално,все едно да питаш "Какво чувствате,когато ядете шоколад и защо го правите"...при всеки е ужасно различно.Естествено има няколко главни причини,които са водещи-проблеми със семейството,проблеми с околната среда и най-вече възпитание и това доколко знаеш кое какво е и за какво е и как действа.Чувството при всеки наркотик е различно разбира се.Повечето хора взимайки наркотици "бягат" от проблемите си или просто искат да опознаят нов свят.Тва е най-накратко-ако имаш повече въпроси пиши ми ;)

/wan`a`doo/
06-13-2006, 21:08
Обикновено пробваш от любопитство или щот ти е писнало от некви проблеми и глупости. В повечето случай ти харесва и като си с по-слаба психика и много много не ти дреме,че ще се рибнеш глей кво става... а междудругото първата мисъл, която ми дойде беше "Защото е ЯКОООО", щот като пушиш и като се друсаш нали то е различно,ама все ти е яко,макар и по различен начин...ама вси4ко трябва да си има граници :-k :roll:

blqqh
06-14-2006, 08:27
Защото се чувствам различно и ми харесва!Повишава ми енергичността ми,чувствам се борда,уверена и жизнерадостна.!Но после изпадам в депресия :lol:

teenkopele
06-14-2006, 13:52
Обикновено пробваш от любопитство или щот ти е писнало от некви проблеми и глупости. В повечето случай ти харесва и като си с по-слаба психика и много много не ти дреме,че ще се рибнеш глей кво става...

Също и за разнообразие. :o

:arrow: Аз не се друсам. :wink:

Пепи Пекторалиса
06-14-2006, 15:09
Мразим наркоманите. Като ги засека ги бия при първа възможност.

Mo6no
06-14-2006, 15:19
Според мене основната причина е, че тези хора искат да избягат от реалността, защото наркотикът им дава именно това, а предполагам им дава и някакво различно удоволсвие, което не могат да изпитат по друг начин

darkness_lady
06-16-2006, 18:20
Мразим наркоманите. Като ги засека ги бия при първа възможност.
Това не е начинът да покажеш на един наркоман, че не е правилно да се друса. :smt009 Аз лично не съм се друсала, нито съм опитвала какъвто и да е наркотик. И се моля да не опитам, защото ще стане гадно и лошо ако взема, че опитам. А причината затова един човек да се друса е това, че иска да опита дрога! Иска и си мисли: От едно хапче нищо няма да ми стане. А всъщност това хапче му преобръща целия живот, и идват все още и още хапчета. След това започват да се свършват парите, а после човекът, когато е твърде късно или отива в комуна за да се лекува, или отива на оня свят.

4adelina
06-19-2006, 16:51
mi da se drusa6 e mn qko...4uvstvoto e veliko nqa po-dobro.....xaxaxaxaxaxaaxaxa :mrgreen:

fake
06-19-2006, 17:03
зависи какво друсаш:)
има наркотици, които те вдигат, идва ти супер много енергия, приливи на щастие, ала-бала..предполагам е яко
има такива, които направо те смазват, разбиват те..
е тфа едва ли е яко, но явно някой се кефи :-s
има и такива, от които все едно си на друга планета, халюцинираш, алабала :-k на някои им харесва:) :-k
а защо друсат...всеки сигурно си има различни причини;)
"щото им харесва" предполагам е "общия знаменател"

PaSsioN_GiRL
06-19-2006, 19:32
Обикновено пробваш от любопитство или щот ти е писнало от некви проблеми и глупости. В повечето случай ти харесва и като си с по-слаба психика и много много не ти дреме,че ще се рибнеш глей кво става... а междудругото първата мисъл, която ми дойде беше "Защото е ЯКОООО", щот като пушиш и като се друсаш нали то е различно,ама все ти е яко,макар и по различен начин...ама вси4ко трябва да си има граници :-k :roll:

Дам,и аз съм пробвала, но всичко трябва да си има граници :wink:

Варки
06-22-2006, 12:58
Защо повечето от вас си мислят,че наркотиците се взимат за да избягаш от проблемите си?И така нататък...наркотиците ги взимаш,защото ти е кеф и ти е гот от състоянието в което ще изпаднеш вече зависи какво си взимал...Според мен няма някаква Главна причина поради която човек да се друса.Просто му е яко и това е...смисъл това е доста глупаво "Скарах се с наще и ся ще се надрусам,като магаре"...всичко в умерени количества е добре дошло.Е да не постоянно,но пък когато има защо да не се надрусаме и да ни е яко...е когато прекалим ни става много лошо де...вече го изпитах на своя си гръб и наистина е леко кофти.Но както казах всичко по малко и не постоянно е добре дошло.

Slipped Away
07-05-2006, 12:00
При почти всички наркотици ефектът е един и същ!Чувстваш се добре,адреналина ти е вдигнат,чувстваш,че можеш да правиш всичко,чувстваш се лек...

07-06-2006, 01:38
narkotici zema6 nai 4esto za da izbqga6 ot problemite si ama zavisi se pak kakvo zema6 :-k

BeBencEto
07-06-2006, 08:53
kak da ti kaja? vseki, koito se e drusal go chuvstva razlichno! az lichno bqgam ot problemite si, za shtastie uspeshno, no kogato se zamislq za zdraveto si ustanovqvam, che to ne e samo fizichesko==> moga da pravq kakvoto pojelaq stiga da ne sredq na drug!
P.S. tova s pishkata ne e mnogo mnogo taka!!!

kva e taq glupost be!? kak shte bqgash ot problemite si kato se drusash!??? kvo edna peti4ka i ve4e nqmash problemi i si4ko e okaY!? ami kato svurshi efekta?kvo?pak si si sus sushtite problemi!!!!!drogata ne moje da ti opravi problemite i ne si e rabota da bqgash ot tqh..a ako si tolkova slab i neustoi4iv psihi4eski pushi si trevata i si stoi sproblemite...nqma trevata da ti gi opravi!!!!q se stqgai!!!
a po temata....drusat se shtoto sa tupi i ne razbirat kolko si vredqt!