PDA

View Full Version : nujdaq se ot savet



ivet@
06-13-2006, 18:17
S priqtelq mi hodim ot nqkolko meseca.Toi e strahotno mom4e i mnogo se haresvame.Ot edin klas sme i sled u4ili6te 4esto ostavame u tqh za 2-3 4asa.Maika mi znae,no zapo4na da stava podozritelna.S priqtelq mi ne pravim sex(i dvamata sme na mnenie 4e sme malki za tova vse o6te),no vse pak ne stoim v protivopolojnite ygli na staqta.Molq vi,posavetvaite me kak da se spravq s neodobrenieto na maika mi

Atika
06-13-2006, 18:22
Neznam na kolko si , no na kolkoto i da si , maika ti vinagi shte se pritesnqva , prosto q ostavi da go preodolee.. drug nachi nqma ...

white_chik
06-13-2006, 18:23
Ако бях на твое място аз изобщо нямаше да кажа на майка ми,но моя случай е по друг :? Хм,ами поговори с майка ти,обясни й,че не правите още секс,а че просто прекарвате приятно времето си заедно.Ти най-добре познаваш майка си помисли си дали можеш да й минеш с номера,че ако ти забрани да се виждате нарочно,напук на нея,ще спиш с приятеля ти или нещо такова

Axxxel
06-13-2006, 19:07
Тва последното е тъпо...никакви номера не трябва да има...доверието се губи много лесно и то точно по този начин.Просто трябва един може би тежък, но полезен разговор.Все пак ти е майка и винаги ще се притеснява.Аз че съм по-малък от сестра си, се притеснявам като закъснее и и званя, пък камо ли родител...

Krem4eto
06-16-2006, 08:47
S priqtelq mi hodim ot nqkolko meseca.Toi e strahotno mom4e i mnogo se haresvame.Ot edin klas sme i sled u4ili6te 4esto ostavame u tqh za 2-3 4asa.Maika mi znae,no zapo4na da stava podozritelna.S priqtelq mi ne pravim sex(i dvamata sme na mnenie 4e sme malki za tova vse o6te),no vse pak ne stoim v protivopolojnite ygli na staqta.Molq vi,posavetvaite me kak da se spravq s neodobrenieto na maika mi

Кажи на майка си (като Слави хахаха),че не правите секс и няма да го оставиш защото го обичаш.

{sweet4e}
06-17-2006, 07:10
И аз бях така.Но постепенно майка ми свикна с тази мисъл.Колкото и да не може да го приеме трябва .Обясни й как стоят нещата между теб и приятеля ти.Поговорете си чисто по женски и ..може да започне да ти има доверие.
А ти на колко си всъщност

Ivet@
06-17-2006, 15:42
На 15 съм

incheto
06-17-2006, 15:47
oleee milata tq..mi spored mene nai dobre i razkazvai kakvo rpavite naprimer kaji 4e gledate filmi ili nqkvi raboti po televizqta e taka 4e si pravite da qdete...gonite se borite nqkvi e takiva normalni ne6ta.Kaji tova koeto si napisala na nas 4e ne pravite sex zashtoto osaznavash 4e si malka za tova!Taka shte e nai dobre i tq shte e po spokoina!