PDA

View Full Version : Едно момиче от моя клас



x-PeRiMenT
06-13-2006, 19:02
Значи ситуацията е доста сложна.10ти клас съм и в класа ми има момиче, което ми харесва още от 8ми.Още от първи учебен ден така да се каже ми взе окото.От начало просто мислех, че е някакво временно привличане и нищо не съм правил по въпроса, пък и ми е от класа, а аз си и имам правило да не ходя с никоя от моя клас, защото все по някое време ще скъсаме и след това до 12 клас ще се гледаме тъпо.Но напоследък пак започвам да изпитвам някакви чувства към нея.Държим се мило един с друг, интересни мохабетчета си правим, а тя е просто всичко каквото искам да бъде едно момиче :smt007 Притеснявам се обаче, че ако предприема нещо то може да се отрази на приятелството ни, което е изключително ценно.Друг голям проблем са приятелите ми.Те и въпросното момиче и приятелките й са скарани и просто не се понасят.По цял час се нареждат, обиждат и такива работи и се чувствам като между чука и наковалнята.

Много искам да разбера какво мисли за мен.Дайте ми някакъв съвет как да постъпя.

^ROKER_Forever^
06-13-2006, 19:45
e tva e moqta istoriq , i az haresvam edno momi4e ot moq klas , 10 sme i dvamata . oba4e ot 1 godina sum vluben v neq i se sblijihme i sega vika 4e sum i nai dobriq priqtel i daje izlizame zaedno , nikoga ne se karame i mn se razbirame , po vsi4ko i pomagam v daskalo i tq su6to mi pomaga.

ne bih riskuval da q izgubq , az sum tolkova blizo do neq i tolkova dale4e ot surceto i ....

:cry: :cry: :cry: vse pak ima nadejda do 12 klas moje i da me haresa
az q obi4am pove4e ot vsi4ko i daje bih ubil nqkoi zaradi neq ama ... nqma smisal

niGGa
06-13-2006, 19:56
Говори разкрито за чувствата си.Хвани я някой следобед/вечер когато сте си само двамата и разговаряйте.

NeSTa_86
06-13-2006, 19:59
а така ;) тряя се прави

x-PeRiMenT
06-14-2006, 00:23
Е хубаво де.Това е най-малкия проблем, номного се опасявам това да не повлияе на взаимоотношенията ни.Може ли някое момиче да каже, дали ако някое момче й се признае в любов, няма да си промени мнението за него(без значение към добро или към лошо)???

Mikohito
06-14-2006, 00:34
Късметът и щастието са от страната на рискуващите.Няма гаранция че момичето няма да си промени мнението и отношението към теб ако и признаеш чувствата си но ако се страхуваш от това как ще реагира можеш само да изгубиш.

djigi
06-14-2006, 09:25
Принципно разни "правила/принципи/закони" като "На първата среща нищо повече от целувка...по бузата", "Секс само след осмата среща" и т.н. ми се виждат глупави, няма никакъв импулс. А и това, че се влияеш от мнението на околните... явно не го харесваш достатъчно това момиче. Между другото и това, че ако стане нещо и после се разделите означава, че после до 12 клас все ще се гледате на криво пак влиза в категорията на "правилата/принципите/законите"

losemymind
06-14-2006, 09:54
6tom q haresvash tolkova za6to ne predpriemesh ne6tu? i ne se pritesnqvai 4e sled kato skusate she se gledate "tupo" tfa mn zavisi do haraktera na dvamata i kolko durjite edin na dr;] ako naistina mn durjite edin na dr i sled kat skusate she si zapazite hubavite otno6eniq=] a ako ne probvash cql jivot she sujelqvash 4e si mojel da izjiveesh edna prekrasna vruzka s neq nezavisimo dali she produlji dulgo ili kratko;] no vse pak re6enieto si e tvoe ... a i za priqtelite ne im obrushtai vnimanie ako sa vi istinski priqteli she vi razberat i nqma da vi se pre4kat v kraina smetka nali iskat da ste 6taslivi i ako edinstveniq na4in da si 6tasliv e s neq te trqq da razberat tfa ;]] aide uspeh

koalka
06-14-2006, 19:51
Според мен,ако тя от толкова време ти харесва и тя има симпатии към теб мисля,че трябвя да се пробваш.

ziky
06-14-2006, 19:58
Значи ситуацията е доста сложна.10ти клас съм и в класа ми има момиче, което ми харесва още от 8ми.Още от първи учебен ден така да се каже ми взе окото.От начало просто мислех, че е някакво временно привличане и нищо не съм правил по въпроса, пък и ми е от класа, а аз си и имам правило да не ходя с никоя от моя клас, защото все по някое време ще скъсаме и след това до 12 клас ще се гледаме тъпо.Но напоследък пак започвам да изпитвам някакви чувства към нея.Държим се мило един с друг, интересни мохабетчета си правим, а тя е просто всичко каквото искам да бъде едно момиче :smt007 Притеснявам се обаче, че ако предприема нещо то може да се отрази на приятелството ни, което е изключително ценно.Друг голям проблем са приятелите ми.Те и въпросното момиче и приятелките й са скарани и просто не се понасят.По цял час се нареждат, обиждат и такива работи и се чувствам като между чука и наковалнята.

Много искам да разбера какво мисли за мен.Дайте ми някакъв съвет как да постъпя.?

Интересно....обаче виж сега..понеже жените са "умни" трябва сама да се сети че имаш чуствата към нея.....това че не ти го показва може да значи че или не иска нещо по сериозно или прсто я е срам и незнае какво ще стане ако ти го покаже...затова ти като кавалер действай първи....отделете се някъде сами и и го кажи в окото..пък каквото стане това....длъжен си да пробваш...обаче аккто каза има и друг проблем:приятелите...вярно е че приятелството е най важното нещо след здравето и е на риск че ако тръгнеш с нея може после да ти се подиграват и да те намразят и тебе което е адски неприятно и принципно не трябва да ти пука но ако са ти истински приятели ще им кажеш че ти харесваш това момиче и искаш да са приятели и ако са ти приятели както казах ще те разберат и ще ти помогнат...ако не го направят и започнат дори да викат всепознатото:"е-е-е-е той с нея" направо си вади изводи....такива "приятели" с лопата да ги ринеш....баце няма не действаш ли няма да стане..останаха малко дни от годината в които ше се виждате така по често....ако искаш да я виждаш по често,действай ва :) айе успех :)

LuDaTTa
06-14-2006, 20:03
Но помисли има и нещо друго приятелите са за цял живот,а гаджетата са малко като "носни кърпички" ... но все пак се замисли ... дали приятелите са ти истински приятели !! :)

ziky
06-14-2006, 20:11
Но помисли има и нещо друго приятелите са за цял живот,а гаджетата са малко като "носни кърпички" ... но все пак се замисли ... дали приятелите са ти истински приятели !! :)
точно и аз тва се опитах да кажа..ако си заслужава за тия приятели да ама ако не....няма смисал....занапред в живта незнаеш какво ще стане..както се вика аз след 5 минути незнам дали ше съм жив па за напред ше говора :D

love`hurts
06-14-2006, 20:36
e tva e moqta istoriq , i az haresvam edno momi4e ot moq klas , 10 sme i dvamata . oba4e ot 1 godina sum vluben v neq i se sblijihme i sega vika 4e sum i nai dobriq priqtel i daje izlizame zaedno , nikoga ne se karame i mn se razbirame , po vsi4ko i pomagam v daskalo i tq su6to mi pomaga.

ne bih riskuval da q izgubq , az sum tolkova blizo do neq i tolkova dale4e ot surceto i ....

vse pak ima nadejda do 12 klas moje i da me haresa
az q obi4am pove4e ot vsi4ko i daje bih ubil nqkoi zaradi neq ama ... nqma smisal

Bate sy6tata situaciq... i az sam v 10 klas .. abe vse edno opisva6 moq jivot 4estno..[/quote]

ziky
06-14-2006, 20:38
e tva e moqta istoriq , i az haresvam edno momi4e ot moq klas , 10 sme i dvamata . oba4e ot 1 godina sum vluben v neq i se sblijihme i sega vika 4e sum i nai dobriq priqtel i daje izlizame zaedno , nikoga ne se karame i mn se razbirame , po vsi4ko i pomagam v daskalo i tq su6to mi pomaga.

ne bih riskuval da q izgubq , az sum tolkova blizo do neq i tolkova dale4e ot surceto i ....

vse pak ima nadejda do 12 klas moje i da me haresa
az q obi4am pove4e ot vsi4ko i daje bih ubil nqkoi zaradi neq ama ... nqma smisal

Bate sy6tata situaciq... i az sam v 10 klas .. abe vse edno opisva6 moq jivot 4estno..[/quote]


Случва се и в най добрите семейства... :|

NaI_MiLi4KaTa
06-15-2006, 03:28
#-o "Трудно е да се даде определение на любовта. Това, което би могло да се каже, е :за ума - симпатия, а за тялото - скрито и нежно желание да притежаваме след много тайнствени изпитания обичаното същество"
:smt045 (Ларошфуко)
:smt110 \:D/ :smt016