PDA

View Full Version : kak da razberem?



NqkVa TakaVa NikvA
06-13-2006, 19:09
kak da raberem koga edno mom4e ima 4uvstva kam nas. :-k

LoneLy_BaBy`
06-13-2006, 21:29
ami kogato ti obryshta poveche vnimanie...kara te da izlizate..vika te na kafe i t.t. :wink:

kaka_lara
06-13-2006, 21:38
обикновено има едно по-специфично отношение към теб и обикновено се усещат тези неща O:)

asjkhf
06-13-2006, 21:44
А когато ти обръща внимание, 'закача' се с теб, и си силно обнадеждена, че това нещо е реално, а след 5 минути виждаш как прави същото и с друго момиче? Тогава дали е просто едно хлапе, което не знае какво иска или е нещо като защитна реакция (Евентуално ако не го харесваш, да не си проличи, че той е 'луд' по теб..)

06-13-2006, 21:59
ami to se zabelqzva kak ti obrashta na teb poveche vnimanie,ot kolkoto na drugite. :wink: :mrgreen:

jadna_za_lubov
06-13-2006, 22:16
....hmm...i az tfa se 4uda moje bi kogato se darjat po osobeno takova i se izhvarlqt.. :roll: no i az nz :(

x-PeRiMenT
06-14-2006, 00:35
Хехехе тук с женски предположения май до никъде няма да се стигне.Трябва момче да не намеси :-D Първо значи ако нямаш точно някое момче в предвид, а само искаш да провериш как е обстановка в обкръжението ти работата няма да стане.Един по един на детектора на лъжата да ги подлагаш пак няма да разбереш.Ако пък имаш някакви подозрения, че момчето Х те харесва наблюдавай го добре.Много често момчетат гледат към обекта на 'желанията' си.Примерно когато влизаш в стаята хвърли бърз поглед дали той те гледа.Дали ти обръща внимание.Като си говорите прави ли някакви опити за флирт, прави ли ти комплименти и т.н. Всичко това може да си се вижда изтъркано, но в един филм бяха казали една много мъдра мисъл: 'Играта не се променя, променят се само играшите'.
:smt006

Atula
06-14-2006, 06:50
Nqma nachin. Prosto ili pitai, ili kopai ottuk, ottam i toku izleze neshto:)

_sexy_madama_
06-14-2006, 07:44
nz :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

mnogomili4kata-sf
06-14-2006, 08:13
Ами мен лично въпросът ме затруднява доста...защото не е "как да разберем кога едно момче ни харесва?",а "как да разберем дали има чувства?"....честно казано сега и аз това се опитвам да разбера...защото едно момче прави невероятни неща за мен,всякакви мили неща и се грижи мн за мен,но въпреки това,за сега го имам само за чисто привличане и за неговото си държане попринцип...

Майната
06-14-2006, 09:18
Ми погледът говори много, ако момчето те харесва нормално е да те гледа по-продалжително.Аз сам така нз за другите.

CVETELLINA
06-14-2006, 12:49
обикновено има едно по-специфично отношение към теб :wink:

NaI_MiLi4KaTa
06-15-2006, 04:11
Всеки човек разчита на различен подход. Зависи от човека... Може да ти показва постоянно, че те харесва, може пък да се прави на безразличен и дори груб. Зависи... зависи... зависи... :smt016

momcheto s tupiq nick...
06-15-2006, 06:37
kak da raberem koga edno mom4e ima 4uvstva kam nas. :-kЗависи от момчето...за
щото има здухлюфци,които и на кафе няма да те поканят,а уж те хресват...

LuDaTTa
06-15-2006, 08:57
M tova spored men e edna malka taina ... koqto nito momichetata nito momchetata mogat a razgadaqt.Vsiki chovek e razlichen i ima estestveno razlichno mislene..vsqko mom4e zaribqva momichetata po razlichen nachin...ima momcheta koi ti pishat sms,drugi se zakachat s teb iskat da privlekat vnimanie .. a nqkoi prosto se opitvat da te vpechetlqt i ponqkoga stavat na shutove... a pri momichetata te gledat purvo da im grabnat ochite na momchetata... dali bilo s hubavo obleklo... hubava usmivka .. s bazici s shtipane .. abe kakto kazah po gore nikoga nqma da se razbere kakvo e tochno ... tova neshtu ](*,)

niGGa
06-15-2006, 09:10
Флиртува с тебе.