PDA

View Full Version : LELE KAKVO STANA POMOGNETE MI



......
06-13-2006, 20:10
Pravih sex s edno mom4e i toi svurshi v men?! sled nqma i 12 chasa sled polovia akt pih postinor duo no o6te sutrinta mi doide cikala a ne trqbvashe da mi idva sega tova kakvo zna4i? Dali moga da zabremeneq? Vse pak pih postinor i to na vreme?! ne sum zakasnqla!! Molq vi pomognete kakvo moje da stane moga li da zabremeneq?
](*,)

06-13-2006, 20:18
Mila, kato na4alo polzvaite prezervativi, za da ne izpada6 v takiva situacii. Tva 4e cikula ti e do6ul mnogo po rano ne trqbva da te o4udva , za6toto teq hap4eta ti precakvat ob6to vzeto cqlata sistema. Nikoi ot toq forum ne moje da ti kaje dali si zabremenqla- kupi si test ili otidi na pregled :) Dano vsi4ko da e oki :wink:

......
06-13-2006, 20:20
da ama cikula mi doide predi da pia hap4etata ?!?!?1 hap4etata gi pih pone 3-4 chasa po kusno ](*,)

girlka
06-13-2006, 20:22
ЦЕНЗУРА!!!

Мнения, несвързани с темата се считат за СПАМ.

.: machoka :.

......
06-13-2006, 20:24
za6toooooo da sum zleeeeee????????????

California
06-13-2006, 20:37
Значи виж сега първо ти предлагам да си прочетеш листовката на хапчетата...
Мне, най-добре си прочети учебника по биология за 8 клас (ако си стигнала до този клас де) или пък просто поразмишлявай малко относно това какво се случва с яйцеклетката когато ти дойде...
А защо подяволите той е свършил в теб?

`Death`Whore`
06-13-2006, 20:38
Момиче, много момичета тичат веднага за Постинор след секс без кондом и без празнене във вагината, а ти позволяваш на мъж да се изпразни в теб! Затова си зле!

girlka
06-13-2006, 20:49
ЦЕНЗУРА!!!

т.2. Още едно подобно изказване и получаваш Бан.

.: machoka :.

CRaZy_IKT
06-13-2006, 20:53
Еба си помоща и давате,вие сте точно "присмял се хърбел на щърбел" вие да не сте се родили научени бе.Като ви чета смешките в секция "Цигарите и останалите неща" мислите ли че ми е лесно да ви гледам тъпотиите.
П.С. препоръчвам ти да си земеш тест,но още по добре ще е да отидеш на гинеколог-няма от какво да се срамуваш-от това зависи бъдещето ти и друг път внимавай

California
06-13-2006, 21:02
Еба си помоща и давате,вие сте точно "присмял се хърбел на щърбел" вие да не сте се родили научени бе.Като ви чета смешките в секция "Цигарите и останалите неща" мислите ли че ми е лесно да ви гледам тъпотиите.
П.С. препоръчвам ти да си земеш тест,но още по добре ще е да отидеш на гинеколог-няма от какво да се срамуваш-от това зависи бъдещето ти и друг път внимавай
Добре де... как може да прави секс без да знае елементарни неща за собствения си организъм? Дошло й е на следващия ден след секса и свършването в нея =>яйцеклетката е изхвърлена от тялото и няма какво да бъде оплодено за да забременее... Пък така или иначе е пила хапчетата...

ne`znaina
06-13-2006, 21:25
миличка бегай при чичо Доктор ..напрай тестче.. и следващия път не се доверявай така бързо че чак да не използваш предпазни средства

MiRaCuLiXbb
06-13-2006, 21:28
Нe можеш вече.

CRaZy_IKT
06-13-2006, 21:28
Еба си помоща и давате,вие сте точно "присмял се хърбел на щърбел" вие да не сте се родили научени бе.Като ви чета смешките в секция "Цигарите и останалите неща" мислите ли че ми е лесно да ви гледам тъпотиите.
П.С. препоръчвам ти да си земеш тест,но още по добре ще е да отидеш на гинеколог-няма от какво да се срамуваш-от това зависи бъдещето ти и друг път внимавай
Добре де... как може да прави секс без да знае елементарни неща за собствения си организъм? Дошло й е на следващия ден след секса и свършването в нея =>яйцеклетката е изхвърлена от тялото и няма какво да бъде оплодено за да забременее... Пък така или иначе е пила хапчетата...
тук си права,но аз правя аналогия,че не можеш да се друсаш без да знаеш с кво...Обобщението е че сексуалната и здравната култура е НИСКА

frozen
06-14-2006, 09:27
Не можах много да разбера...първо ти е дошъл цикъла и после си пила хапчетата или обратното?
При всички положения не си бременна, щом ти е дошло, щото тоя цикъл е за това... да се изхвърли яйцеклетката, а като я няма нея, няма кво да се оплоди :D Поради което е било напълно излишно да пиеш постинора. А тоя постинор е хормони, които могат да ти нарушат цикъла за много дълго време и е напълно възможно да ти дойде след като си пила хапчетата, а може да ти се получат и още усложнения.... хормонален дисбаланд, кървене, т.е. да ти идва цикъла когато му кефне и тем подобни.... И тука е момента да си помислят мъжете или по-точно тея, които си гледат само кефа, какво зло могат да причинят на жената до себе си.... А не да си мислят аз сега ще свърша пък тя ще пие хапченце и всичко е ок.... [-X