PDA

View Full Version : bedra



ti si moq
06-13-2006, 20:42
zdr .molq da mi dadete syvet.problema e sledniq.ne 4e sa mi debeli krakata,no imam nujda da namalq obiklokata na bedrata malko.zanimavam se sus fitnes i zatova vi moql da mi prepory4ate neshto za da mi otslabne leko vutreshnata 4ast na bedrata no bez da mi stavat muskulite na praseca i bedroto golemi.shtoto ot stepera i koleloto mai to4no tva stava

the_destiny
06-13-2006, 20:57
ами то принципно има два уреда във фитеса, които ти вършат доста добра работа, но не знам как се казват, затова ще ти ги опиша:

:arrow: първият е за вътрешната част на бедрата и идеята му е да избутваш определен брой килограми; в общи линии сядаш на една седалка и събираш и разтваряш крака ....

:arrow: вторият е напълно идентичен на първия, но е за външната част на бедрата

аз лично преди тренировка се увивам във фолио и така повече се изпотяваш ....

надявам се да съм ти помогнала, макар че като чета описанието аз самата не си го разбирам ... :-k

MiRaCuLiXbb
06-13-2006, 21:14
Хаха, лудница е с тия червени запетайки. :lol: =D>
Уредите се казват аддуктор и абдуктор машина и имат ефект, но трябва да правиш доста повторения. По принцип е трудно да намалиш обиколка на мускул, трябва да тренираш с много повторения и малко тежест. Избягвай степера!

Brrrrrrrrrrrrr
06-13-2006, 21:15
:arrow: първият е за вътрешната част на бедрата и идеята му е да избутваш определен брой килограми; в общи линии сядаш на една седалка и събираш и разтваряш крака ....

:arrow: вторият е напълно идентичен на първия, но е за външната част на бедрата

:-k
Да наистина тези двата уреда действат. Но според мен по-добро е прозрачното фолио.