PDA

View Full Version : daite malko podkrepa!



06-13-2006, 21:49
zdraveite!az skoro zaminavam za 4ujbina da jiveq i v momenta mi e super trudno.depresiram se i sum v ujasno nastroenie.az 6te zamina i nqma druga put.q sa razkajete kak e tam?az tuka si imam priqtelite,kuponite a be qko si mi e i se ot4aivam pri misulta 4e 6te izgubq vsi4ko tova.vse si mislq 4e e gre6ka i trqbva da ostana tuka v Bulgaria.pomognete mi!iskreno 6te sum vi blagodarna!!!

MorTi6a
06-13-2006, 22:10
ee eii spoko de.Znam 4e e tyjno ama i tam 6te nameri6 priqteli v posledstvi.Kade 6te zaminava6?Pyk i tam 6te ti e moje bi mnogo po dobre stava duma za tvoeto byde6te 6tom si reila da zaminava6 zna4i ima za kakvo ne trqbva da sajelqva6 misli pozitivno

06-13-2006, 22:15
za viena 6te zaminavam!znam 4e e taka za bude6teto i tn no mi e adski trudno i naprekusnato pla4kam :(

06-16-2006, 02:21
Ne se pritesniavai za nishto. V nachaloto, moje bi purvite 3 meseca shte ti e trudno, nostalgiata vinagi shte ia ima, no shte mine. Shte napravish priateli i tam, viarvai mi ot lichen opit ti go kazvam. I na men mi beshe mnogo tujno kato napusnah BG, misleh si che niama da moga da napravia priateli, no se okaza protivopolojnoto. Vsichko shte e OK, prosto triabva vreme. Aide uspeh ot men i viarvai mi shte se spravish. :)

06-18-2006, 11:13
mersi mnogo! :)

teenkopele
06-19-2006, 00:29
Успех. :wink:

KUM4o
06-19-2006, 08:55
Успех и никога да не забравиш ,че си българин :).Запомни винаги може да дойдеш в българия която ще те приеме с широки обятия ,за да видиш стари приятели

summer_04
06-23-2006, 11:01
re6enieto si e li4no tvoe mislq az,vij plusovete i minusite na situaciqta!:)

Slipped Away
06-27-2006, 13:23
Същото ми беше и на мен когато трябваше да замина да живея във Лос Анджелис.Беше ми трудно,хиляди пъти събирах и оставях куфарите,депресирах се и постоянно плачех,но един ден казах не и никъде нне отидох!Все още съм си тук-в БГ!

slan4evo_momi4e
06-27-2006, 22:02
Здрасти!
Нека ти дам един съвет - не се притеснявай толкова...може би ти звучи странно, но животът навън е поносим и в много отношения по-добър...Не знам дали изборът е твой или на родителите ти...но както и да стоят нещата, това е крачк, която може би трябва да направиш. Страхът е напълно нормален и уместен, но след него идва и задоволството, че си променила живота си към по-добро...
Най-добрата ми приятелка замина за Канада преди пет месеца...точно на 1 февруари...немога да ти опиша колко трудно ми беше на мен, но знам и как точно се чувстваше тя...през многото време, което имахме преди да замине (аз знаех близо 2 години преди това) имах шанса да преживея с нея всички препядствия, колебания, пред които се изправи. И макар че много ме болеше, че ще я загубя, аз никога не я обезкуражих....напротив...уб ждавах я, че ще се справи и че това не е грешка...
Знам, че животът ти в момента сигурно е хубав, но повярвай някъде другаде по тази земя има място, където също ще се чувстваш добре. от теб зависи да направиш живота си там хубав и дори по-добър от сегашния...А какво да оачкваш....несъмнено много трудности...много изпитания...но ако събереш сили и се справиш отначало...ще видиш и хубавите страни....
Мога да ти пожелая само един красив и изпълнен с положителни емоции живот...и никога не забравяй България!!!