PDA

View Full Version : Най-често срещаното....



CRaZy_IKT
06-13-2006, 21:35
Защо по дяволите,когато влизам в секция "Секс" и в секция "Цигарите и останалите неща" се натъквам на изключително НИСКАкултура...Не се знаят елементарни неща за тялото и психиката.Понякога просто нямам думи,когато за двайсти път срещна темата "Той ми се изпразни...","Изпразних и се,има ли шанс...","Изпразни се около мен а и същевременно на самобръсначката ми","Няма да кажа на мама,нито пък ще ходя на гинеколог,защото НЯМА ПЪК срам ме е"....Или "Какво са гъбите,искам да взимам","Я кажете евтини халюцигенни лекарства от аптеката до нас","Какви мизерии стават с лекарство за паркинсон"...Наистина вече не знам какво да кажа за подрастващите,даже не искам и да си помислям какво ще представлява бъдещето им и какви семейства ще създадат ако изобщо създадат.Няма кво повече да кажа-мисля че колкото и да приказваме все ще има нещо новаторско и недоизказано,защото извисяването е трудно нещо,а деградирането прекалено лесно и все ще има нови и нови дечица,които ще си играят на риск печели риск губи и няма да им пука за никой и нищо...

ne`znaina
06-13-2006, 21:46
=D> =D> =D> =D> =D> Много умно казано :!: ..но всякакви хора ги има.. всеки е любопитен всеки иска да знае.. и няма да спрат глупавите въпроси дъвчени по 1000 пъти...

Naghual
06-13-2006, 21:50
Може би не е логично да ти оборвам мнението, може би заради съществуващата възрастова разлика между теб и мен но...
Никога не можеш да предвидиш кой какво семейство ще създаде. Можеш единствено да предположиш дали това семейство ще е здраво и неразпокъсано, защото според някои теории хората гледат от родителите си и имат "моралното право" да се разведат в случай че собствените и майка и баща са разделени. Това е.. психическа нагласа. Що се отнася до децата - човек се старае да вземе най-полезното и същевременно най-приятното от своето възпитание и да го приложи на собствените си деца.
Да не се отплесвам от темата: културата наистина понижава нивото си, ама споко... да се надяваме че тъпи въпроси задават само тъпите хора.. а умните и културните - четат където и каквото трябва без да ангажират никого с досадните си проблеми ;)
В природата винаги е имало пълен баланс. Като няма култура, ще има някаква друга доминанта.

SuN4o_F
06-13-2006, 22:49
=D> =D> =D> =D> =D> Много умно казано :!: ..но всякакви хора ги има.. всеки е любопитен всеки иска да знае.. и няма да спрат глупавите въпроси дъвчени по 1000 пъти...
taka e...

Carlos
06-13-2006, 22:59
=D> =D> =D> =D> =D> Много умно казано :!: ..но всякакви хора ги има.. всеки е любопитен всеки иска да знае.. и няма да спрат глупавите въпроси дъвчени по 1000 пъти...
за съжаление и аз съм съгласен...

HeDa
06-13-2006, 23:02
Така си е ... аз живея в малък град и всичко се знае още на другия ден и с всеки изминал ден малките момиченца все повече и повече ме изомяват... едно се мъчило да прави свирки на някой си там... неможала да си го побере в устата.. а тя е супер малка.. направо е дете - няма тяло , гърди .. нищо бе нищо ... и да не говоря какво има в галавата щом прави това... явно нищо :-#

Luciferian
06-13-2006, 23:58
Наистина... навсякъде е пълно с деградета... :shock:
Не може името си да напише без правописни грешки, не помни кога за последно и коя книга е прочел(а), но знае всички песни на Азис наизуст , друса поне 3-4 вида дроги и се гордее с това! Пълен ужас, к'во да ви кажа... Далеч от такива, оставете ги да се самоунищожат сами, така или иначе нямат шанс. А природата не търпи дълго време деградета - едно по едно си заминават или влизат в пътя. Викат му на това "Естествен подбор".

Axxxel
06-14-2006, 00:52
Мдаммм...попаднах нейде из обширните владения на нета на един пост как една 14 годишна се кефеше от от това, че пиела като за световно...блаххх...искам да повърна...

Runnaway
06-14-2006, 01:16
Помнете това - НАКЪДЕТО ВЪРВИ МЛАДОТО ПОКОЛЕНИЕ - НАТАМ ЩЕ ВЪРВИ ДЪРЖАВАТА СЛЕД ДЕСЕТИНА ГОДИНИ !!!!!!!!!!! Жалко, но факт :(

Master_88
06-14-2006, 07:04
Така е,неможе всички да сме просветени и да знаеме. Винаги е имало и ще има хора,които не знаят тези елементарни неща,въпросът е,че в днешно време правят повече секс,а знаят по-малко неща

artilerista_vlad
06-14-2006, 08:39
ako pitate men nai-lo6oto e ne 4e ima mn degradeta, a tova 4e drugite deca se opitvam da im podrajavat i po tozi na4in stavat kato tqh. ne sym mn golqm ne sym i malyk na 18 godini sym i mi se struva mn jalko 4e pove4eto hora koito poznavam jivota im svyr6va do tuk za6toto v momenta v koito zavyr6at kato men i te sa zagubeni kauzi. i ne mislq 4e za tova sa vinovni te. a do golqma stepen obvinqvam roditelite, za6toto kakvoto i da si govorim mn malko roditeli mogat da otdelqt dostaty4no vreme na decata. a roditelite go pravqt, za da mogat da ba4kat i da svyrzvat dvata kraq i v usilieto si ni6to da ne lipsva na decata im gi prevry6tat v ligliovci i gotovankovci, koito ni6to nemogat i ni6to ne znaqt. i naistina 6te e mn jalko ako tezi hora sa oblika na bylgariq sled 10 godini

machoka
06-14-2006, 09:52
Тези теми в цигариите и останалите неща както можеш да видиш съм ги спрял, а и ще ги делна най-вероятно.

А и .. трябва човек да е доста съвършен, за да критикува останалите..

.. и въпреки всичко имаш право, но не забравяй едно. Тук е тийнфорум, като от името следва да направиш извод, че влизат деца и на 12. Какво предпочиташ, те да: не знаят каква е разликата между 'свирка и шпaкла' (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=41699&highlight=) или да знаят и да не се налага ползването им на форума?

Нали е по-добре да попитат и тук да ги убедим кое е правилно и кое не, вместо на своя глава да поемат непреценени рискове и в прав текст да правят глупости.

CRaZy_IKT
06-14-2006, 11:26
Да де,но честно да си кажем тук не винаги се дават най-добрите съвети.Всмисъл според мен е много по добре да питаш някой близък или някой,за който си сигурен,че знае,отколкото да стреляш на сляпо в някъв форум(не казвам нищо лошо за форума,принципно говоря)...Иначе естествено че никой не се е родил научен,но да не знаеш кво правиш и да го правиш тупайки се по гърдите от геройство е глупост.В крайна сметка проблема на давещите се,а проблем на самите давещи ;)

machoka
06-14-2006, 11:44
Съгласен.

06-14-2006, 12:33
Наистина... навсякъде е пълно с деградета... :shock:
Не може името си да напише без правописни грешки, не помни кога за последно и коя книга е прочел(а), но знае всички песни на Азис наизуст , друса поне 3-4 вида дроги и се гордее с това! Пълен ужас, к'во да ви кажа... Далеч от такива, оставете ги да се самоунищожат сами, така или иначе нямат шанс. А природата не търпи дълго време деградета - едно по едно си заминават или влизат в пътя. Викат му на това "Естествен подбор".
Защо трябва да се оставят на произвола?!Истина е,че трудно се набива нещо на твърдоглавци(и от личен опит го казвам)-но не е решение просто да говорим за това-мисля,че колкото и да е глупаво по някакъв начин трябва да се карат повече хора да се замислят(специално за потребителите в този форум),а не да се насърчават или да ги подминаваме...непрекъснато ми повтарят колко съм мекушава,но това е човешко и мисля,че всеки има право на помощ,ако не,на съвет дори и да е безсмислено...