PDA

View Full Version : Chuvstvam se mnogo gadno



otchayanata
06-13-2006, 23:21
Tolkova sum tujna i otchaiana. Momcheto koeto haresvam ne mi obrushta vnimanie. Vinagi momchetata koito ne haresvam(kato gajeta) mi obrushtat vnimanie i me svaliat, a tezi koito az haresvam ne mi obrushtat vnimanie. Zashto triabva vinagi taka da stava. Ta s vuprosnoto momche se pozdraviavame kato se razminem, i tolkoz. Ako se interesuvashe ot men shteshe da doide i da govori s men, ne e li taka? Inache toi e goliam pich, sus samochuvstvie(v granicite). Neznam ako mu pokaja che go haresvam, toi shte vzeme puk hich da ne me pozdraviava, shte kaje:"A, az taia moga da ia imam po vsiako vreme" Napravo neznam kakvo da pravia. Tolkova mi haresva(kato vunshnost), prosto me prevlicha strashno mnogo. Izglejda mi dobur i s gotin harakter :) No prosto ne znam tolkova go haresvam,a toi sum sigurna ne :( Vsiaka vecher kato zatvoria ochi vijdam negovite. Tolkova se izmuchvam. Ne znam da li si ima priatelka, a i niamame obshti poznati.
Izvinete me mnogo za dulgia post, no sum mnogo tujna, neznam kakvo da napravia za da me haresa,za da moga da go imam.
Mersi mnogo na tezi koito prochetoha vsichko tova

Mikohito
06-13-2006, 23:28
Здравей "otchayanata" може би ще си кажеш,че това е типичния отговор но бих ти дал съвета да не чакаш наготово той да ти падне в ръчичките.Задействай се малко покажи да момчето че не ти е безразличен и че за теб не е "част от тълпата" а значи нещо повече.Аз съм момче но също съм изпадал в този проблем повярвай ми ще загубиш много повече ако чакаш той първи да действа покажи му чувствата си пък той нека си троши главата ако и той те харесва няма да остане безучастен за да не те изпусне.Успех!!! \:D/

ironic
06-13-2006, 23:28
Tolkova sum tujna i otchaiana. Momcheto koeto haresvam ne mi obrushta vnimanie. Vinagi momchetata koito ne haresvam(kato gajeta) mi obrushtat vnimanie i me svaliat, a tezi koito az haresvam ne mi obrushtat vnimanie. Zashto triabva vinagi taka da stava. Ta s vuprosnoto momche se pozdraviavame kato se razminem, i tolkoz. Ako se interesuvashe ot men shteshe da doide i da govori s men, ne e li taka? Inache toi e goliam pich, sus samochuvstvie(v granicite). Neznam ako mu pokaja che go haresvam, toi shte vzeme puk hich da ne me pozdraviava, shte kaje:"A, az taia moga da ia imam po vsiako vreme" Napravo neznam kakvo da pravia. Tolkova mi haresva(kato vunshnost), prosto me prevlicha strashno mnogo. Izglejda mi dobur i s gotin harakter :) No prosto ne znam tolkova go haresvam,a toi sum sigurna ne :( Vsiaka vecher kato zatvoria ochi vijdam negovite. Tolkova se izmuchvam. Ne znam da li si ima priatelka, a i niamame obshti poznati.
Izvinete me mnogo za dulgia post, no sum mnogo tujna, neznam kakvo da napravia za da me haresa,za da moga da go imam.
Mersi mnogo na tezi koito prochetoha vsichko tova

Олеле загубих няколко хиляди мозъчни клетки докато го чета това.

Голяма отчаяност, след като му харесваш личицето! Остава самоубийство. Просто си хлътнала. Ще се оправиш. Спокойно.

EvilGirl
06-13-2006, 23:29
Мммм и аз много пъти съм си мислила " Харесват ме само некфи, к1дето аз не харесвам " За едно обаче не съм съгласна

Ako se interesuvashe ot men shteshe da doide i da govori s men, ne e li taka?
Мисля ,че не трява да чакаш висчко да стане на готово ;) Като се поздравите се поспри малко. Питай го как е ... Загатни там нещо за кафенце да с евидите малко ... Или нещо такова... Не мисля, че това ще го нкара да си мисли
, az taia moga da ia imam po vsiako vreme ... :)

x-PeRiMenT
06-13-2006, 23:53
Tolkova sum tujna i otchaiana. Momcheto koeto haresvam ne mi obrushta vnimanie. Vinagi momchetata koito ne haresvam(kato gajeta) mi obrushtat vnimanie i me svaliat, a tezi koito az haresvam ne mi obrushtat vnimanie. Zashto triabva vinagi taka da stava. Ta s vuprosnoto momche se pozdraviavame kato se razminem, i tolkoz. Ako se interesuvashe ot men shteshe da doide i da govori s men, ne e li taka? Inache toi e goliam pich, sus samochuvstvie(v granicite). Neznam ako mu pokaja che go haresvam, toi shte vzeme puk hich da ne me pozdraviava, shte kaje:"A, az taia moga da ia imam po vsiako vreme" Napravo neznam kakvo da pravia. Tolkova mi haresva(kato vunshnost), prosto me prevlicha strashno mnogo. Izglejda mi dobur i s gotin harakter :) No prosto ne znam tolkova go haresvam,a toi sum sigurna ne :( Vsiaka vecher kato zatvoria ochi vijdam negovite. Tolkova se izmuchvam. Ne znam da li si ima priatelka, a i niamame obshti poznati.
Izvinete me mnogo za dulgia post, no sum mnogo tujna, neznam kakvo da napravia za da me haresa,za da moga da go imam.
Mersi mnogo na tezi koito prochetoha vsichko tova

Не чакай друг да ти върши работата.Това не са филмите.Няма смисъл да чакаш той да ти обърне внимание.Ако до сега не го е направил сигурно няма и да го направи.Най-добре ти иди при него и го заговори. Направете си едно лафче.Пофлиртувай малко с него.Сближете се.Покажи му, че го забелязваш.Няма момче, на което женското внимание да му е неприятно.На всеки му капе мед на душичката като знае че е харесван или обект на женско внимание. :smt006

otchayanata
06-14-2006, 00:01
Не чакай друг да ти върши работата.Това не са филмите.Няма смисъл да чакаш той да ти обърне внимание.Ако до сега не го е направил сигурно няма и да го направи.Най-добре ти иди при него и го заговори. Направете си едно лафче.Пофлиртувай малко с него.Сближете се.Покажи му, че го забелязваш.Няма момче, на което женското внимание да му е неприятно.На всеки му капе мед на душичката като знае че е харесван или обект на женско внимание.

Da, no ako pokaja che go haresvam toi shte vzeme da se napravi na nedostupen, shte mu se vdigne oshte poveche samochuvstvieto, che moje da ima i men. Kakto kazah e mnogo simpatichen, i sum pochti sigurna che mnogo momicheta mu se vlachat v krakata, biagat sled nego. Sega drug e vuprosut do kolko toi im obrushta vnimanie. Naistina me e strah da spre da me pozdraviava.

Axxxel
06-14-2006, 00:03
True True...няма момче, което да не се ласкае или радва от женско внимание...покажи му...пък ако не загрее...направо му го натвърди :D .Ако няма интерес, значи няма шанс...

06-14-2006, 00:32
Qvno se pritesnqva toi da te zagovori.Ima mom4eta koito se strahuvat da zagovoriat momi4etata koito haresvat.Na kolko godini ste dvamata?Poemi iniciativata,bez kolebanie \:D/

otchayanata
06-14-2006, 20:58
Ami az sum pochti na 18, a toi moje bi kum 20-21god.
Prosto me e strah da si "pokaja" chuvstvata za da ne se otkaje ot men, imam v predvid da ne spre da me pozdraviava. I az neznam, mnogo sum oburkana. Ako razbere che go haresvam shte se okaja lesna pliachka, neznam kakvo mislite vie :?:

06-14-2006, 21:16
Ami az sum pochti na 18, a toi moje bi kum 20-21god.
Prosto me e strah da si "pokaja" chuvstvata za da ne se otkaje ot men, imam v predvid da ne spre da me pozdraviava. I az neznam, mnogo sum oburkana. Ako razbere che go haresvam shte se okaja lesna pliachka, neznam kakvo mislite vie :?:

Az pyk sym otegchena. Vyv vseki post dosega pishesh edno i syshto. Ne ste malki i naivni na 13-14 godini, taka che zashto ne bydesh iskrena s nego? I kakvo , ako spre da ti kazva "zdrast'? Taka shte e po-dobre, zashtoto nqma da imash nikakyv kontakt s nego i shte go zabravish po-byrzo. Sega samo se izmychvash i tova nqma da se promeni, ako ne napravish neshto. Toi nqma da poeme pyrvata stypka. A i chestno kazano, shtom dosega ne e, edva li ima interes kym teb. Mislq, che toi e dostatychno zrql za igrichki.

The Interceptor
06-14-2006, 21:19
Tolkova sum tujna i otchaiana. Momcheto koeto haresvam ne mi obrushta vnimanie. Vinagi momchetata koito ne haresvam(kato gajeta) mi obrushtat vnimanie i me svaliat, a tezi koito az haresvam ne mi obrushtat vnimanie. Zashto triabva vinagi taka da stava. Ta s vuprosnoto momche se pozdraviavame kato se razminem, i tolkoz. Ako se interesuvashe ot men shteshe da doide i da govori s men, ne e li taka? Inache toi e goliam pich, sus samochuvstvie(v granicite). Neznam ako mu pokaja che go haresvam, toi shte vzeme puk hich da ne me pozdraviava, shte kaje:"A, az taia moga da ia imam po vsiako vreme" Napravo neznam kakvo da pravia. Tolkova mi haresva(kato vunshnost), prosto me prevlicha strashno mnogo. Izglejda mi dobur i s gotin harakter :) No prosto ne znam tolkova go haresvam,a toi sum sigurna ne :( Vsiaka vecher kato zatvoria ochi vijdam negovite. Tolkova se izmuchvam. Ne znam da li si ima priatelka, a i niamame obshti poznati.
Izvinete me mnogo za dulgia post, no sum mnogo tujna, neznam kakvo da napravia za da me haresa,za da moga da go imam.
Mersi mnogo na tezi koito prochetoha vsichko tova

Не чакай друг да ти върши работата.Това не са филмите.Няма смисъл да чакаш той да ти обърне внимание.Ако до сега не го е направил сигурно няма и да го направи.Най-добре ти иди при него и го заговори. Направете си едно лафче.Пофлиртувай малко с него.Сближете се.Покажи му, че го забелязваш.Няма момче, на което женското внимание да му е неприятно.На всеки му капе мед на душичката като знае че е харесван или обект на женско внимание. :smt006


:wink: :wink: :wink: