PDA

View Full Version : Цяла нощ е в дискотеката... Ревност ?!



aMf1
06-14-2006, 08:51
здр пиша ви с цел съвет: гаджето ми се хвана на работа в дискотеката в града (нощем логично) за да сме заедно през деня.До тук добре НО в дискотеката има една сервитиорка къде половината област я е минало и тя сега започва да му прави сексуални намеци :evil: неква к***а и то голема.
той ми каза че няма сми да ревнувам че там всички били грозни че за него съм само аз и така оня ден се разхождаме и тои ми вика "видя ли тва момиче с черните коси" и аз "да" тои: "е тя ми е колежка" и аз тогава се ядосах то момичето симпатично и му викам "нали били само грозни" а тои "е само тя къде е по симпатична" мн ме издразни тва казвала съм му милиони пъти че няма да ме ядоше ако ми каже че някое момиче е симпатично по би ме ядосало ако ме излъже че са грозни...направо нз кво ми става. Мн започвам да го ревнувам #-o и нз дайте някакъв съвет не искам да се карам с него за глупости при положение че до сега никога не ми е изневерявам ама е гадно да знам че тои е навън по цяла нощ а аз съм вкъщи :( посъветвайте ме

niGGa
06-14-2006, 08:54
Поговорете открито.

djigi
06-14-2006, 09:08
Наистина е направил доста..... поне след като бяхте видяли момичето да се беше повторил (да каже, че според него е грозна). Принципно за мен сексът не е изневяра и не бих се впечатлила, ако го направи веднъж и то с "една сервитиорка къде половината област я е минало". Все пак както каза niGGa. Обясни му, че това те дразни...не го пази яда в себе си "Капка по капка вир става"

aMf1
06-14-2006, 09:29
Обясни му, че това те дразни...не го пази яда в себе си "Капка по капка вир става"
права си :|

niki7o
06-14-2006, 10:57
Обясни му, че това те дразни...не го пази яда в себе си "Капка по капка вир става"
права си :|
i az taka mislq

06-14-2006, 12:52
Ако те обича истински и е влюбен в теб няма да ти изневери, а ако го направи може да само да се радваш, че навреме си разбрала какъв е... и от там нататъка да му биеш шута.

rozovo_dupe
06-14-2006, 13:00
Обясни му, че това те дразни...не го пази яда в себе си "Капка по капка вир става"
права си :|
i az taka mislq
az sa6to

RoSsY88
06-14-2006, 13:39
Защо не му повярваш...Ако те обича няма да и изневери или да те замени!Моля те не го ревнувай,защото може би го ревнуваш без причина.Загубих страхотно момче,щот го ревнувах без причнина,заради еи такива симпатични момичета!Ревнуста задушава,води до учождени и колкото и да те обича заради ревноста може чуствата да изстинат и изчезнат!При мен така стана.Моля те вслушай се в съвета ми и не прави и ти тази грешка!Колкото и да го ревнуваш си мълчи,крий ревноста,не я показвай пред него!Инак можеш да го загубиш завинаги,а ти както виждам мн си го лофкаш.Ако иска да е с друга ревноста ти ще му направи решението категорично да не е с теб,за тва му дай свобода ако иска да е с друга ревноста е в минус за теб.А той те обича и няма да те замени ако не му дадеш пречина!!!

Nadelina
06-14-2006, 14:43
Golemite kamyni karucata gi zaobikalq..no malkite mogat da q obyrnat !!! Govori s nego..kaji mu kfo ti e ..

ludamacka
06-14-2006, 14:48
hm ami moje bi nqma za kvo da renvyva6 6tom do sega ne ti e daval povod.no moje bi problema e onazi det vika6 4e e k*va.takiva sa mi qsni :x t6aka 4e imai 1 na ym

NeSTa_86
06-14-2006, 15:19
Обясни му, че това те дразни...не го пази яда в себе си "Капка по капка вир става"
права си :|а бе много сте странни бе хора...кво искате да напусне работа, за да не му ревнува приятелката ](*,) ](*,) ](*,)
](*,) бати егоистите сте вие жените честно.....

06-14-2006, 16:35
Обясни му, че това те дразни...не го пази яда в себе си "Капка по капка вир става"
права си :|а бе много сте странни бе хора...кво искате да напусне работа, за да не му ревнува приятелката ](*,) ](*,) ](*,)
](*,) бати егоистите сте вие жените честно.....
Пич, те не говореха за работата...

m0nkataa
06-14-2006, 16:44
Хмз...Да, най-добре поговори с него, не се измъчвай! Мисля, че след като ти е казал, че за него няма друга освен теб, е така! Все пак ако не му пукаше за теб едва ли щеше да го каже! И не го ревнувай, както казаха други хора преди мен, така се измъчваш и ти, измъчваш и него!
Успех! :)

j0r0_fear
06-14-2006, 16:53
закво някои път не го издебнеш..и да отидеш таино в дискотеката и да гледаш какво правят..смисъл такъв ако подозираш нещо..дали може да става там и затова..

Barbaronka
06-14-2006, 16:58
hah..moeto gadje bachkashe v diskoteka
I az kato ideh tam se kachvah nai-visoko i igraeh kato luda..
S kakva revnost me gledashe samo kato minavashe s podnosaaa..Lele male!
Probvai da vidish kak deistva! ;)

miss_hot_kiss
06-14-2006, 17:04
hah..moeto gadje bachkashe v diskoteka
I az kato ideh tam se kachvah nai-visoko i igraeh kato luda..
S kakva revnost me gledashe samo kato minavashe s podnosaaa..Lele male!
Probvai da vidish kak deistva! ;)

мацка тя не иска да прибягва до такива методи-смисъл да го дразни... :-k ай мисля че тя не е с него в дискотеката,понеже не я пускат... :-k
а миличка,той ако иска да ти изневери ще го направи,така че не се мъчи...гадно е ама е такааа

BAD_GIRL_
06-14-2006, 17:09
:arrow: :idea: P O G O V O R E T E W E X O R A :?: :smt008

sexy_dizzy
06-14-2006, 17:18
Ами най-добрият варриант е и ти да си в дискотеката,той ще се радва,ако наистина те обича.Така едновременно ще го наблюдаваш и едновременно ще разбереш дали те ревнува.А ако нямаш възможността да ходиш на дискотека му кажи,че му имаш голямо доверие,така той едва ли би имал желание за изневяра,защото после ще се чувства гузен.Явно не му вярваш напълно,а щом той ти е казал,че няма смисъл да го ревнуваш му се довери.Повярвай му-защо да те лъже,ако иска друга,няма да ти изневерява,направо ще скъса с теб-но явно не иска!
И още една причина,с която мога да те убедя,че ти е верен.Той веднага ти е казал кое е това момиче,нали?!А можеше да не ти го каже.Следователно той ти споделя.Мила,просто се радвай,че си с него-не си създавай излишни проблеми!! :!: O:)
:roll: И помни,че наистина,ако те тревожи нещо около връзката ви-просто му го сподели и решете проблема!Но не прекалявай,бъди по-деликатна,прекалената ревност отблъсква любимия!!!

aMf1
06-14-2006, 21:39
Послушах ви и говорих с него.Той каза че за няго тая не означава нищо че обичка само мен,но видях че му стана гано че не му имам доверие,но пък каза че е по-добре че съм говорила с него и се разбрахме. :P Благодаря за съветите! :wink: наистина ми бяха от полза O:)

aMf1
06-14-2006, 21:45
и даже днес понеже имам рд ми подъри една хълкичка и каза че иска да сме винаги заено ииииии беше всичко мн хубаво и ми говореше толкова нежно и мило :smt007 даже съжалявам че му нямах доверие при положение че ми каза да не ревнувам O:) (ама всепак човек винаги трябва да си има едно на ум... [-X )

strawberry1988
06-14-2006, 22:58
smi normalno e da se 4uvstva6 taka,no mislq 4e ako si pogovorite 6te se 4uvstva6 po-spokoina

NaI_MiLi4KaTa
06-15-2006, 01:51
:smt006 Аз мисля, че той е искрен с теб. :-k И е най-добре да знаеш, че ревността е изкуството да причиняваш на себе си по-голямо зло, отколкото на другите.

Krem4eto
06-16-2006, 09:21
Защо не отидеш в дискотеката и сама виж как стои работата?!

ziky
06-16-2006, 09:24
Дискотеките винаги са ми били едно от най омразните неща.....мн ясно че имаш основание да го ревнуваш...кой знае какво с кой е правил без ти да знаеш

Az_Nikito
06-16-2006, 10:09
edin otkroven razgovor 6te vi doide mnogo dobre !!!!! :smt008