PDA

View Full Version : kak da se registriram



06-14-2006, 10:34
hora kak da se registriram na maila mi pratiha nqkav formylqr koito na6te trqbvalo da populnqt vaprosa 1 kak da go izprintiram bez printer i posle kvo da go pravq sled kato go popalnqt

06-14-2006, 10:43
mi napravih go ma posle mi pratiha mail :Добре дошли на TeenProblem.net Форумите

Според разпоредбите COPPA в момента вашият потеребител е неактивен.

Моля разпечатайте това съобщение и помолете ваши родител или настойник да го разпише и постави дата на него. След това го изпратете по факс до:



ИЛИ го пратете по пощата до:



------------------------------ СРЕЖИ ТУК ------------------------------
Разрешение за участие в сайта TeenProblem.net

Потребител: celtic dream
Парола: maru6a
Мейл: cool_kitty_@abv.bg

ICQ Номер:
AIM Адрес:
MSN Messenger:
Yahoo Messenger:
Сайт:
Град: sf
Занимание:
Интереси:

ПРЕГЛЕДАХ ИНФОРМАЦИЯТА, ДАДЕНА ОТ ДЕТЕТО МИ И ДАВАМ РАЗРЕШЕНИЕ НА TeenProblem.net ДА ЗАПИШЕ ТАЗИ ИНФОРМАЦИЯ.
РАЗБИРАМ, ЧЕ ТАЗИ ИНФОРМАЦИЯ МОЖЕ ДА БЪДЕ ПРОМЕНЯНА ПО ВСЯКО ВРЕМЕ С ПОМОЩТА НА ПАРОЛАТА.
РАЗБИРАМ, ЧЕ МОГА ДА ИЗИСКАМ ПРЕМАХВАНЕТО НА ТАЗИ ИНФОРМАЦИЯ ОТ TeenProblem.net ПО ВСЯКО ВРЕМЕ.


Родител или Настойник
(напишете вашето тук): _____________________

(подпис): __________________

Дата: _______________

------------------------------ СРЕЖИ ТУК ------------------------------


След като администраторите получат горния формуляр по факс или по пощата, потребителя ви ще бъде активиран.

Моля не забравяйте вашата парола, защото тя е кодирана и ние не можем да ви я пратим. Но в случай че я забравите, можете да поискате нова, която ще ви бъде пратена по същия начин като тази.

Благодарим ви, че се регистрирахте.

-- i nz kvo da pravq ot tyk natatuk :-k

djigi
06-14-2006, 10:54
Слагаш го на една дискетка, отиваш в някоя книжарница с принтер или компютърен клуб и принтираш. После го попълват родителите както е обозначено и го пращаш по пощата, но пък не са дали адрес. Бих те посъветвала нещо, но не е правилно, така че действай по легалния начин.

teenkopele
06-14-2006, 12:41
Даваш, че си над 13 години, и готово. :wink:

06-14-2006, 16:46
mersi!!!!!yeah!!!!!!!at last!!!!!!!registrirah se!!!!!!!!e sa i 13 6e gi mina...sled 6 meseca :lol:

cool_kitty_:P
06-14-2006, 16:49
a otkade da si sloja pic? :-k sr 4e vi pitam takiva gluposti ma ni6to ne 4atkam...