PDA

View Full Version : Коя според вас е основната причина за изневяра?



Аз съм!
06-14-2006, 12:06
..............какво кара хората да изневеряват???
Според повечето учени т'ва е "заложено в природата на мъжа"
а какво кара жените да го правят???
Как мислите? Защо хората в един момент тръгват да търсят да изчукат някоя друга/да бъдат изчукани от някой друг?
И изобщо какво според вас е изневярата? Дали е физическа или на ниво психика?

NeSTa_86
06-14-2006, 12:07
stigne li se do iznevqra,znachi e vreme da se razdelite !

desito_88
06-14-2006, 12:13
horata izneverqvat kogato ve4e nqma trypka mejdu tqh ili im e pisnalo edno i sa6to i iskat da osetqt malko 4ujda plyt.Mislq 4e tova e glavnata pri4ina da se izneverqva,a stigne li se do iznevqra tova zna4i 4e skoro 6te se stigne i do razdqla !

Nadelina
06-14-2006, 12:17
Nujdata ot raznoobrazie..Jelanieto da imash nqkoi drug i da bydesh nechii drug..No tfa ne znachi che ti e pisnalo ot gadjeto ti..Prosto iskash neshto razlichno..Az mislq che tfa si e savsem normalno...Da izneverish ne e nishto losho :)

RoyTheReaper
06-14-2006, 12:18
изневярата е нещо нормално, като се има предвид че от биологична гледна точка смисъла на живота ни е да продължим вида. затова на всички хора ни се прави секс. секса с един партньор писва и затова се търси друг. това е заложено в първичните ни инстинкти. друг е въпроса че обществото го е обявило за неморално.

почти същото е и ако не говорим само за секс. лщбовта се предизвиква от коктейл от хормони които мозъка изпуска, но организма след време привиква, и ефекта им не се усеща; както когато пиеш много алкохол и след време започва да не те хваща. затова вечна любов има само по-филмите. когато любовта затихне, лесно може да се стигне до ново влюбване и изневяра.

06-14-2006, 12:18
Не е НИЩО ЛОШО????????????

06-14-2006, 12:30
Не е НИЩО ЛОШО????????????
Еми явно и аз и ти сме тъпи и не разбираме ;-) А за мен изневярата е страшно гнусно нещо. Щом на някой му се иска 'разнообразие' и да се чука с кого ли не, да не си хваща изобщо гадже...иначе какъв е смисълът от половинка?Никакъв! Просто лъжеш и разочароваш човека до себе си. Някой ден ще го разберете...

`Death`Whore`
06-14-2006, 12:41
От биологична гледна точка във всяко животно от мъжки пол в заложено, че трябва да оплоди колкото може повече женски. Така е и при хората, но хората имат разум!

Slip-X
06-14-2006, 13:22
Не е НИЩО ЛОШО????????????
Еми явно и аз и ти сме тъпи и не разбираме ;-) А за мен изневярата е страшно гнусно нещо. Щом на някой му се иска 'разнообразие' и да се чука с кого ли не, да не си хваща изобщо гадже...иначе какъв е смисълът от половинка?Никакъв! Просто лъжеш и разочароваш човека до себе си. Някой ден ще го разберете...

напълно съм съгласен с вас

strange__
06-14-2006, 13:26
Nujdata ot raznoobrazie..Jelanieto da imash nqkoi drug i da bydesh nechii drug..No tfa ne znachi che ti e pisnalo ot gadjeto ti..Prosto iskash neshto razlichno..Az mislq che tfa si e savsem normalno...Da izneverish ne e nishto losho :)
Но едва ли,когато на теб ти изневерят ще си също толкова либерална :wink: Аз лично не одобрявам изневярата и не си кривя душата....просто никога не би ми било приятно да знам,че момчето ми е пожелало и дори имало друга без значение от причината!И дори за него да е просто секс,плътска наслада,аз ще бъда наранена и то не физически!Така че изневярата винаги има и своята психическа страна.Едно подобно нещо не вещае нищо добро :roll:

06-14-2006, 13:33
напълно съм съгласен с вас




Но едва ли,когато на теб ти изневерят ще си също толкова либерална Аз лично не одобрявам изневярата и не си кривя душата....просто никога не би ми било приятно да знам,че момчето ми е пожелало и дори имало друга без значение от причината!И дори за него да е просто секс,плътска наслада,аз ще бъда наранена и то не физически!Така че изневярата винаги има и своята психическа страна.Едно подобно нещо не вещае нищо добро

Изключително се радвам, че все още има хора като вас ;-)

zeleni_o4i
06-14-2006, 13:44
prirodata e suzdala neobuzdanata strast na mujete kum iznevqra za da se garantira produljenieto na choveshkiq rod :lol: :lol: :lol:

06-14-2006, 13:53
ami spored men za da izneveri edno mimiche ili jena,ili e otegchena,ili prosto si e takava.ne moje da byde samo s edin myj,a se nujdae ot oshte.poznavam mn takiva hora.prosto ponqkoga im e skuchno samo s edin.tova im e v prirodata. :-k ](*,) :smt011 :smt019 :mrgreen:

Аз съм!
06-14-2006, 13:55
prirodata e suzdala neobuzdanata strast na mujete kum iznevqra za da se garantira produljenieto na choveshkiq rod :lol: :lol: :lol:

Добре де
ма аз питам жените що го правят???

06-14-2006, 14:05
Защото са курви...?

Аз съм!
06-14-2006, 14:14
Защото са курви...?
И кво излиза?
Значи мъжете го праят щото им заложено генетично а жените защото са курви???
От тук следва че на жените им е генетично заложено да са курви?!?!??
Е тва не го вервам!!!!!!!!!1

Nadelina
06-14-2006, 14:36
Защото са курви...?
И кво излиза?
Значи мъжете го праят щото им заложено генетично а жените защото са курви???
От тук следва че на жените им е генетично заложено да са курви?!?!??
Е тва не го вервам!!!!!!!!!1
Nikoga ne sam priemala ei tfa razdelenie .. Muje koito sa s mnogo jeni - Playboy .. Jeni - KURVI .. Prosto e tupo..

BAD_GIRL_
06-14-2006, 15:23
ami as mi moq muj mno se obi4ame i si praime orgiki no tova ne ozna4ava 4e si izneverqvame.....izneverqvala sam samo vednuj i ne smqtav vtori put da go pravq .....znaete li zashto izneverix na bivshoto mi gadje zashto ne mu stavashe 3 pati i as reshix da pravq sex s nai dobriqt mu priqtel no posle mu kazax na bivshiqt mi i toi malko mi se razsurdi no nqmashe drug izxod tova shteshe da me izmu4va mno .....za tova vi savetvam da ne vurshite gluposti za da ne sujalqvate mno zashto as oshte sujelqvam i to mno proklinqm denq kogato go napraix tova ;-) :wink: 8)

`Death`Whore`
06-14-2006, 15:36
Жената е различна. Тя трябва да роди здраво поколение, което не предполага да има безразборни сексуални контакти.

И, както казах, човекът е разумно същество, не се осланя само на инстинктите си. Мъжът, който прави секс с много жени, е мъжка курва и макар обществото да гледа на него с много по-добро око, отколкото на жена, правеща същото, в моите очи са еднакви.

Shine
06-14-2006, 15:40
Защо изневеряваме...И сега не мога да си обясня защо съм го правила...Може би понякога действам доста първосигнално и както го почувствам,така го правя...Изневеряла съм тогава,когато не са били много силни чувствата..когато съм срещала човек,който адски много ме привлича и преставам да мисля и живея за момента...
Нз...за някой хора изневярата е непростима...за други нещо обичайно...Нз от кои съм...
Когато съм говорила с някои от бившите ми за изневерите винаги съм им казвала:Ако ще ми изневеряваш,прави го така че аз да не разбера...А има ли откъде да разбера,предпочитам да е от теб,а не от някой друг...Защото така вече би ме заболяло...Може би...
И кво?Жените изневерявали щот са курви...ОК,ако мислите така...Въпрос на гледна точка...

fantasmagora
06-14-2006, 15:58
Според мен изневярата се е превърнала в една малка част от живота.
Заради нея хората понякога се разделят, а по някога помага за спасяване на връзката им. Когато си омръзнат, тръпката изчезне или просто няма силни чувства хората си изневеряват. Понякога един край е едно ново начало. :wink:

alkobalko
06-14-2006, 16:03
Lichno men iznevqrata me otvrashtava. Za mujete ne e opravdanie "tova im e v prirodata". Ako obicha momicheto do sebe si shte promeni haraktera si. Pri jenite v povecheto sluchai e za otmushtenie. Kakvoto i da e, iznevqrata e nai-dolnoto neshto, koeto mojesh da prchinish na lubimiq chovek. Oshte po-gadno e, ako tq e ne samo fizicheska, no i ima chuvstva, a vupreki tova si s gadjeto si.

Аз съм!
06-14-2006, 16:16
Pri jenite v povecheto sluchai e za otmushtenie. .

Значи кво искаш да кажеш - че жените са склонни да "продадат" тялото си само за да напраят гадно на някой? Демек без ТЕ самите да изпитат удоволствие от това?
Хе
че по твойта логика излиза че наистина в природата на жената е да бъде "КУРВА"
все пак си вдига краката "за да постигне/спечели" нещо
Поправи ме ако греша ма курвите точно тва правят - вдигат краката за "печалба"

06-14-2006, 16:31
Жената е различна. Тя трябва да роди здраво поколение, което не предполага да има безразборни сексуални контакти.

И, както казах, човекът е разумно същество, не се осланя само на инстинктите си. Мъжът, който прави секс с много жени, е мъжка курва и макар обществото да гледа на него с много по-добро око, отколкото на жена, правеща същото, в моите очи са еднакви.
Ето това е истината!!!

Когато казах, че когато една жена изневерява е курва, нямах предвид, че всички са такива, а само тези, които го правят ;-) А както Death`Whore каза изневеряващите мъже също са курви, но мъжки!!! За мен понятие Плейбой няма. Думата е КУРВА (МЪЖКА)

artilerista_vlad
06-14-2006, 16:35
za men iznevqrate e mnogo gadno ne6to. nemoga da priema 4e v myja bilo zalojeno goneti4no da oplodi kolkoto se moje pove4e jenski tova e prostotiq. nie ne sme jivotni, na tqh im e zalojeno. kakto be6e kazano sme razumni sy6testva i ne biva da pravim takiva pyrvosignalni ne6ta. a kogato stava duma za istinski 4uvstva mejdu dvama du6i ranata koqto moje da ostavi iznevqrata e ne6to koeto nemoje da se zabravi ili ostavi v minaloto. pone spored men. za nqkoi moje tova da e ostarqlo mislene, no ako iska6 da se 4uka6 ili da te 4uka koito si pojelae6 nqma smisyl da ima6 ili da si tyrsi6 gadje. za da si s nqkoi ti trqbva pyrvo da si gotov da si samo s nego i tova e. kogato toi ne te zadovolqva - mi pomogni mu da po4ne da go pravi ili pyk go naso4i, no ne posqgai kym drug ako iska6 sled tova da si s toq 4ovek. tova e moeto mnenie
NE NA IZNEVQRATA [-X [-X [-X [-X [-X [-X

`Death`Whore`
06-14-2006, 16:38
Предците на човека са животните.

`Death`Whore`
06-14-2006, 16:39
Предците на човека са животните.

ZLA
06-14-2006, 16:52
do iznevqra se stiga samo kogato si s nqkoi i tozi nqkoi ne ti dava ne6ty..i sled kato ne ti dava ne6ty ti otiva6 i go tarsi6 pri drug..i taka se stiga do iznevqra

`Death`Whore`
06-14-2006, 16:55
do iznevqra se stiga samo kogato si s nqkoi i tozi nqkoi ne ti dava ne6ty..i sled kato ne ti dava ne6ty ti otiva6 i go tarsi6 pri drug..i taka se stiga do iznevqra
Ами ако гаджето ти няма възможност да прави секс с теб...месец или два? Това обоснована изневяра ли е?