PDA

View Full Version : LAJA LI E LUBOVTA MI?



SladkataNiki
06-14-2006, 12:56
zdraveite !!! pi6i vi edno mnogo obyrkano momi4e. Neznam kakvo da pravq. Iskam savet i pomo6t!!! ETO go i problema:
Esenta edno mom4e zapo4na da me svalq-D. Poznavahme se otdavna no ne bqh gledala na nego po toq na4in. Simpatqga e, sladur. Az zapo4nah da go haresvam a po kusno tazi simpatiq prerasna v lubov. 6tqhme da tragvame, no negoviq priqtel mi kaza 4e hodi i pri o6te edno momi4e - M. i iskal da hodi i s dvete ni. TOgava toq negoviq mu priqtel-Q. me celuna. Be6e mako predi koleda. Q. iska6e da trygnem na kolednoto tarjestvo v daskalo. No D. razbra za tova mejdu men i Q. Az mu kazah 4e znam za nego i M. i za tova sam go napravila - za da mu go vyrna. TOi kaza 4e nqma da se povtori i iska da e s men .Edna ve4er (2dni predi koleda) toi doide do domai mi predloji da hodim. AZ se 4udeh 4udeh i re6ih da priema. Stanahme gadjeta. NO na sutrinta mi se obadi edna poznata - M. i me popita dali hodq s nego. Okaza sse 4e toi hodel i s dvete ni. Napravo 6tqh da umra. Tq mi predloji da mu spretnem nomer i da vidim koq 6te izbere. Az i kazah 4e moji i da go napravim oba4e trqbva da se vidim i da se razberem. Sled edna ve4er (koleda) mi se obadi D. Kaza mi 4e ne bil hodil s neq skusa s men i mi se razsardi 6toto sam se nagovarqla zad garbo mu. Skusahme i kaza 4e 6te tragne s neq za da mi varne zaradi Q. Na men mi stana mnogo mnogo gadno. ](*,) neznaeh kakvo da napravq. nznaeh na kogo da vqrvam na neq ili na nego. sled tova zagubihme vsqkakvi vrazki s nego. TOi mi be6i sardit, no mi pra6ta6e sms-i 4e me obi4a o6te i nemoje da me zabravi i 4e mn sam go naranila kato sam go predala. Edna ve4er me iznenado i doide do doma. kaza 4e o6te me obi4a i iska da e s men. iiska6e ot men da si pomislq dali az o6te go obi4am. Az go obi4ah vinagi no neznaeh dali da tragna s nego pak za6toto moje pak da me naradi. sled 2 ve4eri doide do doma s moqta nai dobra priqtelka-S.Uj togava 6te6e da mi predloji. No tova ne stana. Na drugiq den razbrah 4e e pra6tal sms-i na moqta FR i e iskal da hodi s neq. TQ mu eotkazala i mi kaza o6te pri purva vazmojnost. Az re6ih da ne se zanimavam pove4e snego i da go ostavq. pak ako me obi4atoi sam 6te me potarsi. Prekarah okolo mesec sama. Sled tova toi po4na da mi pi6e 4e me obi4a i 4e sajelqva za vssi4ko, no trqbva6e da si zamine na selo za 5 dena. i prez tova vreme az tragnah s edno mom4e - S. Toi haresva6e moira FR - S. no tq nego ne. S nego re6ihme da napravim ne6tu kato sdelka - Az i toi 6te tragnem za da zabtaavim - az-D., a toi - S. prez tova vreme az sviknah s nego i malko po4nah da go haresvam. Edin den si otidoh na selo i mi se obadi D. Edva ne pla4e6e po telefona. Popita me naro4no li go pravq. Zada mu e gadno. Toi me poznava6e mn dobre i znae6e ne ne obi4am S. Iska6e da znae za6to zam s nego. A az neznaeh kakvo da m u kaja. s S. hodihme 3 sedmici i napraq se skarahme i skusahme. Togava D. me popita dali o6te go obi4am. Az mu kazah 4e ne sam spirala da go obi4am . I sled okoo 3 sedmici tragnahme. Izlejda6e 4esnten i naistina mu li4e6e 4e ima 4uvstva kum men. Sega pravim 2 mesec otkato sme zaedno. Naistina sme mn 6tastlivi zaedno. No sega razbrah 4e prez 1mesec kogato sme tragnali toi e pisal s nqkakva igo popitah kakvo e tova. Kaza 4e se bazikat s neq i nqma ni6tu no nemoga da mu povqrva. SIgorno za6toto mn me e lugal i naranqval. NO neznam dali da mu povqrvam ili ne. Mnogo si go obi4am. Izglejda mi 4esten kato mi govori. NAistina mislq 4e ne me luji, no neznam dali ne gre6A. iskam i SaVET ot vas. Kak da postapq. Da mu povqrvam li ili ne????

PLEES pomignete mi

NIKOL

sunny_girl16
06-14-2006, 13:08
Ama ti poznavash li q taq s koqto si e pisal v smisal te sa si chatili ili?

Nadelina
06-14-2006, 14:03
Mnogo obarkana istoriq..Spored mene tva cqloto e oseqno sas detski intrigi.. Spored mene toi iska da e s tebe i nesymneno za tova ste zaedno..Ne trqbva da se zanimavash s gluposti..i postoqnno da se pitash "Luje li me?" Imai mu doverie..Edna vrazka se gradi na doverieto..Mislq che trqbva da se ostavish v rycete na lubovta .. bez da se pritesnqvash postoqnno dali shte bydesh naranena .. zashtoto taka shtastieto ti nqma da byde pylno !