PDA

View Full Version : "Най-добрата" ми приятелка....



sladi4koto
06-14-2006, 14:28
Имам приятелка,с която сме най-добри приятелки от горе долу 5 години.От начало отношенията ни бяха много добри,но напоследък само се караме.Имам чувството,че тя ме използва само като няма с кой друг да излезе. Не знам защо,но мисля,че ако продължа да излизам с нея,ще загубя някои от другите си приятели.Моля за съвет какво да направя,да прекратя ли приятелството си с нея или да остана приятелка...?

06-14-2006, 15:07
ми...поговори с нея и и кажи че това което прави не ти е приятно и те наранява по някакъв начин. попитай я какво иска тя дали иска да се промени и да останете добри приятелки или просто да сте приятелки . това е моето мнение няма нищо по гадно от това да виждаш как някои близък човек се отдалечава от теб, но и нищо по лошо от това да се опитваш да го върнеш на всяка цена. всеки си има собствен път, ако твоята приятелка е решила пътищата ви да се разделят остави я да е шастлива :)

maily
06-14-2006, 15:32
nai dobre i kaji istinata za da ne q ma4ih ako iska6 da ste priqtelki znai 4e ako ti ne q razkarah tq 6t razkara teb

sladi4koto
06-15-2006, 07:46
Много пъти съм и казвала,че това което прави ме наранява,много пъти сме се карали заради подобни неща и тя се променя за 1-2 дни и после пак си става същата.А пък на мен ми е малко мъчно за нея,ако прекратя приятелството ни тя ще остане почти без приятели или с такива хора,които тя мисли за приятели,а те всъщност не са....за това все още се чудя дали да го направя...

Bey
06-15-2006, 09:08
Много пъти съм и казвала,че това което прави ме наранява,много пъти сме се карали заради подобни неща и тя се променя за 1-2 дни и после пак си става същата.А пък на мен ми е малко мъчно за нея,ако прекратя приятелството ни тя ще остане почти без приятели или с такива хора,които тя мисли за приятели,а те всъщност не са....за това все още се чудя дали да го направя...

НАПРАВИ ГО!!! 8)

[VaNiA``]
06-15-2006, 18:18
Бий и шута и толкова...Така като я гледам да остане без приятелки ще и е за урок... :lol: Няма смисъл да се тормозиш ТИ,защото тя "щяла да остане без приятелки"...Седни и се замисли тя мислила л е през цялото време като те е зарязвала дали ти има с кого да излезеш и вземи решение..:))) Все пак решението си е лично твое :) Успех :oops:

anemonka
06-15-2006, 19:31
Zdraweite,ot predi malko sym v tozi forum...i prochetoh za kakvo si pishete,no da ti kaja chestno sladi4koto az ne mislq,che trqbvwa da prekratqwash priqtelstwoto wi.Ne znam,moje bi naposledyk izpadam v podobno na tvoeto polojenie.V krai na smetka ste priqtelki otdavna..bila e do teb v tejki momenti,v hubavi....vyv vsqkakvi.
Moqta nai-dobra priqtelka ot predi nqkolko meseca hodi s edno momche...i bukvalno me zarqza,ne moga da kaja,che ne me e qd i ne se qdosvam,no da ti kaja chestno...ne moga da prekratq otnosheniqta si s neq,kolkoto i da q mrazq na momenti,dori i v momenta,kogato ne sme takiva priqtelki kato predi. Po princip chovek osyznava kakvo e imal veche kato go zagubi,ne znam dali tvoqta frd se nujdae ot tova,no se symnqvam.Priqtelite sa,za da bydem iskreni s tqh....i te s nas. Moje bi se nujdae ot vreme i prosto trqbva da se izqsnite i da pogovorite.:)
:smt006 O:)

midnight...
06-15-2006, 20:15
кажи и какво мислиш и чувстваш при всички пиложения ще е добре както за нея така и за теб, ако отново ти направи някоя изцепка се оттегли :?

kateto^^
06-16-2006, 09:53
tva e ve4e tupo...:)

Aaaaaaa
06-16-2006, 15:48
Kakva priqtelka ti e 6tom te kara da misli6 tova?Govori s neq...

06-16-2006, 16:18
Маце,дай малко повече инфо!Ебали ли сте се(То как ше стане :smt017 )и т.н.Кажи нещо повече за вашето приятелство,имали ли сте хубави,кофти моменти заедно,изобщо имали ли сте някви запомнящи се преживявания заедно?
АБЕ ДА ГО ЕБА НИ НЕ СМЕ ВРАЧКИ,БЕ ПУТКА МУ ЛЕЛИНА!
Аре давайте повече инфо!

sladi4koto
06-16-2006, 19:45
Маце,дай малко повече инфо!Ебали ли сте се(То как ше стане :smt017 )и т.н.Кажи нещо повече за вашето приятелство,имали ли сте хубави,кофти моменти заедно,изобщо имали ли сте някви запомнящи се преживявания заедно?
АБЕ ДА ГО ЕБА НИ НЕ СМЕ ВРАЧКИ,БЕ ПУТКА МУ ЛЕЛИНА!
Аре давайте повече инфо!


Е чак да сме се ебали не сме.Имали сме много хубави моменти,много готини неща сме правили заедно,винаги сме се забавлявали и сме били почти неразделни,никой не можеше да застане между нас,но тя се промени,довери се на хора,които се правят на нейни приятели и почти забрави за мен.Караме се почти всеки ден,казвала съм и много пъти,че ако продължава така ще прекратя приятелството си с нея,но като тръгна да го правя нещо ме спира,нямам смелостта да кажа край,а в същото време искам да го направя...

06-16-2006, 20:59
Маце,дай малко повече инфо!Ебали ли сте се(То как ше стане :smt017 )и т.н.Кажи нещо повече за вашето приятелство,имали ли сте хубави,кофти моменти заедно,изобщо имали ли сте някви запомнящи се преживявания заедно?
АБЕ ДА ГО ЕБА НИЕ НЕ СМЕ ВРАЧКИ,БЕ ПУТКА МУ ЛЕЛИНА!
Аре давайте повече инфо!


Е чак да сме се ебали не сме.Имали сме много хубави моменти,много готини неща сме правили заедно,винаги сме се забавлявали и сме били почти неразделни,никой не можеше да застане между нас,но тя се промени,довери се на хора,които се правят на нейни приятели и почти забрави за мен.Караме се почти всеки ден,казвала съм и много пъти,че ако продължава така ще прекратя приятелството си с нея,но като тръгна да го правя нещо ме спира,нямам смелостта да кажа край,а в същото време искам да го направя...

Еми значи,ако сте имали значително запомнящи се добри И ЛОШИ моменти,то тогава не си струва да си губиш френдката.Земи се опитай да я озаптиш и то малко по малко.Демек няма както казват всички други да "поговориш с нея",ами малко по малко ше започваш да й влияеш и тя ако те цени и те иска за приятелка ще се промени,защото ще усети че ти искаш тя да се промени... :) Според мен една връзка(Каквато и да е тя)може да съществува само ако има компромиси и от двете страни.Така че опитай се по някакъв начин да и покажеш че не ти харесва еди-кво си и тя ако е достатъчно тъп...опа...умна ще се сети че трябва да се промени нещо в нея и може даже и тя да иска да поговори с теб...така излизаш ти силната... 8)
Ае,схвана,нали?

sladi4koto
06-18-2006, 21:16
Мерси на всички за съветите,ще видя дали ще успея...