PDA

View Full Version : Харесвам я но ме е страх.......



Night_lover
06-14-2006, 15:01
Начи... работата е такава , че супер много съм хлътнал по 1 момиче ама немога или по-точно ме е страх да и се обясня в любов (което ми се случва за 1 път в живота).
Виждам я всеки ден когато пътувам за даскало - тя живее близо до нас , даже сме в 1 и също даскало в Плевен. Секи път когато я видя и изведнъж краката ми започват да треперят и мозъка ми блокира :( и само си разменяме погледи. Незнам дали си има гадже ама мн ме е страх да разбера истината :cry:
Даже скоро я сънувах! 8) ама само това.... :cry:

Хорица Моля ви помагайте , че съм мн отчаян!

CVETELLINA
06-14-2006, 15:33
а така:)Плевен руЛзЗ хах
А сега по темата,ми първо трябва да се запознаеш с нея,потърси някакви общи приятели :)След това вече ако станете приятели ще ти бъде по-лесно да и кажеш,че имаш някакви чувства към нея :wink:

sunny_girl16
06-14-2006, 15:39
а така:)Плевен руЛзЗ хах
А сега по темата,ми първо трябва да се запознаеш с нея,потърси някакви общи приятели :)След това вече ако станете приятели ще ти бъде по-лесно да и кажеш,че имаш някакви чувства към нея :wink:
I az taka mislq.Tq kato ne te poznava i i kaje6 4e q xaresvash ... nakarai q i tq da se vlubi .Uspeh! \:D/

BAD_GIRL_
06-14-2006, 16:00
axaxaxaxaxxaxax nz opravqi se :lol: :lol: :lol:

Night_lover
06-14-2006, 16:12
еми то цялта работа е такава , че аз като я видя и напрао спирам да мисля - тва за общите ни познати - ако ни запознаят тя ще си помисли , че съм задръстен? не е ли така?

Sarabi
06-14-2006, 16:18
Потърси някакъв начин да се запознаете.Ако нямаш смелост сам,потърси някой който да ви запознае и от там нататък ще е лесно-ще си говорите в автобуса,по коридорите и все някога ще се уговорите да се видите самички =P~ Само трябва да се запознаете някакси.
Като стане-пиши пак да помагаме както можем :D

Night_lover
06-14-2006, 16:21
понеже подозирам , че тя живее близо , дали ако разбера , къде точно живее да отида и да и оставя на вратата 1 плюшена играчка и няква картичка? Какво ще кажете :roll: ? Мнооо ми е объркано хорица #-o

CVETELLINA
06-14-2006, 16:25
еми то цялта работа е такава , че аз като я видя и напрао спирам да мисля - тва за общите ни познати - ако ни запознаят тя ще си помисли , че съм задръстен? не е ли така?ми примерно ако я видиш в тролея и идеш и и кажеш "ми здравей,аз те харесвам много,искаш ли да се запознаем?" по този начин според мен ще те помисли за много по-задръстен! :-D
Пък можеш да подразбереш дали имате общи приятели и да отидете на кафе заедно:)Успех :wink:

Sarabi
06-14-2006, 16:54
Ами виж,това с мечето е готино.Лично аз бих го приела много добре,някак си романтично е,може би всяко момиче би се почувствало поласкано...но не знам,може би някои момичета не биха го харесали.Може би ако проявиш достатъчно смелост и го оставиш пред вратата с бележка от кой е ще я зарадваш много и тя ще остане с добро впечатление за теб :smt016

j0r0_fear
06-14-2006, 16:58
от таен обожател :lol:

sunny_girl16
06-14-2006, 17:17
Tva e super qko i spored men mn shte se zaradva! Na vsqko momiche bi i xaresalo takova neshto ( i na men :wink: ) .Napravi go ama ne si pishi imeto. Napishi neshto ot roda ,che ne te poznava ,no te vijda chesto i e nujno samo da se vgleda po-vnimatelno i shte razbere koi si. I mecheto da e po-golqmo 8) .

Night_lover
06-14-2006, 18:15
еее хорица мн се радвам , че се кефите на тва!
ще го пробвам и ще кажа какъв е резултата! :smt007

Бай Комшо
06-14-2006, 22:15
Първия път по-добре да е с цвете(роза), а следващия с мече \:D/ Успех!

Axxxel
06-14-2006, 22:29
Внимавай само да не прекалиш с подаръците...Аз направих тая грешка...първия път подаръче...добре...било много мило.Втория път изскубах цветовете на една градинка с рози (гадно, но за идеята си струваше) и ги посипах пред вратата и едно сърчице се откроява измежду цветовете...това също много мило, ама вдъхновен от тези "мили" постъпки взе да ми става навик и доста често правех разни такива измишлиотини и прецахах цялата работа... :(

Opeth
06-14-2006, 22:32
Не мечка ами ключове за кола и остави,а на бележката напиши да слезе пред блока и да види какво си й е купил ,100 % ще имаш успех :twisted:

strawberry1988
06-14-2006, 22:54
ami zapoznai se s neq,spriqtelete se i ako ti se otdade vuzmojnost i priznai 4uvstvata si

NaI_MiLi4KaTa
06-15-2006, 03:10
На мен няма да ми хареса, ако някой ми остави подарък на вратата. Първо - няма да знам от кой е, второ - не си падам чак толкова по играчките. Това е децка работа за мен. Запознай се с момичето и просто и покажи чувствата си. Не е нужно дори да сте приятели отначало... мен, ако ме пита някой предпочитам искреността - т.е. да дойде, да се запознаем и направо да си ме сваля :smt016 . хаха това е от мен. Успех, слънчице :smt006 [/i]

momcheto s tupiq nick...
06-15-2006, 06:34
Начи... работата е такава , че супер много съм хлътнал по 1 момиче ама немога или по-точно ме е страх да и се обясня в любов (което ми се случва за 1 път в живота).
Виждам я всеки ден когато пътувам за даскало - тя живее близо до нас , даже сме в 1 и също даскало в Плевен. Секи път когато я видя и изведнъж краката ми започват да треперят и мозъка ми блокира :( и само си разменяме погледи. Незнам дали си има гадже ама мн ме е страх да разбера истината :cry:
Даже скоро я сънувах! 8) ама само това.... :cry:

Хорица Моля ви помагайте , че съм мн отчаян!1-во Излъга,че ти е за 1-ви път :-s
2-ро Какво губиш?Даже и да се издъниш??-ако те отреже-значи е тъпа пача..ако,не,натам май си знаеш :wink:

LuDaTTa
06-15-2006, 09:07
Потърси някакъв начин да се запознаете.Ако нямаш смелост сам,потърси някой който да ви запознае и от там нататък ще е лесно-ще си говорите в автобуса,по коридорите и все някога ще се уговорите да се видите самички =P~ Само трябва да се запознаете някакси.
Като стане-пиши пак да помагаме както можем :D
Napulno sum suglasna ... ama zashto ne se butnesh v neq sluchaino v daskalo i ne i kajesh izvinqvai ... i tq shte ti kaje nqma nishtu .. i mojesh da i kajesh abe az teb sum te vijdam .. kogato putuvame kum daskalo ... i taka zavurshi razgovor .. i se zapoznai sam taka shte i prevlechesh po golqmo vnimanie .. ni vnimavai ako se probravsh s butaneto da ne q prebiesh ili da zabravish uma i duma ... v tova neshtu mojesh da specheluish mnogo no i za zagudish ... ](*,) MISLI :)

Night_lover
06-15-2006, 14:10
супер идей давате - утре ще съм на "Шоуто на Слави" и тя май ще ходи , така че може и да се получи нещо !
ПОЖЕЛАЙТЕ МИ УСПЕХ!

06-15-2006, 14:41
остави и 50 лева и ще се зарадва много ;)