PDA

View Full Version : kakvo mislite za kratkotrainite vryzki



sunny_girl16
06-14-2006, 15:47
Imam nqkoi priqtelki koito smenqt momchetata kato nosni kyrpichki.Za men tva ne e lubov, a broikadjiistvo .Typo e ne mislite li ? kajete si mnenieto.

`Death`Whore`
06-14-2006, 15:49
Естествено, че не е любов, просто нагон.

kAdrOkoSkA
06-14-2006, 15:52
Естествено, че не е любов, просто нагон.


saglasna sam

Sarabi
06-14-2006, 15:58
Така си е.Но всеки човек има право на избор.Аз не одобрявам това поведение,но може би на тях имм харесва.И сигурно си има някакво обяснение-или бързо им омръзват момчетата или нещо,де да знам.Но това определено не е любов [-(

FiRe_LaDy
06-14-2006, 15:59
Saglasna sym s vas. :wink:

Night_lover
06-14-2006, 16:27
понякога човек има нужда и от такива работи :roll:

m0nkataa
06-14-2006, 16:32
Ами и аз не го одорбрявам особено,но въпрос на личен избор! Въпреки, че според мен е адски кофти,защото човека от другата страна може да изпитва някакви истински чувства...

j0r0_fear
06-14-2006, 16:55
ми попринцип ние повечето МЛАДИТЕ момчета до 15-16 години и ние сме така..сменяме момичетата...

sexy_dizzy
06-14-2006, 17:31
Ами то и аз бях така да си призная.Не беше бройкаджийство,просто бързо ми омръзваха момчетата,не бях срещнала любовта,правех само неуспешни опити да я търся,но сякаш прекалено идеализирах нещата.Мисля,че най-накрая си седнах на гъза,ако мога така да се изразя,срещнах човек,не просто човек,срещнах тази любов,която винаги търсех.С всеки е така,докато търсиш тази любов е напълно нормално да се сблъскаш с няколко,как да ги нарека,"случайни флирта",може би.Моят приятел също беше такъв,твоите приятелки някой ден ще срещнат истинската любов и ще се осъзнаят,при всеки човек тази любов идва по-различно време,може би точно,когато най-малко я очакваш.

sunny_girl16
06-14-2006, 17:41
Права си за това не се бях замисляла, ама все пак те не се усещат ,че могат да наранят някои така. Ако той се влюби, а за другия е просто поредното момче ,което е успяля да свали! Аз нямам право да съдя никого- всеки може да си прави каквото си иска, ама все пак е кофти.

sexy_dizzy
06-14-2006, 17:49
Права си за това не се бях замисляла, ама все пак те не се усещат ,че могат да наранят някои така. Ако той се влюби, а за другия е просто поредното момче ,което е успяля да свали! Аз нямам право да съдя никого- всеки може да си прави каквото си иска, ама все пак е кофти.
Не винаги любовта може да е споделена.Както споменах първо се сблъскаш с няколко неуспешни опита или по-конкретно казано"грешни представи,че той ще е човека",докато наистина не го срещнеш.Всичко с времето си.

Nadelina
06-14-2006, 18:03
Bqh broikadjiika do predi 8 meseca! Dokato ne sreshnah lubovta i ne razbrah kakvo znachi da bydesh samo s edin chovek..i da mojesh da bydesh samo s nego..da nqmash nujdata da bydesh s drug..nito pak jelanieto..toi mi davashe vsichko! Inache .. sq si mislq che moje bi porasnah..predi sam si bila dete :P

sladkoto_neli
06-14-2006, 18:09
ами какав е смисалала от краткотрайната вразка.за мен това е напално безмислено.

honey91
06-14-2006, 18:30
Ами и аз не го одорбрявам особено,но въпрос на личен избор! Въпреки, че според мен е адски кофти,защото човека от другата страна може да изпитва някакви истински чувства...
Napalno sam saglasna

summer_04
06-14-2006, 18:40
izklu4itelno tupo!

R0lfc0pter
06-14-2006, 19:07
Краткотрайните връзки - хм еми първата дума е 5 срички, а втората е 2. Нямат особености и трудности при писане, няма меко "ъ", "з" се чува ясно.

koalka
06-14-2006, 19:26
Ами според мен зависи какви чувства имаш към това момче,защото ако обичаш едно момче не може да го смениш за друго.Поне аз не си го представям.Ако е само моментно привличане или харесване и ако той е така според мен няма никакъв проблем.

strange__
06-14-2006, 20:51
Точно в момента единственото,от което имам нужда е приятелят ми....така че за конкретния момент съм твърдо против.Но понякога и от това има нужда човек :wink:

Сънчо
06-14-2006, 20:58
Разбира се,че това не е любов,те едва ли очакват нещо сериозно от такива връзки,правят го просто за кефа.
Аз съм твърдо ЗА такива връзки, смисъл такъв, че нямам нищо против тях,според мен едно 15-16 годинишно момиче не му е времето за сериозна връзка,а трябва да си отживее на такива краткотрайнички, пък и от тях в повечето случаи не боли, така че според мен проблем няма:)

Krem4eto
06-16-2006, 09:17
Imam nqkoi priqtelki koito smenqt momchetata kato nosni kyrpichki.Za men tva ne e lubov, a broikadjiistvo .Typo e ne mislite li ? kajete si mnenieto.
Според мен краткотрайните връзки са губене на време!

ziky
06-16-2006, 09:21
Не си падам по кратките връзки и за това гледам да не ги практикувам...при мене или ше е или няма да е...и ако има изневери или лъжи пак няма да е....сичко зависи от момичетоо обикновенно аз не съм проблемен :)

LP_girl_14
06-16-2006, 11:03
Краткотрайните връзки(особено без чувства) не могат да ти дадат и четвърт от това,което може да получиш от една сериозна,дълготряйна връзка с много любов,уважение,компромиси и тръпка :!: