PDA

View Full Version : нещо от мене



06-14-2006, 18:00
Загубих доста кръв,а и сълзите си изплаках вече.Едно сърце обвито в самота във мрака не тупти,а трепери...страх го е да бие.Та за какво му е..за кого?Защо да отварям очите си-за да се слъсквам с празни погледи,с кухи души..?Защо да живея до мен щом не си ти!?Защо да се будя сутрин-за да търся с поглед лицето ти,думите ти..Кажи ми защо си отиде?Какво сторих?Казваш,че не съм виновна аз,а кой тогава?Защо ме остави без дори да ми обясниш?Казвах ти "Боли ме,моля те,недей!"..но ти продължи,не спираше да взимаш силите ми,да погубваш мечтите ми..Защо не спря?Защо?Нима го заслужих,нима трябваше всичко да всърши така?Кажи ми защо?
Имам нужда от теб повече от всякога..Не исках да знаеш колко ме боли,не исках също да знаеш,че за мене всичко бе ти..Не исках сълзите ми да виждаш,нито болката ми да изпитваш.Единственото,коет о искам сега е да си до мен,да си със мен точно сега,когато си ми най-необходим.Не мога вече да те лъжа и да крия всичко!Не мога повече така..Когато вече си отиде мога да крещя,мога да умра,мога всичко,но не искам свобода.Искам само теб..Късно е вече да се върнеш,късно е вече за нас..късно е щом дошъл е последният ми час..Прости за всичко и знай,колкото и да боли не съжалявам че обичам те аз..

BAD_GIRL_
06-14-2006, 18:03
MI BRAVO NBA TEB