PDA

View Full Version : pomognete.PLEASE.



hubava jena
06-14-2006, 17:13
:smt006 hi na vsi4ki.priqtelkata mi ima problem s gadjeto si.postoqnno se karat pak i toi izob6to ne i obra6tanikvo vnimanie,abe izob6to se 4ydq kvi gadjeta sa.i zatova posledniq pat napravo i pisna i otide pri edno mom4e koeto i predlojil da si stanat gadjeta i za po4nakla da se pregra6ta s nego.no v tozi moment priqtelq i q vidql i se razsardil kakvo da q posavetvam?
blagodari na vsi4ki predvaritelno. :smt007

Пепи Пекторалиса
06-14-2006, 17:16
кажи и, че е тъпа и проста путка.

06-14-2006, 17:21
Nai-dobroto re6enie za edin takav problem e otkrovenniq razgovor .Neka tq da si pogovori s nego na 4 o4i i da obsadqt ne6tata mn dobre i nai-ve4e da si izqsnqt 4uvstvata.A mislq 4e 6tom na neq i e pisnalo tolkova barzo i e otishla pri drug tova zna4i 4e ne darji na nego.A sled kato toi ne i obra6ta nikakvo vnimanie kogato se karat zna4i i toi ne darji na neq.Ili 6te se izqsnqt i 6te slojat to4ka na tezi razpravii i da sa si zaedno bez da se karat ili ako i dvamata nqmat silni 4uvstva i ne darjat edin na drug po-dobre e da ne si habqt nervite i da se razdelqt.

Martichka
06-14-2006, 17:23
Mi ako obi4a tozi s koito sa se karali nqma kakvo da napravi.Toi qvno ne q obi4a neq dostatu4no 6tom taka se durji i tq s pravo e oti6la mai pri drugiq taka kakto obqsnqva6 no to pak si e bilo iznevqra. Spored men moje da opita pone da mu obqsni kvo e stanalo no da ne trugvat pak.Tozi s kogoto e oba4e nqma smisul da e s nego ako ne 4uvstva ni6to. Tupa detska istoriq e tova spored men ! ! !

hubava jena
06-14-2006, 17:27
Nai-dobroto re6enie za edin takav problem e otkrovenniq razgovor .Neka tq da si pogovori s nego na 4 o4i i da obsadqt ne6tata mn dobre i nai-ve4e da si izqsnqt 4uvstvata.A mislq 4e 6tom na neq i e pisnalo tolkova barzo i e otishla pri drug tova zna4i 4e ne darji na nego.A sled kato toi ne i obra6ta nikakvo vnimanie kogato se karat zna4i i toi ne darji na neq.Ili 6te se izqsnqt i 6te slojat to4ka na tezi razpravii i da sa si zaedno bez da se karat ili ako i dvamata nqmat silni 4uvstva i ne darjat edin na drug po-dobre e da ne si habqt nervite i da se razdelqt.
az sam i kazvala 1000-di pati 4e e po dobre da skasat no tq go obi4a prosto v tozi moment ne misle6e trezvo.
p.p.
blagodarq za saveta.

artilerista_vlad
06-14-2006, 17:29
hmh tuka variantite sa mn ama mn, 4ak se 4udq koi da kaja ot tiq koito izmislq ama 6te se spra na 2 koito za men sa nai-realni v taka syzdalata se situaciq
1. izbira edin ot dvamata i ako i sled kato si pogovori s nego trygvat i bie 6uta na drugiq
2. po realno za mene bie 6uta i na dvamata kato im go kazva sled edin prodyljitelen razgovor pootdelno nali da ne se sbiqt i ostavq slu4kata v minaloto
zavisi ot 4uvstvata
ABE HORA 4ESNO KAZANO IZBQGVAITE DA DAVATE TAKIVA SYVETI ZA6TOTO NEMOJE DA STE OBEKTIVNI VINAGI. IMA6 I TRETI VARIANT KAJI I DA POSLU6A SYRCETO SI I NE I DAVAI YKYL. [-X [-X [-X [-X :!: :!: :!: :!: :!: [-X [-X [-X [-X [-X

martin69
06-14-2006, 18:04
Съгласен съм с артилериста.
Никога не може да се даде обективен съвет относно чужд проблем , особено такъв.

Пчелата лайнарка
06-14-2006, 18:07
Съгласен съм с артилериста.
Никога не може да се даде обективен съвет относно чужд проблем , особено такъв.
Ми самоубий се тогава. =D>

Carlos
06-14-2006, 21:06
Съгласен съм с артилериста.
Никога не може да се даде обективен съвет относно чужд проблем , особено такъв.
така е
да мисли сама и да се оправя!
да остане 1-2 дни без тях насаме със себе си и да разбере какво иска

hubava jena
06-15-2006, 11:59
e dobre.
blagodarq na vsi4ki.