PDA

View Full Version : Moderated:Отивам weekend-а на море,а имам целулит ...



06-14-2006, 18:22
zdr, zna4i v petak i sabota 6te hodq na more, no po krakata mi ima malko celulit i po zadnika mi sa6to, korema mi sa6to e malko viskal, no ne moga da gi svalq, kakvo da pravq, 6te sam s priqteli, a ne iskam te da me bazikat posle, a ako me bazikat kak da im otvarna, offfffffffff, 6te umra ve4e, kajete pls



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Пепи Пекторалиса
06-14-2006, 18:24
Ми дебела си. Било ти е кеф като си се смазвала от ядене - сега трябва да ти е гадна на плажа. Докато някой са се потили години в тренировки ти се седяла и плюскала пасти - е поне за 10 дни на плажа трябва да си за подигравка. Така е честно.

~~`MaLaK-b3b40`~~
06-14-2006, 18:32
Ми дебела си. Било ти е кеф като си се смазвала от ядене - сега трябва да ти е гадна на плажа. Докато някой са се потили години в тренировки ти се седяла и плюскала пасти - е поне за 10 дни на плажа трябва да си за подигравка. Така е честно. tctctctc kakvo neuvajenie tebe slu4aino da sa ta vaspitavali ili sa si 4uvala 4e ne trqq sa podigrava6 na horata 6tot nikoi ne e perfekten! a po temata mi vij moji da slojih cql banski za korem4eto i da varje6 nqkav ot teq 6alove na krasta i gotovo a ako te pitat zako ti e 6ala 6 kaji6 da ne izgorq a ako nqkoi te obidi izob6to ne go slu6ai a se obarni i si prodalji :P :) :smt016

Brrrrrrrrrrrrr
06-14-2006, 18:37
Ми дебела си. Било ти е кеф като си се смазвала от ядене - сега трябва да ти е гадна на плажа. Докато някой са се потили години в тренировки ти се седяла и плюскала пасти - е поне за 10 дни на плажа трябва да си за подигравка. Така е честно.
На тееб пък кой ти дава право да обиждаш хората!
По темата: Послушай съвеета на ~~`MaLaK-b3b40`~~

648541
06-14-2006, 18:40
emi mili4ka malko kusno si se setila no da ne ti puka kaji si 4e ima i po zle ot tebe koeto e taka i da ne ti puka nikoi nqma da ti se smee spoko :) O:)

Пепи Пекторалиса
06-14-2006, 18:40
Не съм я обиждал - тя каза, че ще й се подиграват, а аз допълвам, че ще е напълно заслужено!
Да не е мързелувала цяла година, а на всичкото отгоре иска и да отвръща на подигравките. Е тая освен, че е дебела е и нагла. :-k

>>ZLOBI4KA<<
06-14-2006, 18:57
Да видим дали съм разбрала правилно:
Искаш от сряда до петък(най-късно събота) да си махнеш целулита?
Ако наистина искаш това,мога само да кажа ХАХАХАХАХАХА :-D :-D :-D

RoyTheReaper
06-14-2006, 19:02
нищо не можеш да направиш. и к'ви са тия инфантили дето ще ти се подиграват?

~~`MaLaK-b3b40`~~
06-14-2006, 19:02
Не съм я обиждал - тя каза, че ще й се подиграват, а аз допълвам, че ще е напълно заслужено!
Да не е мързелувала цяла година, а на всичкото отгоре иска и да отвръща на подигравките. Е тая освен, че е дебела е и нагла. :-k a ti si typa nedei da obijda6 ti kazvam 6tot i tebe ne ta znaim kava stoka si qsno? :smt014 :smt013 :smt012 samo tfa moga da ti kaja : :smt097

crazy_mouse
06-14-2006, 19:07
Не съм я обиждал - тя каза, че ще й се подиграват, а аз допълвам, че ще е напълно заслужено!
Да не е мързелувала цяла година, а на всичкото отгоре иска и да отвръща на подигравките. Е тая освен, че е дебела е и нагла. :-k



Абеееее........ти си НАГЛАТА!!!!!!Брей и не млъква бе!!!Ми на някои хора просто такава им е конструкцията.И не е задължително да се трепеш както казваш за да имаш хубава фигура.Не правя АБСОЛЮТНО НИКАКВИ упражнения и съм към 1.68.м -43 кг.Така че стига си обиждала хората!!!!!!А по темата-може да носиш шалове ако имаш възможност да си вземеш,иначе друго.......не се сещам :-k

Ena``
06-14-2006, 20:10
А, Пепи не е ли момченце, защо всички се обръщат към него в женски род...сори, че се намесих в конфликта ви.....
Иначе по темата...ми мацка, ще се отървеш от целулита за два дни, само тогава, когато и човекът от горната тема отслабне с оцет....

Пепи Пекторалиса
06-14-2006, 22:53
Пепи е момче, което от години се занимава с фитнес и такива дебелани през зимата ми се подиграват, че 55кг момиче ядяло повече торта от 80кг момче ама после на плажа ходат увити целите. Като няма хубава структура да работи върху тялото си. Аз съм бил 58кг а сега съм 80кг с талия 80см. това не се прави с пастички в Атлантик.

djigi
06-15-2006, 08:01
Е, значи имаш невероятни приятели - да ти се подиграват за такива неща. Аз ако бях на твоя место въобще нямаше да се притеснявам. Събличам се, пека се, забавлявам се. Какъв е смисъла да си на плаж и да се криеш, а то така и повече се забелязва, по-добре не ходи в такъв случай!

MiRaCuLiXbb
06-15-2006, 11:10
Ми дебела си. Било ти е кеф като си се смазвала от ядене - сега трябва да ти е гадна на плажа. Докато някой са се потили години в тренировки ти се седяла и плюскала пасти - е поне за 10 дни на плажа трябва да си за подигравка. Така е честно.
На тееб пък кой ти дава право да обиждаш хората!
По темата: Послушай съвеета на ~~`MaLaK-b3b40`~~
Въобще не обижда, а представя фактите такива, каквито са. Какво иска да каже авторката с това, че имала целулит. Ми ще има като не спазва режим. И виж кога се сетила, значи ще дебелееш 11 месеца и 20 дена и за 10 дена ще влезеш в перфектна форма. Къде го има това?

a_curious_girl
06-15-2006, 13:15
Ми дебела си. Било ти е кеф като си се смазвала от ядене - сега трябва да ти е гадна на плажа. Докато някой са се потили години в тренировки ти се седяла и плюскала пасти - е поне за 10 дни на плажа трябва да си за подигравка. Така е честно.
На тееб пък кой ти дава право да обиждаш хората!
По темата: Послушай съвеета на ~~`MaLaK-b3b40`~~
Въобще не обижда, а представя фактите такива, каквито са. Какво иска да каже авторката с това, че имала целулит. Ми ще има като не спазва режим. И виж кога се сетила, значи ще дебелееш 11 месеца и 20 дена и за 10 дена ще влезеш в перфектна форма. Къде го има това?


Обижда и още как!!!Съгласна съм с crazy_mouse :

Не съм я обиждал - тя каза, че ще й се подиграват, а аз допълвам, че ще е напълно заслужено!
Да не е мързелувала цяла година, а на всичкото отгоре иска и да отвръща на подигравките. Е тая освен, че е дебела е и нагла. :-k



Абеееее........ти си НАГЛАТА!!!!!!Брей и не млъква бе!!!Ми на някои хора просто такава им е конструкцията.И не е задължително да се трепеш както казваш за да имаш хубава фигура.Не правя АБСОЛЮТНО НИКАКВИ упражнения и съм към 1.68.м -43 кг.Така че стига си обиждала хората!!!!!!А по темата-може да носиш шалове ако имаш възможност да си вземеш,иначе друго.......не се сещам :-k

А за темата :arrow: единствения начин по който можеш за толкова малко време да скриеш целулита е както казаха другите-носи шал.Няма начин как за толкова кратко време да го махнеш :-k

Отговор
06-15-2006, 17:12
Всички се сетиха като дойде юни-обезкосмяване,ослабване и т.н.Ходете си ся дебели и космати и ще се научите.
Edit:Нареждайте ме,ама съм прав,както Пепито.

cool_kitty_:P
06-15-2006, 20:51
Ми дебела си. Било ти е кеф като си се смазвала от ядене - сега трябва да ти е гадна на плажа. Докато някой са се потили години в тренировки ти се седяла и плюскала пасти - е поне за 10 дни на плажа трябва да си за подигравка. Така е честно.
nz koq/i si no si absoluten/a idiotovidenkretenoid!!!!!!!!

cool_kitty_:P
06-15-2006, 20:54
Пепи е момче, което от години се занимава с фитнес и такива дебелани през зимата ми се подиграват, че 55кг момиче ядяло повече торта от 80кг момче ама после на плажа ходат увити целите. Като няма хубава структура да работи върху тялото си. Аз съм бил 58кг а сега съм 80кг с талия 80см. това не се прави с пастички в Атлантик.
haha mn sme vajni a??i kvo kato hodi6 na fitnes...mom4etata ne sa sklonni kum celulit a tova 4e tova e edinstvenoto ne6to v glavata ti....lo6o

Пепи Пекторалиса
06-15-2006, 21:00
Ми дебела си. Било ти е кеф като си се смазвала от ядене - сега трябва да ти е гадна на плажа. Докато някой са се потили години в тренировки ти се седяла и плюскала пасти - е поне за 10 дни на плажа трябва да си за подигравка. Така е честно.
nz koq/i si no si absoluten/a idiotovidenkretenoid!!!!!!!!
Виж личи си че си малка и проста. Ако момичето беше се потило цяла година и беше пазило диета и въпреки това е дебела - никога не бих и се подигравал, защото явно има лоша генетика. Но такава мърла като тая, която се сеща, че е дебела само преди море не мога да понасям и не бих и погледнал. Представям си я на 25-30 ще бъде цял тюлен. Момичета каквито сте на 16 повечето от вас ще бъдат с 5-10 кг повече на 26-27 с вашия начин на живот и оправданията за склонност към целулит. Айде да оставим целулита той верно трудно се оправя ама корема си го е направила от плюскане и мързел.

macy_day_parade
08-02-2006, 19:03
kak ne te e sram be,Пепи Пекторалиса!!!Ti si maloumen,mnogo maloumen daje!!!Kak moje6 da govori6 taka na momi4eto,a!?!?!Ti kat si tolkova treniran are da ti vidim na teb tqloto,a?Lele kak me vbesi!!!! ](*,) :smt075 :smt021 :smt093 maliiiiiiiiiii,sq kak se iznervih,ne e istina!Gospodi,kolko zlobni i mr1sni hora ima na sveta... :smt011

vikito_666
08-02-2006, 19:46
zdr, zna4i v petak i sabota 6te hodq na more, no po krakata mi ima malko celulit i po zadnika mi sa6to, korema mi sa6to e malko viskal, no ne moga da gi svalq, kakvo da pravq, 6te sam s priqteli, a ne iskam te da me bazikat posle, a ako me bazikat kak da im otvarna, offfffffffff, 6te umra ve4e, kajete pls



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:
aaa sq li se seti za celulita?...probvai s nqkfi masaji i banski s bokserki-po-malko 6te se vijda... :smt045

Отговор
08-02-2006, 22:28
kak ne te e sram be,Пепи Пекторалиса!!!Ti si maloumen,mnogo maloumen daje!!!Kak moje6 da govori6 taka na momi4eto,a!?!?!Ti kat si tolkova treniran are da ti vidim na teb tqloto,a?Lele kak me vbesi!!!! ](*,) :smt075 :smt021 :smt093 maliiiiiiiiiii,sq kak se iznervih,ne e istina!Gospodi,kolko zlobni i mr1sni hora ima na sveta... :smt011
1.Тебе как не те беше срам да му напишеш името на кирилица,а да пишеш в поста на латиница?
2.Щи падне шапката,ако му видиш тялото.
:::

08-02-2006, 23:15
abe hora vie tupi li ste??????ne samo debelite momi4eta momi4eta imat celulit,a pove4e ot 90%a za korem4eto-tova e pove4e do konstrukciq,razbira s emoje da se promeni no ne za 1 sedmica.a do avtorkata-spoko na plaja po4ti vs imat celulit,sega se vurnah ot more;)

Slave4You
08-03-2006, 12:12
Ми дебела си. Било ти е кеф като си се смазвала от ядене - сега трябва да ти е гадна на плажа. Докато някой са се потили години в тренировки ти се седяла и плюскала пасти - е поне за 10 дни на плажа трябва да си за подигравка. Така е честно.

Момичето не казва че е дебело!Това наистина е мн гадно мнение :) И само да те светна че всяка жена има целулит!!!!Това помага при износването на бебето.За да нямаш АБСОЛЮТНО никакъв целулит трябва наистина да си някоя анорексичка!

Slave4You
08-03-2006, 12:13
Ми дебела си. Било ти е кеф като си се смазвала от ядене - сега трябва да ти е гадна на плажа. Докато някой са се потили години в тренировки ти се седяла и плюскала пасти - е поне за 10 дни на плажа трябва да си за подигравка. Така е честно.

Момичето не казва че е дебело!Това наистина е мн гадно мнение :) И само да те светна че всяка жена има целулит!!!!Това помага при износването на бебето.За да нямаш АБСОЛЮТНО никакъв целулит трябва наистина да си някоя анорексичка!

`Death`Whore`
08-03-2006, 12:14
Всъщност целулит имат и слаби момичета.

Пепи Пекторалиса
08-03-2006, 23:39
Ми дебела си. Било ти е кеф като си се смазвала от ядене - сега трябва да ти е гадна на плажа. Докато някой са се потили години в тренировки ти се седяла и плюскала пасти - е поне за 10 дни на плажа трябва да си за подигравка. Така е честно.

Момичето не казва че е дебело!Това наистина е мн гадно мнение :) И само да те светна че всяка жена има целулит!!!!Това помага при износването на бебето.За да нямаш АБСОЛЮТНО никакъв целулит трябва наистина да си някоя анорексичка!
Има корем и целулит - ако тва не е дабела то не знам какво. Иначе и ти си мърла и се успокояваш, че всяка жена има. Не няма всяка. Всичките ми приятелки досега са нямали, а те са били над 20г а би трябвало на тази възраст вече да имат. Не ми се спори с лаици. Темата отдавна не е актуална. Ходете си с целулита и с провисналите сланини - нагледал съм се на такива тийнки по плажовете. Отвращават ме. На тези години тялото трябва да е крехко и стройно още ама с начина ви на живот на 15 сте като на 25. Да не ви обяснявам на 30 какви ще сте.

no0k1e
08-09-2006, 00:40
Ми дебела си. Било ти е кеф като си се смазвала от ядене - сега трябва да ти е гадна на плажа. Докато някой са се потили години в тренировки ти се седяла и плюскала пасти - е поне за 10 дни на плажа трябва да си за подигравка. Така е честно.

hahaha
evala

Iru
08-09-2006, 20:18
Евала?
Разбра се, че някои от писалите в темата водят много здравословен начин на живот, за което аз лично ги адмирирам. Дотук с адмирирането.
Никъде не видях авторката на темата да пита за начин да махне целулита за няколко дни. Ясно е, че е невъзможно.
Видях обаче доста грозно отношение към човек, който задава въпрос и търси съвет.
http://liniastandart.com/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=400 - ето една статия за целулита. Надявам се да е от полза за някого. Какво пише в нея?


"Какво способства развитието на целулита: наследствена предразположеност, възрастови промени, хормонален дисбаланс, снижена функция на щитовидната жлеза, нарушено кръвообращение в мастната тъкан, нарушение на обмяната на веществата и водно-солевата обмяна, излишно тегло, хиподинамия, лоша екология, замърсена околна среда, нерационално хранене, чест стрес. Наследствеността се явява ключов момент в развитието на целулита."

Само два от споменатите фактори са неправилният хранителен режим и наднорменото тегло, което означава, че целулитът, като явление, е доста по-сложен, отколкото някои тук го изкарват.

"...далеч не винаги целулитът корелира с пълнотата: при стройните жени, дори при слабите и при спортуващите също понякога се наблюдава изразен целулит. А някои по-пълни жени, напротив, могат да се похвалят с гладка и равна кожа."

Дотук за целулита. Какво да кажем за не съвсем идеалния корем?
Затлъстяването на населението Е проблем. Наднорменото тегло - също. Заседналият начин на живот на голяма част от населението, както и ужасната храна благоприятстват за развиването им.
Това причина ли е да се подиграваш на някого, когото дори не познаваш, --- а и да го познаваш --- "защото така е честно"? Какво означава честно - да не би да има някакво общо разпределение и закон, по който трениращите да се възнаграждават, а "мърлите", които "се смазват" да ядат, да бъдат пращани в Чистилището? И авторката на темата да е дебела, каквото твърдение аз не прочетох от самата нея, трябва ли някой, дори спортист, да й се подиграва за това? Ако не се грижи за тялото си така, както смята еди-кой си, ако не прави упражнения, ако не отделя време за това - трябва ли да й се подиграва някой? Да дадеш съвет, да изкажеш мнение културно е едно, да се заядеш с някого - съвсем друго.
"Ако момичето беше се потило цяла година и беше пазило диета и въпреки това е дебела - никога не бих и се подигравал, защото явно има лоша генетика. Но такава мърла като тая, която се сеща, че е дебела само преди море не мога да понасям и не бих и погледнал." - ти откъде знаеш, че не се е занимавала със спорт? Как така лесно наричаш някого "мърла", без да го познаваш? "no ne moga da gi svalq" -може да има някакъв проблем, може наистина генетично да й е трудно свалянето, може да е имала заета година и да не е имала време за спорт, може да не е могла да си го позволи финансово - да стои в залата да се поти, дори да не се е "смазвала" от преяждане с вредни храни. Може просто да не е искала. Тя не пита за вълшебно лекарство за целулита - пита по-скоро как да го прикрие, какво да направи за сегашната ситуация.
Имаш тази възможност, прави ти удоволствие, решил си, че така искаш да живееш - занимавай се с фитнеса, никой не би могъл нищо да ти каже. По същата логика, по която не е етично, не е "честно" да се заяждаш с човек, който още не е направил така като теб.

Eclipse_bb
08-09-2006, 20:36
Значи, като начало - по-голямата част от писалите тук (и във форума като цяло) сте мозъчни инвалиди.
Първо, темата е пусната в сряда, а авторката пита какво ад направи с целулита, защото в петък и събота щяла да е на море... Както каза "Пепи Пекторалиса", не можеш цял живот да дебелееш и да искаш за 3 дена да станаш мис "съвършенство"...;
Второ, не виждам пича да е обидил някъде авторката, да не говорим в прав текст, просто отчита фактите такива, каквито са (в някои случаи истината боли, така е) и в този ред на мисли не дава повод за цялата словестна помия, която се избълва по негов адрес (макар че съм убеден, че на него му е през оная работа де);
Трето, не знам кой се изказа така грубо, че за да няма целулит някое момиче, трябва да е анорексичка... Стига де, не съдете за другите по себе си!!!!!!!!!!! :evil: Не познавам никое момиче, което да се грижи за себе си и да има целулит (за "корем" да не говорим);
Четвърто - 90% сте малоумни, мога и никове да изброя;
Пето - какво мислите за второто? :evil:

08-09-2006, 20:57
Всъщност целулит имат и слаби момичета.
А кво да кажем за дебелите? :wink: И прави разлика между слаб и нетрениран човек. Може да си много слаб и въпреки това да ти виси щембето. Същото е и с целулита. Пък за авторката, въпреки, че е стара темата, пак ще кажа - не може за 1 седмица да неутрализираш всичките лайна, които цяла година си трупала в тялото си.

abe hora vie tupi li ste??????ne samo debelite momi4eta momi4eta imat celulit,a pove4e ot 90%a za korem4eto-tova e pove4e do konstrukciq,razbira s emoje da se promeni no ne za 1 sedmica.a do avtorkata-spoko na plaja po4ti vs imat celulit,sega se vurnah ot more;)
Хаха споко, другите кат са свини няма да тръгнеш да се открояваш я.

Eclipse_bb
08-09-2006, 22:08
..Може да си много слаб и въпреки това да ти виси щембето...


За това си стой като мен - тлъст, ама мощен :lol: :lol: :lol: