PDA

View Full Version : ufff



uff
06-14-2006, 19:03
offff abe mnogo sam tapa :D ](*,) na4i dneska znaite li kvo stana? ne nali? bqhme v klasnata ni staq s moqta best frendka i tq mi vika da sam q nau4ila da se mlqska s ezik i az i kazah ok nqma problem.........i si sedim v staqta i si se mlqskame.... i v sashtoto vreme vliza mom4eto s koeto predi hodeh,a sega pak sme na pat da se saberem.........toi vleze izgleda ni i izleze :D kakvo mislite?dali si e pomislil 4e sam lesbiika ili bi? i kak da mu obesnq 4e ne sam....... ? :mrgreen:
znam 4e zvu4i malko stranno ama.........

R0lfc0pter
06-14-2006, 19:08
аххахахахахахахаххахахаха еми сей тътъ пълъз

ufff
06-14-2006, 19:10
aide be ne se podigravite na problemite............... sega hem mi e sme6no hem mi e tajno 4e moje i da ne se saberem pove4e shtoto she misli 4e sam obratna....... ujas ](*,)

machoka
06-14-2006, 19:17
Остави я приятелката, ела мен да ме понаучиш, плссс :D

Пък после с приятелката ти може да организираме една групова.. лекция 8)

sunny_girl16
06-14-2006, 19:19
tctctc egati typata situaciq ...ujas. Ami nz kakvo drugo da napravish osven da mu kajesh za kakvo e stavalo vypros, i che v nikakav sluchai ne xaresvash momicheta, a posle go celuni da vidi toi !

06-14-2006, 19:19
tctctc iii edin 4ovek det sda go prieme na seriozno nqma..........ama tq kak i skimna....v4era me vidq da se celuvam s tva mom4e i...mn i haresalo kak izglejda kat na film stanalo,ta i tq iskala aide pls saveti kak da mu kaja i mneniq de

Axxxel
06-14-2006, 19:27
Хахаха...сорка...ама от ситуацията, която се е получила ми става смешно...Та малко късничко си се сетила да му обясняваш.Още докато ви е видял е трябвало да му обясниш...както и да...и сега може...просто му кажи истината...невиждам какво лошо си направила...освен приятелката ти да не обърне резбата заради тебе...блахахаха

06-14-2006, 19:36
e kak da mu obesnq toi vleze, napravi taka - :o i izleze :D po koridorite li da go gonq.............

^BaBy^GirL^
06-14-2006, 20:03
Хихи ... Ми най- добре според мен ще е да си му обясниш че си я учила да се целува иии така дано те разбере :) Може да му кажеш ако искаш може и теб да науча хаааах . Айде успех и после кажи ко е станало :lol:

Sarabi
06-14-2006, 20:16
Ахаххах хахахха:):) :lol: :lol: :lol: :lol: много забавно се е получило :lol: :lol: Та както казаха,най-добре ще е като го видиш,да отидеш при него и най-честно да му обясниш какво е станало.Ама как се е получило само... :lol: :lol: Не мога да спра да се хиля :smt005 та да,трябва да му обясниш,той ще разбере,надявам се.Ама кажи после какво е станало,моля те [-o<

ziky
06-14-2006, 20:21
ПАХАХПпхаПАПхАхАхахаХаХаХ ахахахАхахахахахаХАаХаХАХ аХах а какво ли ше стане ако се видят две момчета да се мляскат?когато момичетата се м,ляскат нищо ма когато са момчета вече са педали и какво ли не :D женска му логика

LuDaTTa
06-14-2006, 20:26
Miii nai dobre mu obesni kakvo e stanalo s risk da se razstroi tvoqta best frienska ... ama neznam ti si znaesh .. puk moje i da go buznesh .. za tvoika xaxaxaxa :)~

ziky
06-14-2006, 20:32
Остави я приятелката, ела мен да ме понаучиш, плссс :D

Пък после с приятелката ти може да организираме една групова.. лекция 8)
ХАаааааааааааааааааааа човечееее...ти ме разби...ако че ми забрани да ползвам подпис щото се усрах с снимката ма тва мнение беше великоооо :D:D:D:D:D

GaNGsTa`Gi®l
06-14-2006, 20:38
Ахаххах супер кофти работа :lol: Нистина е най-добре да му обесниш пък,ако толкова иска да сте заедно ще те разбере и няма да му пука стига да не те хваща повече ( :lol: ).Иначе чак да си помисли,че си Б-и едва ли..к'во толкова две момичета се целуват...нищо лошо :P

ziky
06-14-2006, 20:40
Ахаххах супер кофти работа :lol: Нистина е най-добре да му обесниш пък,ако толкова иска да сте заедно ще те разбере и няма да му пука стига да не те хваща повече ( :lol: ).Иначе чак да си помисли,че си Б-и едва ли..к'во толкова две момичета се целуват...нищо лошо :P

Както вече казах за момичетата нищо ма ако бяха момчета???е тва е човешката логика!!!!

momcheto s tupiq nick...
06-14-2006, 20:42
offff abe mnogo sam tapa :D ](*,) na4i dneska znaite li kvo stana? ne nali? bqhme v klasnata ni staq s moqta best frendka i tq mi vika da sam q nau4ila da se mlqska s ezik i az i kazah ok nqma problem.........i si sedim v staqta i si se mlqskame.... i v sashtoto vreme vliza mom4eto s koeto predi hodeh,a sega pak sme na pat da se saberem.........toi vleze izgleda ni i izleze :D kakvo mislite?dali si e pomislil 4e sam lesbiika ili bi? i kak da mu obesnq 4e ne sam....... ? :mrgreen:
znam 4e zvu4i malko stranno ama.........ИМАМ ПИСТОЛЕТ,РАЗРЕШИТЕЛНО НЯМАМ..МОГА ДА ТЕ ПРИКРИВАМ...НО НЕ ЦЯЛ ЖИВОТ..ДАЙ ДАТА И ЧАС..МОГА И АЗ ДА ТЕ ЗАСТРЕЛЯМ..АКО СИ МЕРАКЛИЯ, И ТИ МОЖЕ ДА СЕ САМОЗАСТРЕЛЯШ!

06-15-2006, 11:33
off znaete li vko stana??? :D :D :D zna4i dneska otivam pri nego i si mal4a... i toi tam zagovarq neshto za edin lager deto she hodim i tzai moqta frendka i tq shte hodi... ta toi mi vika da sme praili troika muxaxaxaxaxa :D naprao mi stana sme6no usmihna se (na4i se e 6eguval) i taka sled tva se gushnahme i toi mi vika "da ne si Bi ili Lesbiika i az mu kazah 4e ne sam luda da go ostavq i da tragna sled momi4eta i sled tfa se cunkahme :smt008 :smt007 :smt007 :):):):)

Nadelina
06-15-2006, 11:48
Eee bravo!! Znachi e pich :) Chestito!

uff
06-16-2006, 22:12
mm da taka si e mnogo si go obi4kam :)

Krem4eto
06-21-2006, 09:52
tctctc egati typata situaciq ...ujas. Ami nz kakvo drugo da napravish osven da mu kajesh za kakvo e stavalo vypros, i che v nikakav sluchai ne xaresvash momicheta, a posle go celuni da vidi toi !

niki7o
06-21-2006, 09:55
obqsni mu vsi4ko

ziky
06-21-2006, 10:56
offff abe mnogo sam tapa :D ](*,) na4i dneska znaite li kvo stana? ne nali? bqhme v klasnata ni staq s moqta best frendka i tq mi vika da sam q nau4ila da se mlqska s ezik i az i kazah ok nqma problem.........i si sedim v staqta i si se mlqskame.... i v sashtoto vreme vliza mom4eto s koeto predi hodeh,a sega pak sme na pat da se saberem.........toi vleze izgleda ni i izleze :D kakvo mislite?dali si e pomislil 4e sam lesbiika ili bi? i kak da mu obesnq 4e ne sam....... ? :mrgreen:
znam 4e zvu4i malko stranno ama.........ИМАМ ПИСТОЛЕТ,РАЗРЕШИТЕЛНО НЯМАМ..МОГА ДА ТЕ ПРИКРИВАМ...НО НЕ ЦЯЛ ЖИВОТ..ДАЙ ДАТА И ЧАС..МОГА И АЗ ДА ТЕ ЗАСТРЕЛЯМ..АКО СИ МЕРАКЛИЯ, И ТИ МОЖЕ ДА СЕ САМОЗАСТРЕЛЯШ!

Бягайте и убиици вече има бе :D :o