PDA

View Full Version : Бромът...



martin69
06-14-2006, 19:26
Аз четох много от темите в този наистина як и мн полезен сайт(поздравления) , но не видях никъде следния проблем. Не е страшно спешно или важно но се интересувам , понеже имам лесно ерертиращ пенис. Бромът съм чувал че действа на пениса антивъзбуждащо , иначе казано предотвратява ерекцията. Признавам че не съм търсил много информация, но предположиш че ще е интересно и от части полезно на хората тук. Та въпросър е как и от къде мога да си намеря бром? Съдържа ли се в някои плодове/зеленчуци или се купува от аптеката и как се използва, има ли странични ефекти. Благодаря предварително!!!

speed
06-14-2006, 19:35
Така продава се в аптеката но мисля че не е за предпочитане да се използва често

martin69
06-14-2006, 20:17
има стронични ефекти ли и ако има какви са?

Carlos
06-14-2006, 20:26
Абе в аптеките има бром, чувал съм, че се използва за нещо, свързано с мъжката полова система, не не знам дали действа "антиеректично". Мисля, че се използваше за някакви инфекции, май пенисът се мажеше с него (да не вземеш да го пиеш), но най-добре мен ако питаш се консултирай с лекар или фармацевт...

DetE-Idi0t
06-14-2006, 21:17
Даскалката по химия преди време беше разправяла точно затова. Базикаше се, че го използвали в казармата. В сутрешния чай на войничетата слагали бром да им стихва малко желанието за секс пък и някой кат изпусне сапуна да не бъде изненадан (хаха базикам се). Наистина действа антиерекционно и се пие. Попитай някой доктор или фармацефт за дозата. Мисля, че странични ефекти няма. Както си има магнезий, цинк, калций, желязо... и т.н. под формата на таблетки така има и това.

06-14-2006, 22:15
ebavaite si se ama si se pie brom v kazarmata i deistva xx za avtora az si mislq 4e ti sika6 mai da zabavi6 a ne da spre6 erekciqta 6tot s borm napravo 6e q ubbie6 :D

alkobalko
06-15-2006, 05:09
Tova za broma e napulno vqrno. Ama medicinski e dokazano, che ne e polezno. Inache ima efekt.

martin69
06-15-2006, 12:18
много ви благодаря, проблема е че съм малко притеснителен и няма да събера смелост да отида при лекар или фармацевт дори да е от друг град.
Някакъв друг начин...? ако знаете къде има материали за това ще ви бъда благодарен.

Аз съм!
06-15-2006, 13:28
Базикаше се, че го използвали в казармата. В сутрешния чай на войничетата слагали бром да им стихва малко желанието за секс .

НЕ СЕ Е БАЗИКАЛА!!!
Бил съм вече в казармата!Наистина слагат бром гадовете. Старите никога не пиеха тоя чай от стола. Купуваха си от лавката.

martin69
06-15-2006, 13:31
Еми един по личен въпрос на тоя от казармата, нали само мочета сте били там , за какво ти е да ти става...?
И се пак някои казват че вреди , а други че не вреди, последно вреди или не?

Atula
06-15-2006, 13:46
Aptekata-- ama ne pii takiva neshta. Misli si naprimer za uchitelkata si po...himiq primerno i toi sha spadne :lol:

Аз съм!
06-15-2006, 13:48
И според тебе дали ще се чувстваш нормално ако 4 месеца не ти е станал поне веднъж??? Аз лично бих се паникьосал сериозно.
Бромът може да те прецака доста сериозно и то за дълго време. Особено ако се прекали с дозата може да настъпи доста дълъг период дет да си ползваш оная работа само в тоалетната а не и в леглото.


п.с. И кво от това че в казармата са само момчета??? Работатата на ..уя на 19 годишно момче е да СТАВА. Кат станеш на 70 ще искаш да може да стане поне за секунда ма нема да има как.

martin69
06-15-2006, 14:07
Ми работата и на .уя на 15 гдишно момче е да му става, пък и се базиках бе не се впрягай. Ама аз за това питам дали има странични ефекти, не искам да не ми става цял месец ами примерно за един ден. Щото става сконфузно да отисеш на кино с някойо френд и да ти стане и да не можеш да го скриеш, или на плаж да отидеш, там няма начин да я скриеш (ерекцията).

Аз съм!
06-15-2006, 14:13
По - добре не го пробвай брома.
Докторите казват че всички витамини и минерали дет се пият се задържат в тялото( с изключение на В12 и витамин С). То затова кат тръгнеш да пиеш витамини ти казват примерно пиеш месец след тва месец почиваш.
Същото е и с брома мисла.

martin69
06-15-2006, 14:15
Ема имам проблем, не може ли няма ли някаква тъпа "тибетска ряпа" която не дава на оная ми рабта да еректира?!!

Аз съм!
06-15-2006, 14:22
Една злобарка преди да отидеш на кино и една злобарка преди плажа щи свърши работа :-D

martin69
06-15-2006, 16:49
хаххаха
злобарка вика, е нема да си я държа у джебо.

CaSsPeR
06-15-2006, 17:23
piii brom i zabrai da go digne v blizkiq 1 2 3 4asa :D ako ne i pove4e :D:D

martin69
06-15-2006, 17:25
Е хубу де по колко да пия, кога колко като количество.....?