PDA

View Full Version : (анкета) За и против Слави Трифонов?



laynovoz
06-14-2006, 21:22
и така кажете си мнението...обаче не говорим за актьорите или някой друг, а за Слави?

niGGa
06-14-2006, 21:36
Като човек - не ми харесва.Но има и много добри страни, колкото и да ни учудва.Страшен родолюбец е.Той беше първият, който открито проговори за българските медици в Либия.До тогава случаят се пазеше в тайна.Той направи първият официален и открит протест срещу тяхното задържане.Първият, който осъди Жълтите смешковци...Но шоуто му го гледам само в Понеделник вечер, заради актьорите...

techCandy
06-14-2006, 21:45
Не го харесвам, не го гледам. Не е родолюбец, позьор е. Опитва се да
манипулира, прави се на глас народен, и изобщо, много ми е гаден. Не е добър водещ, не може да пее....бездарна персона, която обаче си мисли, че умее всичко, и се бута ли бута. Много ме дразни по интервюта, как си общува сам, защото не оставя гостите му да говорят. Много ме дразни, как се държи като к**ва, и се продава на всички, толкова много иска да е световно известен....майка си Здравка, за 5 стинки ше продаде...Само вицове може да разказва, само че трябва ли затова да има едночасово шоу, не струва, това му е тежката присъда.

laynovoz
06-14-2006, 21:45
само да поясня ако има недоразумение 3тия отговор значи че не го гледате.

`Death`Whore`
06-14-2006, 21:47
Актьорите са много добри, сценарият обикновено е тъп, а Слави е наркоман и пияница.

`Death`Whore`
06-14-2006, 22:17
1. СпомнИ си няколко предавания, в които по някаква причина е бил внасян алкохол в студиото - Слави не следи разговора с госта, изпива няколко чашки и след това е невменяем. Това е пиянско поведение.
2. Виждала съм надрусани хора и той определено се държи като такъв. Или е наркоман, или е природен простак и глупак. И невменяем - също.

hamilcar
06-14-2006, 22:23
1. СпомнИ си няколко предавания, в които по някаква причина е бил внасян алкохол в студиото - Слави не следи разговора с госта, изпива няколко чашки и след това е невменяем. Това е пиянско поведение.
2. Виждала съм надрусани хора и той определено се държи като такъв. Или е наркоман, или е природен простак и глупак. И невменяем - също.

Изтрих предишния си пост ... но няма значение, ти си го прочела. Щом работи за Мърдок, значи няма да е толкова пропаднал колкото го изкара. Определено знам какво представлява невменяем, пиян или друсан. Поне докато си води шоуто си е на 6. Какво прави извън него не знам. Защо да е простак или глупак, води си предаването без грешка , един от малкото които смеят да повдигнат по сериозни въпроси. Както вече споменаха за медиците в либия за малоумните жълти вестници, за "любимата" ми партия Атака.

`Death`Whore`
06-14-2006, 22:25
Той? Той не решава за какво да се говори. Екипът му е от 100 човека, което предполага той само да чете на глас. :)

hamilcar
06-14-2006, 22:29
Той? Той не решава за какво да се говори. Екипът му е от 100 човека, което предполага той само да чете на глас. :)

Няма как да си 100% сигурна. Само предположения и нищо повече.

momcheto s tupiq nick...
06-15-2006, 06:46
Плешив позьор!
Гледам го само заради Ранарса :P

Brrrrrrrrrrrrr
06-15-2006, 10:45
Не Слави Трифонов изобщо не ми аресва. Но гледам предааването заради актьорите-те са много добри.

laynovoz
06-15-2006, 11:44
добре че са сценаристите иначе е кръгла нула, поне това е моето мнение. сетете се, когато някой излезе извън сценарий как се спича а? или като разказва вицове които не са му написани а? колко яко ги разказва няма да отговарям, вие си знаете! това ми е мнението.

п.п. МС ФАРАОНЯ рулира отсякаде!

падай пред мене НА КОЛЕНЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!

MiRaCuLiXbb
06-15-2006, 11:59
Не го харесвам, не го гледам. Не е родолюбец, позьор е. Опитва се да
манипулира, прави се на глас народен, и изобщо, много ми е гаден. Не е добър водещ, не може да пее....бездарна персона, която обаче си мисли, че умее всичко, и се бута ли бута. Много ме дразни по интервюта, как си общува сам, защото не оставя гостите му да говорят. Много ме дразни, как се държи като к**ва, и се продава на всички, толкова много иска да е световно известен....майка си Здравка, за 5 стинки ше продаде...Само вицове може да разказва, само че трябва ли затова да има едночасово шоу, не струва, това му е тежката присъда.
Общо взето е тъй.

GuS
06-15-2006, 12:45
Не го харесвам, не го гледам. Не е родолюбец, позьор е. Опитва се да
манипулира, прави се на глас народен, и изобщо, много ми е гаден. Не е добър водещ, не може да пее....бездарна персона, която обаче си мисли, че умее всичко, и се бута ли бута. Много ме дразни по интервюта, как си общува сам, защото не оставя гостите му да говорят. Много ме дразни, как се държи като к**ва, и се продава на всички, толкова много иска да е световно известен....майка си Здравка, за 5 стинки ше продаде...Само вицове може да разказва, само че трябва ли затова да има едночасово шоу, не струва, това му е тежката присъда.
Общо взето е тъй.
Така е!!!

Едноок Смок С Дисаги
06-15-2006, 13:06
Слави е наркоман и пияница.
Вили глей ся, ако беше наркоман щеше ли да е около 100 килограма? Ако друсаше щеше да прилича на мен

Sapphir
06-15-2006, 14:03
Родолюбец ли ? Я стига!
Убит продажник и турска подлога .
Говори каквото му се каже..

the_o.c_girl
06-15-2006, 17:43
слави е пич

Ena``
06-15-2006, 18:11
Всичко хубаво си има край, а неговият отдавна настъпи...Слави съкс...предаването е скучно, актьорите, колкото и да са добри...всеки ден едно и също...и те горките взеха да се изчерпват...
Несъмнено в шоуто ряботят професионалисти, но това са си доста годинки на екран, ако не се промени концепцията на предаването скоро и баба ми няма да го гледа...

Atula
06-15-2006, 18:23
Da si jivee, da se snima tam po BTV-to, samo da ne go gledam na 3-ti mart, na Koleda, na Velikden, na Nova Godina, kakto i na vsichki ostanali hubavi praznici. Prosto smqtam, che togava ne biva da obrushta obshtoto v ednolichno.

Dharma
06-16-2006, 11:21
ami ne go poznavam li4no, no 6outo,koeto pravi mi haresva; tova dali e rodolubec ili ne, pozior ili ne,moje li da pee ili ne nqma zna4enie;ima ekip ot mnogo sposobni hora,koito go mogat.Gledam go kogato moga i mi e zabaven. ina4e sum 4uvala 4e e mnogo aroganten,ama to koi s tolkova pari ne e :lol:

Dr. Kazimbutt
06-16-2006, 11:27
Родолюбец ли ? Я стига!
Убит продажник и турска подлога .
Говори каквото му се каже..
Той само това за това живее. Дават му пари, за да прави каквото му кажат... стига глупости! И аз не го уважавам, ама Слави си е хитър. Изкарва си доста пари и не го грее ние какво мислим за него.

TheMaggie
06-16-2006, 11:29
Като човек - не ми харесва.Но има и много добри страни, колкото и да ни учудва.Страшен родолюбец е.Той беше първият, който открито проговори за българските медици в Либия.До тогава случаят се пазеше в тайна.Той направи първият официален и открит протест срещу тяхното задържане.Първият, който осъди Жълтите смешковци...Но шоуто му го гледам само в Понеделник вечер, заради актьорите...
И аз така мисля

piko1
06-18-2006, 11:39
1. СпомнИ си няколко предавания, в които по някаква причина е бил внасян алкохол в студиото - Слави не следи разговора с госта, изпива няколко чашки и след това е невменяем. Това е пиянско поведение.
2. Виждала съм надрусани хора и той определено се държи като такъв. Или е наркоман, или е природен простак и глупак. И невменяем - също.
ТО АКО БЕШЕ САМО СЛАВИ НАРКОМАН В ТАЯ ТЕЛЕЯИЗИЯ
да не забравяме първите водещи на споко
те се друсаха преди да почне шолуто и даж не знаеха каде се намират и кво говорят

*Sumerian_Haze*
06-21-2006, 15:53
Не го харесвам, не го гледам. Не е родолюбец, позьор е. Опитва се да
манипулира, прави се на глас народен, и изобщо, много ми е гаден. Не е добър водещ, не може да пее....бездарна персона, която обаче си мисли, че умее всичко, и се бута ли бута. Много ме дразни по интервюта, как си общува сам, защото не оставя гостите му да говорят. Много ме дразни, как се държи като к**ва, и се продава на всички, толкова много иска да е световно известен....майка си Здравка, за 5 стинки ше продаде...Само вицове може да разказва, само че трябва ли затова да има едночасово шоу, не струва, това му е тежката присъда.



Absolutno e taka ! Za nishto ne stava toq

hamilcar
06-21-2006, 16:10
1. СпомнИ си няколко предавания, в които по някаква причина е бил внасян алкохол в студиото - Слави не следи разговора с госта, изпива няколко чашки и след това е невменяем. Това е пиянско поведение.
2. Виждала съм надрусани хора и той определено се държи като такъв. Или е наркоман, или е природен простак и глупак. И невменяем - също.
ТО АКО БЕШЕ САМО СЛАВИ НАРКОМАН В ТАЯ ТЕЛЕЯИЗИЯ
да не забравяме първите водещи на споко
те се друсаха преди да почне шолуто и даж не знаеха каде се намират и кво говорят

Пико -> От такива като теб направо ми се драифа. Ти си много зле, ама много нито познаваш хората нито нишо. Но си обеден, че те друсат, че са алкохолици и какво ли още не. Еми брато тъп си.

Moderated by Tiffany
по точка 2 от правилника.

niki7o
06-21-2006, 19:36
qo predavane gledam go pove4eto pati samo za aktiorite mnogo me kefi krasi radkov

gold lioness
06-22-2006, 01:11
Ne gledam twa predawane, za6toto ne mi e interesno. Aktiorite we4e po4wat da se iz4erpwat i stawa dosadno. A slavi ne moga da go ponasqm....

Shadow_Walker
07-25-2006, 11:41
Стане един човек известен и всички почват да го плюят-като вас.
Ами Слави е готин-предаването му е забавно интересно, абе супер е, а и има хубави песни заедно с КуКу Бенд :)

maldini
07-25-2006, 11:50
Слави е лайно под налягане

ledenata_kralicA
07-25-2006, 12:09
Цялото шоу ми е противно,дори и актьорите не ми харесват
обаче както винаги казвам,Слави знае как да печели пари
общо взето ме дразни
ама това няма значение (:
Дали е наркоман или пияница,той си знае,но наистина шоуто се изчерпа вече
в крайна сметка всеки си има предпочитания :wink:

Th3WildAng3l
07-25-2006, 12:11
Отдавна не съм гледала предаването, но това е така не защото не ми харесва, а защото просто не съм си вкъщи по това време. Слави си ме кефи. Не знам до колко е наркоман, пияница и т.н , но има много неща, в които се е доказал. За това, че не може да пее - съгласна съм, но има добри певици и бенда също е доста добър.. и повечето му песни са хитове и се харесват на публиката. Тази песничка с Нели, която излезе на скоро например, много ми харесва. Актьорите къртят отвсякъде...

swan
07-25-2006, 15:22
Единственото, закоето мога да уважавам Слави, е че даде работа на 5Stars.Че не ги изостави точно когато бяха придобили някаква известност, а им даде шоу и способност да се развиват.Е макар че мн хора чакат албуа на Светльо...но може и да издадат общ албум, все пак през 3 сезон те направиха 5 или 6 нови песни.Но Слави не е нищо без екипа.Сценаристите, бенда, актьорите...

Ku4eNcE
07-25-2006, 18:18
fire_of_satan
Не го харесвам, не го гледам. Не е родолюбец, позьор е. Опитва се да
манипулира, прави се на глас народен, и изобщо, много ми е гаден. Не е добър водещ, не може да пее....бездарна персона, която обаче си мисли, че умее всичко, и се бута ли бута. Много ме дразни по интервюта, как си общува сам, защото не оставя гостите му да говорят. Много ме дразни, как се държи като к**ва, и се продава на всички, толкова много иска да е световно известен....майка си Здравка, за 5 стинки ше продаде...Само вицове може да разказва, само че трябва ли затова да има едночасово шоу, не струва, това му е тежката присъда.
=D>

Game_Over_Boys
07-25-2006, 18:34
На мен Слави ми харесва!Той е човек като всички останали,със своите слабости и силни страни,пороци и т.н!Просто ме кефи...даже се възхищавам на упоритостта му!Браво Слави! =D>

Bloodlust
07-28-2006, 19:35
ami ne go poznavam li4no, no 6outo,koeto pravi mi haresva; tova dali e rodolubec ili ne, pozior ili ne,moje li da pee ili ne nqma zna4enie;ima ekip ot mnogo sposobni hora,koito go mogat.Gledam go kogato moga i mi e zabaven. ina4e sum 4uvala 4e e mnogo aroganten,ama to koi s tolkova pari ne e :lol:

s dve r1ce podkrepqm. =D> =D> =D> i bih dobavila, 4e slavi moje da ne e velik pevec, no pone pee s 4ustvo, pesnite mu ne sa kradeni i imat smis1l. i moje da e vsqkak1v, oba4e kato tr1gne na turne p1lni celi stadioni nali? p1k painera trqbva da si zam1knat tam vsi4kite k*rvi za da nap1lnqt stadiona...

*Sumerian_Haze*
07-28-2006, 20:58
Mnogo mi lazi po nervite ! na nishto ne mqza , mnogo pii i ne moje da pee . A i e mnogo nadut ! Izobshto nishto v nego ne me kefi ... :roll:

kriskata
07-29-2006, 10:29
Mrazq Slavi Trifonov!! :smt013

MimityYy
07-29-2006, 12:22
men specialno ne me kefi ..+tva ve4e 6outo mu e stanalo palna boza !!! abeee s edna duma -GOLQMA SKUKA!spored men edinstvenoto pone malko interesno koeto moje da grabne pogleda na zritelq -tova sa aktiorite za6toto sa naistina mn dobri i sa profesionalisti ..

FiSoLiNka
07-30-2006, 09:39
Абе вие наистина не знаете какво означава Родолюбец или не можете да приемете че може да има такав човек в България,който да показва какъв е и какво го вълнува.До сега СлАви ВИНАГИ е защитавал БЪЛГАРСКОТО за разлика от много известни "Български звезди".ХаХа Бил наркоман и как го решихте да не сте се друсали заедно..за това нали разбирате нема голяма връзка това че е бил наркоман.Абе песните му си стръват,прави шоу и на турнетата му стадионите са пълни,от това трябва да се извадим изводи какъв е СЛАВИ Трифонов :smt006

PY_MACKA
07-30-2006, 10:00
oka
kajete mi kvo zna4i da ne moje6 da gleda6 sl.tr.???
toq 4ovek ima rekord za nai gledano predavane v sveta
prosto si e 6oumen

thirteen
07-30-2006, 11:28
Оф незнам какъв е , но ме кефи да гледам шоуто .

Novkov
07-30-2006, 11:47
Задължително го гледам понеделник заради Краси Радков, Виктор Калев и Любо Нейков. Страшни скечове правят!

koalka
07-30-2006, 18:31
Гледам го само заради актьорите.Преди ми беше интересно,но сега не е.Против Слави нямам нищо.

Lorraine
07-31-2006, 08:01
Като човек - не ми харесва.Но има и много добри страни, колкото и да ни учудва.Страшен родолюбец е.Той беше първият, който открито проговори за българските медици в Либия.До тогава случаят се пазеше в тайна.Той направи първият официален и открит протест срещу тяхното задържане.Първият, който осъди Жълтите смешковци...Но шоуто му го гледам само в Понеделник вечер, заради актьорите...

:wink:

Game_Over_Boys
08-03-2006, 20:04
Слави може да не пее великолепно,но пее ВЯРНО!Новата му песен с Нели-Само мен е размазваща!Повече какво да коментирам... :wink:

iLoveChocolate
03-17-2007, 14:45
само тия актьорите са яки

[Industrial_Fr3aK]
03-17-2007, 14:47
не мъ кефи

03-17-2007, 15:43
Не го харесвам, не го гледам. Не е родолюбец, позьор е. Опитва се да
манипулира, прави се на глас народен, и изобщо, много ми е гаден. Не е добър водещ, не може да пее....бездарна персона, която обаче си мисли, че умее всичко, и се бута ли бута. Много ме дразни по интервюта, как си общува сам, защото не оставя гостите му да говорят. Много ме дразни, как се държи като к**ва, и се продава на всички, толкова много иска да е световно известен....майка си Здравка, за 5 стинки ше продаде...Само вицове може да разказва, само че трябва ли затова да има едночасово шоу, не струва, това му е тежката присъда. ::: ::: :::

Amayo
03-17-2007, 15:54
Дразнител е но иначе е пичага. До някъде го уважавам заради тва че му дреме а хуя и се подиграва с сичко дето не е у ред. Също така обича родината колкото и да няма причина да го прави...

dinosaur
03-17-2007, 16:11
само заради актьорите:)

krasivata_luvica
03-17-2007, 16:42
СЛАВИ СИ Е THE BEST!!!!!!!! :-D =D> [-o< :smt007 :smt016 ::: :smt007 :smt005 \:D/ :smt008

ppaarriiss
03-17-2007, 16:48
готин си е 4овека яко му е предаването

Cheesy
03-17-2007, 17:56
Само на мен ли ми харесва Слави?Явно да!Интересен ми е-гледам го,песните му много ми харесват...

kittycat
03-17-2007, 17:58
не го гледам и не ми харесва!!!

Big Bad Lee
03-21-2007, 11:15
Абе,забелязала съм че абслолютно всеки,койот твърди че не го харесва знае повече за него от тия дето го следят редовно,за него и за шоуто му...
Иначе като човек наистина е доста зле милинкия...Но не може да му се отрече че ако не другото/пеене и характер/,то поне е най-добрият шоумен който България е задържала.

marche
03-21-2007, 11:46
SLAVI-TUP,GROZEN I NE MOJE DA PEE

IKisseDAGirL
03-21-2007, 12:17
Не гледам шоуто му не за друго, ми защото по това време обикновено съм навън вместо да вися вкъщи пред телевизора. 8) За самият Слави мога да кажа, че наистина е честен и откровен, дори прекалено понякога :? Повече наблюдения имам сега в тоя "Music Idol" и ми прави впечатление, че прекалено налага мнението си, все иска да ръководи и ужасно обезкуражава и се ебава с доста от участниците.. Сигурно не е много приятно пред толкова зрители така да се държат с теб [-(

dawn1003
03-21-2007, 17:48
Чест му прави, че се задържа толкова дълго време на екрана!

Shadow_Walker
03-22-2007, 14:12
Както казва една съученичка "Слави може да е какъвто и да е, но без него нищо свястно няма да се направи" така че За.

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-22-2007, 16:20
bezrazli4en mi e ne go gledam i ne se interasuvam ot nego :roll:

punisher
03-22-2007, 16:45
... просто е жалък..
Опитва се да се отърве от вече баналния си имидж,но така и не успява..
абе предаването си заслужава само заради актьорите и зависи кой е госта.

maldini
03-23-2007, 07:05
Не го гледам,безразличен ми е.
Против Слави съм.