PDA

View Full Version : Искам да споделя



iskrichka
06-14-2006, 22:28
Тука е единственото място където мога да си излея душата и да ми кажете безпристрастно мнение.... :(
Ходя от месец и половина с едно момче. Първата седмица нещата бяха невероятни.. супер яко си прекарвахме заедно... нз.. обаче после нз.. все едно нищо не е било... заедно сме си, ама той е някъде другаде... 2 дена преди да тръгнем той беше приключил една връзка. Бил е с момичето година и половина някъде... нз.. аз се чувствам като някоя кърпичка, с която той си бърше сълзите... мн ми е гадно.. последния път като се видяхме (вчера) не го бях виждала от 4 дена и очаквах той да ми се зарадва.. да ме прегърне, да ме целуне... ама няма... веднага почна да се базика как не са ми ходили очила, какъв татус съм имала на ръката и някви такива супер тъпи неща.. той беше с един негов авер.. и въобще целия ден се държеше някво супер гадно.. по едно време аз си ходех пред тях и се обръщам, те са скрили някъде... сякви такива лапешки изпълнения.. после ходихме да играем белот, изнервих се още повече и си тръгнах.. той даже чао не ми каза, пък камо ли да се опита да ме спре или да направи нещо, каквото и да е... супер ми е болно че се държи така и нз каква е причината... :smt010 :smt010

Axxxel
06-14-2006, 22:44
Причини колкото щеш.Лапешките изпълнения може да идват от аверчето...приятеля ти да не иска да показва чувствата си пред приятелите си.Може просто да разбира, че 2 дена след една раздяла неможе да стане кой знае какво.А може просто да е идиот щом прави такива тъпотии...Съвет като не много вещ в тая област е да разбереш дали още има някакви чувства към миналото момиче...дали си пада по теб (разни общи познати ако имате ще е много от полза).Хитринка...щом се прави на задръстен...ти се прави на безинтересна...направо си му покажи, че хич не е забавен и не се впечатлявай от тъпотиите му.Хората като цяло, почват истински да искат нещо едва когато го загубят...покажи на това момче, че вече няма да те има...

iskrichka
06-14-2006, 22:51
изглежда толкова лесно... знаеш ли колко пъти от снощо насам.. съм си представяла как го сринвам със земята за тва негово държание.. обаче АКО ми се обади като го видя, ще си забия в една точка и нищо няма да му кажа... пък общите познати нищо няма да ми помогнат, по добре ще е аз да му кажа някой работи в очите... стига да имам смелостта и стига той да ми се обади, щото тоя път няма да го потърся... уф... хората са казали "всяко щастие за 3 дни" :smt010

strawberry1988
06-14-2006, 22:52
nqma nujda kakto samata ti kazva6 ''kurpi4ka za sulzi'',ako produljava da se durji taka s tebe,zna4i prosto ne te zaslujava i ne mu pozvolqvai da si igrae s tebe

Axxxel
06-14-2006, 23:25
2 шута в главата и ще му дойде акъла...ебаси...как можах да се афектирам от един пост...ама се дразня на такива индивиди.Прави му напък бре...да видим каква ще му е реакцията

06-14-2006, 23:49
той да се обади, пък ще видим...

iskrichka
06-14-2006, 23:50
той да се обади, пък ще видим...
тъй де тва беше мой пост

HandOfBlood
06-15-2006, 02:43
извинявай, но ти случайно да не си ходила с бившия ми?
това в кръга на шегата естествено (; поне не се държи все едно не се познавате (;
но щом е такъв... скъсай го, преди да го направи той (;

NaI_MiLi4KaTa
06-15-2006, 04:21
Аз мисля, че трябва да го зарежеш... Ай ся .. какъв е той? Не допускай да те правят на шматка. Такива като него имат нужда да си намерят майстора. И ако това не можеш да си ти... позволи на друга да го постави на мястото му. :smt016

CVETELLINA
06-15-2006, 12:19
еми мисля,че за два дена той не може да е способен да приключи една едногодишна връзка..В първите седмици е било хубаво,защото той е мислел,че ще може да преодолее старото момиче,като го замени с ново..Но явно не е станало така и сега мисля,че той вече го е осъзнал и за това се държи така...Мисля,че трябва да скъсаш с него,няма смисъл да се измъчвате взаимно... :?

NaughtyGirl
06-15-2006, 15:58
2 шута в главата и ще му дойде акъла...ебаси...как можах да се афектирам от един пост...ама се дразня на такива индивиди.Прави му напък бре...да видим каква ще му е реакцията

Suglasna...puk ako produljava da se durji taka napravo go zareji,ne si zaslujava samo da se tormozi6 i da se sduhva6 zaradi takuf tupak!!! [-X

Atula
06-15-2006, 16:06
Trudno shte mu e da q zabravi, tova moga da ti kaja sus sigurnost. Mnogo e jalko, che e trugnal s teb predi da se osuznae. No az imam i druga gledna tochka--shtom sa se razdelili sled godina i polovina i toi ne se e zatvoril da civri u tqh, a si e hvanal gadje, moje i vruzkata im da e prikliuchila mnogo, mnogo predi tazi godina i polovina. Puk na tazi vuzrast horata si omruzvat burzo. No fakt e, che se e durjal s teb losho. Tova moje da ne idva naistina ot nego, a prostpo da se pravi na velik pred priqtelite si. Po-vajno e kak se durji kogato naokolo e tumno i ste samo dvamata. Togava mojesh da usetish dali se vliubva v teb. No vse pak mu kaji, [-X che ne obichash da te unijavat na publichni mesta i durjish na uvajenieto i chistite otnosheniq privichni na vuzrastnite hora.

mnogomili4kata-sf
06-15-2006, 16:08
Оооооооо как ми е писнало от такива изцепкиии...мила късай го възможно най-барзо...изобщо не се занимавай с глупости...който иска да бъде с теб- ще бъде с теб!!!!айдеее....да пътува там

iskrichka
06-15-2006, 20:09
пратих му смс преди 3 4аса със следния текст: "виждам те колко държиш на мен. Като си толкова зает поне по телефона можеше да се обадиш да питаш как съм примерно!" Както очаквах не получих нито обаждане, нито някакъв отговор... няма да го потърся повече... той ако има зор да ми се обади! Първите 5 дена като тръгнахме бяха най-хубавите, прекарани с някое момче... ще ми е много трудно да го забравя, просто моя е грешката че вложих много чувства и надежди в тая връзка...
:( Благодаря на всички, които ми помогнахте :|

ziky
06-15-2006, 20:12
Тука е единственото място където мога да си излея душата и да ми кажете безпристрастно мнение.... :(
Ходя от месец и половина с едно момче. Първата седмица нещата бяха невероятни.. супер яко си прекарвахме заедно... нз.. обаче после нз.. все едно нищо не е било... заедно сме си, ама той е някъде другаде... 2 дена преди да тръгнем той беше приключил една връзка. Бил е с момичето година и половина някъде... нз.. аз се чувствам като някоя кърпичка, с която той си бърше сълзите... мн ми е гадно.. последния път като се видяхме (вчера) не го бях виждала от 4 дена и очаквах той да ми се зарадва.. да ме прегърне, да ме целуне... ама няма... веднага почна да се базика как не са ми ходили очила, какъв татус съм имала на ръката и някви такива супер тъпи неща.. той беше с един негов авер.. и въобще целия ден се държеше някво супер гадно.. по едно време аз си ходех пред тях и се обръщам, те са скрили някъде... сякви такива лапешки изпълнения.. после ходихме да играем белот, изнервих се още повече и си тръгнах.. той даже чао не ми каза, пък камо ли да се опита да ме спре или да направи нещо, каквото и да е... супер ми е болно че се държи така и нз каква е причината... :smt010 :smt010


Такива неща не би трябвало да са повод за каране па камоли за рааздели..просто е моментно..пред приятели много от нас не съзнават какво правят и с еправат на мн велики...може ивече да му е писанло от тебе и да търси начин и повод да видиш че тва е така и че не те харесва...земи и поговорете на сериозно и го питай какво става с чуствата му!

koalka
06-15-2006, 20:31
Moga samo da ti kaja da govori6 seriozno s nego i da go pita6 za biv6ata mu priqtelka i zaduljitelno za6to se durji taka

Ники:)
06-15-2006, 20:55
Супер добре разбирам какво ти е, но понякога момчетата са такива - пред приятели - никакво показване на чувствата и пълен непукизъм - дай му шанс - един ден!Ако не го използва - знаеш какво да правиш!

П.П. С теб съм ;) Знаеш го :)