PDA

View Full Version : konfeti....vs....popars



06-15-2006, 10:48
Taka....Mister Popras ....Tva e ne6to koeto v posledno vreme stana` mn VAJNO! Po partite ve4e si4ki lahat...predi RUSH...ne moje6e da si nameri6 daje po Sex Shopovete.... a za Konfetite..... si4ki se drusat....ama SI4KI.... kvo stana be kva e taa moda be maaamu deeba??? ](*,)

bzzz
06-15-2006, 12:29
mmm poparsa e neshto veliko brat!!!!!!!!! mn me kefi !!

CRaZy_IKT
06-15-2006, 17:17
Попърса е адски тъпо нещо.Само дето сега всички се правят на много велики.На тия които взимат мога само да кажа че тва е по-зле и от калето.И да ги питам изобщо знаят ли кво се съдържа в тва и кво може да ти причини?Май не...

GoHardeR
06-16-2006, 16:28
ahahaha poppersa e chuk da...ebasi dobroro,ama ne e viarno che ne e mojelo da se nameri predi RUSH,kopele,lud li si?az minaloto liato si go biah vzela na minalia RUSH ...i kak taka dori i v sex shopovete,kato toi tam si se prodava poi rpincip....a ne mojesh da kajesh poppers vs amfet shot 1to niama nishto obshto s dr-to...

07-08-2006, 18:35
www.poppersbg.com

07-08-2006, 20:32
К'ви вещества има в това?

Brain On The Floor
07-09-2006, 00:20
К'ви вещества има в това?

Има нитрити,това са газове,които се изпаряват и причиняват така обичания "ръш" Попърса помпа доста кръв в мозъка и ако се прекалява може направо да се строполиш на земята.Всичко избледнявам,все едно ти пада кръвното,краката ти омекват и ставаш крив мноо,но всичко за 1 мин макс ;) Има и главоболие от това нещо,а другото е,че омръзва бързо.

GoHardeR
07-11-2006, 13:29
К'ви вещества има в това?

Има нитрити,това са газове,които се изпаряват и причиняват така обичания "ръш" Попърса помпа доста кръв в мозъка и ако се прекалява може направо да се строполиш на земята.Всичко избледнявам,все едно ти пада кръвното,краката ти омекват и ставаш крив мноо,но всичко за 1 мин макс ;) Има и главоболие от това нещо,а другото е,че омръзва бързо.
prichiniava taka obichania rush??? kvo po diavolite iskash da kajesh?

07-21-2006, 12:56
Попърса е лепиларска история, мили4ки, е вярно, не е толкова зле за белите дробове, но ефектът върху мозъка е по4ти същия, само дето пуска по- бързо. Оба4е притъпява бавно но завинаги мозъ4ните рецептори, дето ни позволяват да изпитваме удоволствие.(същото важи и за бонбоните, макар 4е при тях механизмът е малко по-разли4ен)
Амфетите пък тотално изтощават ресурсите на организма от адреналин, разстройват хормоналния баланс и като капак на вси4ко водят до силна психи4еска зависимост, придружена с психи4ни разстройства(психози)

Това, 4е "вси4ки го правят" не е аргумент да го правя и аз, и двете неща съм ги пробвал, е не ми харесаха, поне не ми харесаха достатъ4но, 4е да ги пробвам пак.
п.с.4иста тревица- бистра главица.

onzi__
07-22-2006, 02:43
Какво подяволите е попапс или квото му викате? Доколкот разбрах е някво лайно ама..Абе хора луди ли сте да си проваляте живота?!

fake
07-22-2006, 12:10
тия попърс напоследък май са станали доста модерни...
на мен не ми звучи добра идея...
някъде бях чела, че се използва в секса...да издържиш повече или не помня вече закакво беше...все пак някой ще обясни ли какво точно ти става от това, или тука всички сте на теория само?

BAD_GIRL_
07-22-2006, 12:15
Poppersbg представя - Liquid Aroma® - Aromaния™* , доказаната с милиони продажби в световен мащаб марка Pac West Distributing Corp.
Нахъсай въображението си с RUSH®, Pop'rs®, Hardware®, Quicksilver®, Heavy Duty Bolt®, Ram®, Liquid Aroma Brand®, Iron Horsе™ и Locker Room®. Над 40 години продуктите на PWD се налагат успешно в повече от 100 държави. Множество публикации в "London's Daily Mirror", "Los Angeles Times", "Wall Street Journal", "Playboy", "Penthouse", "Hustler" и "Time" утвърждават Aromaния™* като гаранция за качество и запазена марка на истинското изживяване. Aromaния™* ще намерите в по - добрите клубове и в Internet.

Не използвайте продукти без логото на PWD на указаните места! Обърнете специално внимание на Power-Pak Pellet™ - малките керамични топчета във флакона, предотвратяващи преждевременното изпаряване на консистенцията. Повече от 20 години Power-Pak Pellet™ гарантира Purity -Power - Potency Аromaния™*.

07-24-2006, 21:50
Какво подяволите е попапс или квото му викате? Доколкот разбрах е някво лайно ама..Абе хора луди ли сте да си проваляте живота?!
http://en.wikipedia.org/wiki/Poppers

АМИЛ-НИТРИТИ

Силно-летливи вещества, популярни напоследък като средство за краткотрайноотпускане на мускулатурата , придружено от краткотрайна еуфория. Продават се в секс-шоповете ,както и онлайн.
Поредната "легална дрога", също толкова легална ,колкото и лепилото, бронза или лако4истителя, не толкова вредна, нито пък толкова евтина.

sk8er_girl
07-25-2006, 13:18
kolkoto i modno da e az predpo4itam da stoq nastrana... tva himiite sa kofti ne6to a i nqma6 nikva garanciq 4e tva koeto vzima6 e tva koeto si misli6 4e vzima6... bavno i sigurno se prevra6ta6 v bokluk i v edin moment ve4e ne moje6 da spre6... mislete za bade6teto, koza e istinata

10-29-2006, 10:46
hahaha kvi li ne gi izpisahte......bojee ...mi poprincip poppers se izpolzva po vreme na sex ...otvarq se i se ostavq blizo do legloto{ili mqstoto kadeto pravish sex} i taka se povishava 4uvtsvitelnosta .... naistina deistva :smt016