PDA

View Full Version : Как да се справя с тая мастия ?



NeSTa_86
06-15-2006, 11:23
Става дума за оново уж пребитото момиченце....не ме оставя на мира ... влиза в чата с моя ник, влиза в каналите, където влизам и аз обижда приятелтие ми от мое име, звъни на сестра ми, за да и говори глупости да ни сдобрява и така нататък. Майка звънна у тях, но никъв ефект....вече незнам каво да е правя тая кучка......

Nadelina
06-15-2006, 11:29
Hodi q hvani za kosata i :smt021

06-15-2006, 12:16
Става дума за оново уж пребитото момиченце....не ме оставя на мира ... влиза в чата с моя ник, влиза в каналите, където влизам и аз обижда приятелтие ми от мое име, звъни на сестра ми, за да и говори глупости да ни сдобрява и така нататък. Майка звънна у тях, но никъв ефект....вече незнам каво да е правя тая кучка......
Явно това момиче не разбира нито от разговори, нито от нищо. Не знам точно какво да те посъветвам, защото за мен това 'девойче' има психически отклонения. Тя те възприема като фикс идея, която трябва да осъществи...според мен трябва тотално да я игнорираш и да не и обръщаш внимание, защото тя точно това иска. За съжаление тази тема може още повече да я провокира и затова ако тя чете това (защото съм сигурна, нали беше писала тема) бих искала да я попитам. Абе, момиче ти нямаш ли самоуважение? Човекът не иска да е с теб ( и то по разбираеми причини) и няма сила на този свят, която да го накара да е с теб. Мъчиш както него , така и близките му...ти май се забавляваш, а?

06-15-2006, 13:01
офф баси лепката дето е тва моми4е....онзи ден 4етох за проблема ви и няколко 4аса по късно пътувах с нея в реиса :D голяяяяяяма сладурка е :D :D :D наи добре си смени телефонния номер! ...и яко игнор...тая абсолютно никакво внимание....АМА НИКАКВО ...не си заслужава дори да я обийда6 или запла6ва6....желая ти успех :smt006

06-15-2006, 13:46
Та какъв е проблема ,че нещо не разбрах може и да мога да ти помогна явно ситуацията е сложна.

Atula
06-15-2006, 14:11
Mislq che trqbva da q splashish. Vikni nqkoi edur priqtel i i pokaji kakvo biva i kakvo ne biva.

06-15-2006, 14:47
Mislq che trqbva da q splashish. Vikni nqkoi edur priqtel i i pokaji kakvo biva i kakvo ne biva.

Гениална идея,да събере 10 души да бият едно момиче.

чесно казано аз не съм на твоя страна защото си я ударил...но тя наистина както каза някой по-горе тя самоуважение няма ли???Не й обръщай внимание колкото повече се занимаваш с нея (и пускаш теми за нея ) ще те преследва.

Atula
06-15-2006, 14:50
Kazah: splashat, a ne biqt. Estesveno, che nqma da q biqt.No qvno tova momiche e tupo, no puk uporito. S takiva se deistva malko po grubiqnski. Shtoto qvno ot duma ne razbira.

thirteen
06-15-2006, 16:55
Хубито докато не намери нова мишена си обречен... :roll: За ЖалоСт!

a_curious_girl
06-15-2006, 18:02
Хубито докато не намери нова мишена си обречен... :roll: За ЖалоСт!



Хахах.Звучи обнадеждаващо.Щом се държи така покажи й по някакъв начин че не трябва.Сплаши я или нещо такова така че да се стресне.А какъв е смисълът да пускаш тема след като тя най-вероятно чете всичко това и после каквото и да направиш няма да има смисъл защото тя ще е прочела всичко това вече.Не знам...............

Night_lover
06-15-2006, 18:09
аре пък да ми намери моя ДЖИ-ЕС-ЕМ и да ми звъни а? Що недойде да ме притеснява , та да види Батко как може да я допритесни :twisted: :mrgreen: 8)

bruk
06-15-2006, 20:11
Kaji kogato prai pak tyi az sha doida i sha q zastrelqm...Basi shmatkata da doide da mi naprai tyi na mene sha si broi zybkite ... :twisted: :evil:

ziky
06-15-2006, 20:15
Батка дно щи кажа:ЖЕНА НЕ РАЗБИРА ЛИ ОТ ДУМА САМО БОЙ!е ТВА Е ПРИРОДНИЯ ЗАКОН КЪМ КОЙТО ТРЯБВА ДА СЕ ПРИДЪРЖАМЕ!!!...няма жена няма мъж не разбира ли от дума бойййййййййййййй като кучетата да се научи че там не трябва...само че с разликата че жените са кучета в женски род! :)

NeSTa_86
06-15-2006, 20:36
Хубито докато не намери нова мишена си обречен... :roll: За ЖалоСт!тя бързо си намира мешените хахаха ;))) ся някой тъпкач ще я грабне ДА СЕ НАДЯВАМЕ ДЕ

sladuranata_14
06-15-2006, 21:05
Става дума за оново уж пребитото момиченце....не ме оставя на мира ... влиза в чата с моя ник, влиза в каналите, където влизам и аз обижда приятелтие ми от мое име, звъни на сестра ми, за да и говори глупости да ни сдобрява и така нататък. Майка звънна у тях, но никъв ефект....вече незнам каво да е правя тая кучка......hmmmmmmmmmmmmmmmmm

niki7o
06-15-2006, 21:19
Hodi q hvani za kosata i :smt021
=D> verno hodi q hvani

Carlos
06-15-2006, 22:00
тая луда ве батка... това му викат психичен тормоз и е наказуемо от закона... деа овцата проста

ziky
06-15-2006, 22:11
тая луда ве батка... това му викат психичен тормоз и е наказуемо от закона... деа овцата проста

Бе именно де...те овцете не разбират от дума...само бой ...

NaI_MiLi4KaTa
06-16-2006, 00:53
[-( Знаех си, че това момиче не е искрено. Ако не ти, то поне някой друг да я сложи на мястото й. Не са хубави тези нейни методи [-X , а ти отправя много сериозно обвинение към теб :-k .

NeSTa_86
06-16-2006, 06:01
[-( , а ти отправя много сериозно обвинение към теб :-k .Какво искаш да кажеш ? )

big_sister
06-16-2006, 08:17
както казаха и други дръж се така сякаш не съществува-няма такъв човек просто...никви теми...пребил си я бил...ок няма да я биеш...ма нека се разкара тя пък толкоз ли е сляпа дет казват туй е няква луда мания...някои дори заплашват със самоубийство ама хич не трябва да им се вярва-правят го само за да задържат жертвата си

ATAKABG
06-16-2006, 08:48
има един филм Swimfan
Същата история. :lol: Една кучка беше влюбена в некъв,той я отхвърли и тая почна да му избива приятелите,натопи го за убийство и се опита да убие гаджето му. Така че пич,внимавай :lol:

thirteen
06-16-2006, 10:18
Хубито докато не намери нова мишена си обречен... :roll: За ЖалоСт!тя бързо си намира мешените хахаха ;))) ся някой тъпкач ще я грабне ДА СЕ НАДЯВАМЕ ДЕ
Пожелавам ти , пич :) ..аз съм с теби..щот е познаам и знам за кво стаа вапрос.. :smt044

seksi_kote_f
06-16-2006, 11:53
Emi pogovori s neq kaji i da te ne tursi pove4e za6toto 6te tsane lo6o po4ni da blafira6 malko da q poopla6i6 da spre da te tormozi ;-) moje da stane stiskam palci i uspeh :D

06-16-2006, 12:04
omg slajo si na nicka si kill imideatly mai tai se pi6e6e i nqma da ti vliza s nicka i kaji na priqtelite ti da gledat ot koe ip se pi6e

06-16-2006, 12:10
boi i da mlykene.......tova e nachina bratochka. :wink: :smt070 :mrgreen:

Coki
06-16-2006, 15:11
по желание на автора, темата ще бъде заключена.