PDA

View Full Version : kakvo da pravq?



idiotkata
06-15-2006, 13:58
male neznam kakvo da pravq. ima edno mom4e s koeto se poznavame ot mn udavna no toi utide da jivee v ispaniq i ne si be6e idval nqkolko godini,sega be6e abiturent i si doide v grada za da byde s nabora mu i s nego sega sme mn mn dobri priqteli oba4e az ose6tam 4e po4vam da SE vlubvam.kato go vidq i se razprepervam cqlata,ta vyprosa mi e dali da mu priznaq 4ustvata 6tot toi sled 3 sedmici si zaminava pak za ispaniq 6tot ima izpiti. dali izob6to ima smisyl da mu kazvam ili da si zamyl4a??? strah me e 4e ako mu kaja otno6enieto mu kym men 6te se promeni po nqkakyv na4in i nz.... a toi e mn mil s men i kato razbere 4e go haresvam moji da prestani 6tot 6te si misli 4e mi dava naprazni nadejdi. a az izob6to ne se zablujdavam. kajete mi kvo da pravq.... :|

WhiteHorse
06-15-2006, 14:06
Сама трябва да направиш избора си,но моето мнение е да му кажеш за чувствата си...
УСПЕХ!!!

mnogomili4kata-sf
06-15-2006, 15:39
#-o Еееее не,няма толкова правописни грешки...в 1 тема ](*,)
вземи се разбери първо с българския език,после с момчето...
а са по темата наистина-като имаш чувства- сподели ги

LuDaTTa
06-15-2006, 15:42
Mi da ti kaja nsihto no gubish ako mu priznaesh .. vse pak toi si zaminava i kakvo gubi toi ot edna vruzka tuka za tri sedmici nsihto,samo pecheli hubavi i priqtni momenti s teb ama ima i drugo neshto ..ako trugnete vnimavai da ne hlutnesh mnogo i posle kato si zamine da ne znaesh kude se namirash...no vednuj se jivee riskuvai :)