PDA

View Full Version : Нормално ли е???



WhiteHorse
06-15-2006, 14:16
Нормално ли е и случвало ли Ви са е...
...да се запознаете с някое момиче/момче,да го опознаете и да започнете да изпитвате някакви чувства към него,но да не му казвате за чувствата си,защото Ви е страх да не Ви отхвъртят.И когато му/и признаете за любовта си към нея/него ,и когато всичко потръгне в един момент да не изпитвате нищо,защото тръпката е минала...
Кажете нормално ли е?

NeSTa_86
06-15-2006, 14:33
ne

seksi_kote_f
06-15-2006, 14:39
Da normalno e spred men i az sum bila taka prosto e bilo fizi4esko privli4ane :P

NeSTa_86
06-15-2006, 14:42
da be normalno e

LP_girl_14
06-15-2006, 14:47
Ми зависи си от човека.Наистина понякога така се получава,че си набелязваш някого,правиш и невъзможното да го спечелиш и накрая когато той ти признае чувствата си ставаш безразлична/ен!Нормално,но съм убедена че когато наистина се влюбиш адски силно едва ли ще поискаш да оставиш този човек така лесно

beB_
06-15-2006, 15:09
Ми зависи си от човека.Наистина понякога така се получава,че си набелязваш някого,правиш и невъзможното да го спечелиш и накрая когато той ти признае чувствата си ставаш безразлична/ен!Нормално,но съм убедена че когато наистина се влюбиш адски силно едва ли ще поискаш да оставиш този човек така лесно

http://smilies.sofrayt.com/%5E/8/pain.gif

limubai
06-15-2006, 15:20
Ами в интерес на истината случвало ми се е такова нещо и то доста наскоро. Харесах си едно момиче, излязох една вечер с нея, ходихме на кино на вечеря и т.н. Накрая на вечерта не й казах нищо по повод това, че ми харесва, и тя не ми каза нищо. На другия ден нейни приятели ми казаха, как тя била толкова лудо хлътнала по мен, че цял ден не спирала да говори за мен и за предишната вечер. Разбира се аз и се обадих пак, видяхме се, започнахме да се опознаваме и след една седмица се оказа, че вече не изпитвам нищо към нея. Дори, честно да си призная леко ме отблъскваше нещо в нея. Нещо, скрито на пръв поглед. Така че е напълно нормално да стане нещо такова, независимо дали си момче или момиче. Върпоса е само нещата да станат така, че никой да не остане наранен в крайна сметка.

mnogomili4kata-sf
06-15-2006, 15:33
Абослютно си се случват такива неща...и кофтито е,че така се нараняват хората...ма природа,кво да я правиш

LuDaTTa
06-15-2006, 15:50
При мен е така искам ли нещо много силно,боря се аз него .. и най-накрая когато го получа вече ми е безинтересно ... и някак си не го искам .. трупката отминава....