PDA

View Full Version : ВЪпрос към момчетаа???



:))))))))))))))))))
06-15-2006, 16:26
така момчета искам да ви попитам дали е проблем за вас значи ходя на кола маска(за отдолу говоря) :wink: и да ви попитам значи 2 седмици сичко е о к гладко си е супер ама после като трагнат да растат нали неможе веднага да се махнат трябжа да пораснат малко и та питам ви като видите на момичето така в процес на растеж какво си мислите и дали е проблем за вас?

п.п.Нз каде да сложа темата за което се извинявам :oops: :oops: :oops:

laynovoz
06-15-2006, 16:32
така момчета искам да ви попитам дали е проблем за вас значи ходя на кола маска(за отдолу говоря) :wink: и да ви попитам значи 2 седмици сичко е о к гладко си е супер ама после като трагнат да растат нали неможе веднага да се махнат трябжа да пораснат малко и та питам ви като видите на момичето така в процес на растеж какво си мислите и дали е проблем за вас?

п.п.Нз каде да сложа темата за което се извинявам :oops: :oops: :oops:


абе щом не е руното на Язон става.. кво чук си. аз лично нямаше да ми дреме, даже яко че си правиш кола маска. малко са момичетата които го правят, евала. =D>

LoRinSeR
06-15-2006, 16:56
така момчета искам да ви попитам дали е проблем за вас значи ходя на кола маска(за отдолу говоря) :wink: и да ви попитам значи 2 седмици сичко е о к гладко си е супер ама после като трагнат да растат нали неможе веднага да се махнат трябжа да пораснат малко и та питам ви като видите на момичето така в процес на растеж какво си мислите и дали е проблем за вас?

п.п.Нз каде да сложа темата за което се извинявам :oops: :oops: :oops:


абе щом не е руното на Язон става.. кво чук си. аз лично нямаше да ми дреме, даже яко че си правиш кола маска. малко са момичетата които го правят, евала. =D>


Явно си попадал, на които не си подържат интимните части. Иначе не може вечно да си гладка като прасковка. ;-)

laynovoz
06-15-2006, 17:02
Явно си попадал, на които не си подържат интимните части. Иначе не може вечно да си гладка като прасковка. ;-)

ми деда знам... може..

CaSsPeR
06-15-2006, 17:09
no problem

Nekasa4a
06-15-2006, 17:12
Явно си попадал, на които не си подържат интимните части. Иначе не може вечно да си гладка като прасковка. ;-)

ми деда знам... може..


Това е можеби най лошия момент който може се случи на нищо неподозиращо момче да набара кака с гориста месност :twisted:

martin69
06-15-2006, 17:16
Бе щом няма да ги оставиш да растат а ги махаш никакъф проблем не е!

:))))))))))))))))))
06-15-2006, 17:32
еми мн ясно че не ги оставям и ви питам само за тва дали като са около 34 милиметра докато успеят да се захванат за коламаска пречи #-o

:))))))))))))))))))
06-15-2006, 17:33
опа :oops: :) :) :) :) имах предви 3 или 4 милиметра ане 34 :-D :-D :-D :-D

laynovoz
06-15-2006, 21:19
опа :oops: :) :) :) :) имах предви 3 или 4 милиметра ане 34 :-D :-D :-D :-D

абе ти от кой град си? хаха базикам се

Carlos
06-15-2006, 22:21
няма проблеми ;)

Chiana
06-15-2006, 22:41
Виж какво, мила, вие ако се обичате това
ще е най-последното нещо, което ще ви интересува, да ти кажа. Аз се епилирвам, и при мене трябва да мине време до следващата епилация, да порастат, ама ми се е случвало изобщо да не се епилирвам и приятеля ми да не му прави впечатление. И го питам: "абе писе, да се епилирвам ли, кажи??" И той вика: "Ааа, ако те мързи - недей. Мен изобщо не ми пречи." Така че си прави изводите. е, естествено не говорим за някоя мироносова овца... Но точно такива косъмчета изобщо не биха направили впечатление на човек, който те обича. А в крайна сметка няма да го правиш с някой, който не те обича, я. Макар че се сещам как преди да го направя с приятеля ми за 1ви път се епилирах абсолютно цялата, мазах се с незнам си какво, парфюмирах се, къпах се, контих се... пфф божкейй... :lol:

06-15-2006, 23:51
[quote=":))))))))))))))))))"]така момчета искам да ви попитам дали е проблем за вас значи ходя на кола маска(за отдолу говоря) :wink: и да ви попитам значи 2 седмици сичко е о к гладко си е супер ама после като трагнат да растат нали неможе веднага да се махнат трябжа да пораснат малко и та питам ви като видите на момичето така в процес на растеж какво си мислите и дали е проблем за вас?

п.п.Нз каде да сложа темата за което се извинявам :oops: :oops: :oops:[/quo


аз съм момче и също си права кола маска ! На теб би ли ти пречило да правим секс ,ако имам леко поникнали косъмчета ! (говора примерно да не си помисли6 4е ти права нчкакви намеци или не6то таакова) ;-) :wink:

artilerista_vlad
06-16-2006, 05:46
spored men tova e poslednoto ne6to , koeto edno mom4e trqbva da gleda :!:

Nadelina
06-16-2006, 07:15
така момчета искам да ви попитам дали е проблем за вас значи ходя на кола маска(за отдолу говоря) :wink: и да ви попитам значи 2 седмици сичко е о к гладко си е супер ама после като трагнат да растат нали неможе веднага да се махнат трябжа да пораснат малко и та питам ви като видите на момичето така в процес на растеж какво си мислите и дали е проблем за вас?

п.п.Нз каде да сложа темата за което се извинявам :oops: :oops: :oops:


абе щом не е руното на Язон става.. кво чук си. аз лично нямаше да ми дреме, даже яко че си правиш кола маска. малко са момичетата които го правят, евала. =D>

Naskoro govorih s edin pr .. 22 god. .. I kaza che 90% ot momichetata s koito e bil sa bili s runoto na Qzon..predstavqte li si? Ujas..

06-16-2006, 07:52
ММ да в процес на разстеж може все пак ,но не над 2 сантиметра все пак.Та тва ако те притеснява си е смешно.

laynovoz
06-16-2006, 14:10
така момчета искам да ви попитам дали е проблем за вас значи ходя на кола маска(за отдолу говоря) :wink: и да ви попитам значи 2 седмици сичко е о к гладко си е супер ама после като трагнат да растат нали неможе веднага да се махнат трябжа да пораснат малко и та питам ви като видите на момичето така в процес на растеж какво си мислите и дали е проблем за вас?

п.п.Нз каде да сложа темата за което се извинявам :oops: :oops: :oops:


абе щом не е руното на Язон става.. кво чук си. аз лично нямаше да ми дреме, даже яко че си правиш кола маска. малко са момичетата които го правят, евала. =D>

Naskoro govorih s edin pr .. 22 god. .. I kaza che 90% ot momichetata s koito e bil sa bili s runoto na Qzon..predstavqte li si? Ujas..

90% ахахаххаха се едно е спал със 1000 жени и тва е нещо като статистика:):):)

еми това е истината....зажалост ко да са прай... ](*,)

Atula
06-16-2006, 14:13
10-15 leva struva na kozmetichka! Obache puk nqma da ubiete jelanieto na partniora si. I ne si pravete opiti v kushti, che stava kofti:)

MartoS_88
06-18-2006, 09:55
на мен лично това не ми пречи, стига да държа на момичето и да го обичам...................а за косъмчетата въобще не ми прави впечатление!!!!

NaSty GiRl
06-18-2006, 10:06
Аз мисля, че е тъпо момичетата да се притесняват от малко поникнали косъмчета на интимните части и момчетата да изискват тези косъмчета да ги няма! Когато вие, момчетата, започнете да се грижите за външния си вид, така че да ни е добре на нас .. може да има критики [-X

`Death`Whore`
06-18-2006, 10:08
10-15 leva struva na kozmetichka! Obache puk nqma da ubiete jelanieto na partniora si. I ne si pravete opiti v kushti, che stava kofti:)
Обаче всеки месец трябва да оставяш космите поне седмица да израснат. И без това по 1 седмица в месеца момичето не е в кондиция да прави секс, още 1 седмица ли да не прави?

laynovoz
06-18-2006, 10:13
Аз мисля, че е тъпо момичетата да се притесняват от малко поникнали косъмчета на интимните части и момчетата да изискват тези косъмчета да ги няма! Когато вие, момчетата, започнете да се грижите за външния си вид, така че да ни е добре на нас .. може да има критики [-X

аз си бръсна хуя кво..ааа... :::

bulgarche
06-18-2006, 11:35
Споко бе, не е проблем това.

lainagovna
06-18-2006, 11:37
както някой каза щом не е рунтаво...

PaSsioN_GiRL
06-18-2006, 11:41
abe tva ne e nai vajnoto [-X ako si nqkoi 100 kila i si super gladka ot dolu po-dobre li 6e e? :twisted: ako sa obi4ate tva nqma zna4enie \:D/

BAD_GIRL_
06-18-2006, 11:56
Явно си попадал, на които не си подържат интимните части. Иначе не може вечно да си гладка като прасковка


dam taka si e xaxaxxixixixexexexexoxoxooxuxuxu :wink:

Frank_Lampard
06-18-2006, 12:01
Естествено, че не. Нали и ние изпадаме в същата ситуация ;)

Atula
06-18-2006, 12:51
10-15 leva struva na kozmetichka! Obache puk nqma da ubiete jelanieto na partniora si. I ne si pravete opiti v kushti, che stava kofti:)
Обаче всеки месец трябва да оставяш космите поне седмица да израснат. И без това по 1 седмица в месеца момичето не е в кондиция да прави секс, още 1 седмица ли да не прави?

Tezi, koito hodqt na kozmetichka, v sluchaq shte viziram sebe si, znaqt, che sled 7-8-to procedura kosumchetata zapochvat da rastata mnogo po-rqdko, ne tolkova na gusto i osven tova ne sa vuobshte onezi debeli i otvratitelni ot nachaloto. Veche godina hodq i moga da ti kaja, che dori i kato rastat sa tolkova tunki, che ne se zabelqzvat, a edno vreme kakvo chudo beshe. Zatova veche i ne te draznqt i ne ti pravqt vpechatlenie-na gadejto ti sushto. Pone govorq ot lichen opit, puk drugite da si reshavat.

krem4et0
06-18-2006, 13:24
Никога не съм имала проблеми с косъмчетата.Естествено гледам да съм гладка като ще правя секс,ама понякога е спонтанно и инцидентно и имим някой е друг косъм.Абе голяма работа като ме харесва и обича ще харесва и обича косъмчетата ми.Все пак аз не го и карам на сила да прави каквото и да е и ако това му пречи-майната му.не мога да си тормозя гениталиите всеки ден все пак!

:}}~
06-18-2006, 14:02
xahxahxah epilaciq to ako ne e kat` garvan otdolu ne e jena na4i .... :twisted: xaxaxa bazikam se est 4e e gotino kogato e obrasnata ama malko kosym4eta na nikogo ne pre4at :lol: taka 4e dezorientirani tineidjyri pravete llubov(seks) a ne voina \:D/

NeSTa_86
06-18-2006, 14:03
абе душицо намери за кво да се вайкаш...някои няма кво да ебем,а ти се вайкаш за 3 косама...голяма работа ;)

MaPuXyaHa
06-18-2006, 14:37
Вие за самобръсначки чували ли сте?!??!! :-s

PleasureSeeker
06-18-2006, 19:14
е ако е само наболо...не е проблем

beliar
06-18-2006, 20:57
и да са обичати и да ни са обичати има значение ... да се поддържаш е жест към отсрещния който той не може да не забележи и да не се почувства по добре ... аз примерно се дразна от някви обрасли такива ... но ако се поддържа е мн яко .. даже е по гот като има "прическа" :) кви са тия мании за супер гладко тия ваще момчета бати педофилите .. почнете да бъдете дами вече

06-19-2006, 14:37
ami nqma nishto kaka - vse pak vsi4ki sme hora

Atula
06-22-2006, 12:20
Вие за самобръсначки чували ли сте?!??!! :-s
Haha, glupavite jeni sa chuvali samo za samobrusnachki. Umnite sa chuvali za po-dobri metodi:)

06-22-2006, 22:25
Влажни вечно зелени гори или Екваториална гора :-D :-D :-D

Atula
06-23-2006, 19:57
Влажни вечно зелени гори или Екваториална гора :-D :-D :-D

Obqsni mi razlikata, che mi stana interesno:)