PDA

View Full Version : Какво да и кажа?



Въпрос?
06-15-2006, 18:23
Значи с едно момиче се познавахме отдавна! Чрез общи познати и малко се познавахме -"здрасти", "здравей" и тва е! Но с времето това изчезна! Ние сме от едно училище и вече дори се разминаваме по коридорите без нищо да си кажем! А пък аз напоследък нещо аз се влюбвам в нея... И искам наново да се заговорим! По принцип ние сме от един квартал и се засичаме на много места, дори и в автобуса, дакато отиваме или се връщаме от училище... И си мисля някъде където се засечем да я заговоря... Но просто не знам как - кво да кажа? "Здрасти, как си?" и това при условие, че доста време не сме си казали и едно здрасти... Бих помолил за някава идея, какво да кажа за да се заговорим отново! Благодаря предварително!

papapa
06-15-2006, 18:35
mi spriq q...nai dobre da q iz4aka6 ako varvi kam te...kaji i zdrasti kak si kakvo pravi6 napravo sme se zabravili...i taka se 6te stane laf

LP_girl_14
06-15-2006, 18:40
Ми например ако сте в автобуса може да седнеш до нея,да я поздравиш,да я питаш кво става с нея,как е,с кво се занимава сега(освен с учене),след време като почнете да общувате повече да я попиташ имали си приятел и така...просто й кажи нещо за да я заговориш и оттам нататъка всичко ще си върви без план :wink:

ziky
06-15-2006, 20:06
Принципно неможе да кажеш о мацка как е ше се чукаме ли неска...просот трябва да кажеш здравй или здрасти...или да направиш някакво действия...например да се бутнеш в нея без да искаш и да кажеш аа извинявам се и учудено да я изгледаш и да и кажеш...оооо (незнам как се казва) от кога не сме се виждали или неьзнам нещо от сорта...иначе няма начин :|

koalka
06-15-2006, 20:24
Ami neznam za6to oba4e tuka po4ti vsi4ki vuv foruma mnogo leko izpolzvate dumata''LUBOV''.Kak moje6 da tvurdi6 4e si vluben v neq kato ti dori ne si q poopoznal.Tva spored men e 4isto i prosto haresvane.Lubov-da be da

sladuranata_14
06-15-2006, 21:10
mi neznam tochno kak da postapish moje bi kato q bidsh i kaji zdravei kak si moje da q popitash i kakv chas imat neshto ot toq rod

Carlos
06-15-2006, 21:44
Сядаш до нея в автобуса:
-Здрасти, как си? Какво става с теб? Забрави ли ме :) И всичко да изглежда като на шега, с лекота и без притеснение... :)